Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude messing bureaulamp
Startprijs 60 EUR

Oude messing bureaulamp met antiek glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 37 x 26 cm. In goede staat.

3x speculaasplanken
Startprijs 60 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse speculaasplanken met diverse motieven. Afmeting: 29,5 - 57 cm. In goede staat.

Engelse samovaar
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse Engelse koperen met messing samovaar met kolenlade. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

5x Dier figuren (albast/mineraal)
Startprijs 60 EUR

Vijf oude/antieke natuurstenen dierenfiguren. Onder andere: Vogels, kat, vossen. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.

3 Knijpflessen met tin
Startprijs 60 EUR

Drie oude/antieke glazen knijpflessen met tinnen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.

3x Antieke Duitse pijp
Startprijs 60 EUR

Drie maal antiek tabak. Eén terracotta tabakspot, chips. Eén grote tabakspijp met portret. Eén pijpenkop met dame. Afmeting: 10 - 60 cm. In goede staat.

Houten lokeend
Startprijs 60 EUR

Antieke houten lokeend met lood en touw bevestiging. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 30 x 12 cm. In goede staat

Lot oude dekseldozen, 5x
Startprijs 60 EUR

Lot van vijf oude/antieke dekseldozen. Drie maal Japans lakwerk etc. Eén achter-glas-schildering, Driemaster. Eén mahonie bandintarsia. Afmeting: 10 -22 cm. In redelijk/goede staat.

Lot divers Russisch lakwerk
Startprijs 60 EUR

Vier maal oud Russisch lakwerk. Twee maal dekseldoos. Twee maal plaquettes. Allemaal handbeschilderd. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

4x Antiek houtsnijwerk
Startprijs 60 EUR

Vier maal antiek houtsnijwerk. Eén kerfsnede presenteerblad. Eén kerfsnede tabaksdoos. Eén kerfsnede mangelplank Arnhem. Eén speculaasplank, stier/haan. Eén zoutvat. Afmeting: 17 - 50 cm. In goede sta...

19e Eeuws boulle kistje
Startprijs 65 EUR

19e Eeuws Frans boulle kistje met rood schildpad, messing buitenrand gelijmd en klein hoekstukje weg. Afmeting: 15,5 x 8 x 5 cm. In redelijke staat.

3 Delen Jugendstil-stijl
Startprijs 70 EUR

Drie maal messing Jugendstil-stijl lijsten. 20e Eeuw. Eén spiegel, twee fotolijsten. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.

2x Wandkandelaren
Startprijs 70 EUR

Twee bronzen wandkaarskandelaren in Rococco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: circa 47 x 33 x 12 cm. In goede staat.

2x Album Olympische winter/zomerspelen 1936
Startprijs 70 EUR

Twee Duitse verzamelalbums. Olympische winter en zomerspelen 1936. Compleet met plaatjes. Afmeting: 25 x 32 cm. In goede staat.

Schwarzwald humidor, 1900
Startprijs 70 EUR

Antieke Schwarzwald sigaren humidor met floraal snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 20 x 22 x 17 cm. In goede staat.

Koperen kraantjeskan, 1820
Startprijs 70 EUR

Prachtige koperen Louis Seize kraantjeskan. Circa 1820. Deukje in deksel. Afmeting: 57 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon bolvaas
Startprijs 70 EUR

Antieke Chinese celadon bolvaas. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 5,8 x 7,7 cm ø. In goede staat

Art Deco spiegel, 1930
Startprijs 70 EUR

Amsterdamse school, kopergeslagen Art Deco spiegel. Circa 1930. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Schwarzwald boekensteun, 1900
Startprijs 70 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder beren boekensteun. Circa 1900. Afmeting: 30 x 12,5 x 11,5 cm. In goede staat.

Set messing Art Deco kandelaren
Startprijs 70 EUR

Twee grote Art Deco messing kerkelijke kandelaren. Circa 1930. Afmeting: 34 x 21 cm ø. In goede staat.

Antieke speeldoos onderzetter, 1880
Startprijs 70 EUR

Antieke speeldoos Majolica onderzetter met florale + vogel decor. Bretons, met houtgestoken basement. Circa 1880. Afmeting: 6 x 27 x 27 cm. In goede staat.

Natuurstenen piedestal met verlichting
Startprijs 70 EUR

Natuurstenen piedestal met verlichting binnenin. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 81 x 25 cm ø. In goede staat.

Mahonie theekistje, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten theekist met slot en sleutel. Slotplaatje mist. Afmeting: 12 x 13 x 9,5 cm. In goede staat.

Richard Charles Louis, Analyse des conciles 1773
Startprijs 70 EUR

Richard Charles Louis, Analyse des conciles généraux et particuliers Partie Seconde, 1773. Band in slechte staat 27x21,5x7,5cm.

Kay Bojesen, houten design aapje
Startprijs 70 EUR

Houten jaren 60 design aapje van Kay Bojesen. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.

8x Oosters antiek
Startprijs 70 EUR

Acht maal Oosters antiek. Eén bronzen dekselpotje met ibis. Zes plated bewerkte Perzische schalen, floraal. Twee Japanse antieke Geisha schoenen van hout en filigrain. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede s...

2x Emaille reclameborden
Startprijs 70 EUR

Twee oude emaille reclameborden. 20e Eeuw. Eén maal: 'De Jong Machinefabriek'. Eén maal: 'Erkend waterfitter'. Afmeting: 28 - 41 cm. In redelijke staat.

Twee antieke Perzische vazen
Startprijs 70 EUR

Twee antieke Perzische vazen. Eén maal bewerkt koper vertint. Eén maal koperen koffiekan. Gebruikssporen. Afmeting: 34 - 42 cm. In goede staat.

Chinese rode dekseldoos
Startprijs 75 EUR

Oude Chinese rood-lak dekseldoos met Foo-honden decor. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 x 10 cm ø. In goede staat.

Koperen aker, 18e - 19e eeuw
Startprijs 75 EUR

Grote antieke 18e - 19e eeuwse koperen aker met hengsels met kopernagels. Oudere reparaties. Afmeting: 34 x 56 cm ø. In redelijke staat.

14 Authenthieke bronzen
Startprijs 75 EUR

Veertien stuks authenthieke bronzen etc. Egyptische grafgave. Bodem vondsten. Onder andere: Bazuin, symboliet, medaillon etc. Afmeting: 1 - 4 cm. In goede staat.

105 Mtr. bekledingstrips+nagels
Startprijs 75 EUR

105 Meter koperen sierlijsten (in doos) voor stoffering van banken en stoelen + koperen nagels (zak vol). Afmeting: 107 x 24 x 18 cm. In goede staat.

De Katholiek maandschrift, vele jaargangen
Startprijs 75 EUR

Kavel met diverse jaargangen van "De Katholiek, godsdienstig, geschied- en letterkundig maandschrift", totaal 25 boeken met jaargangen tussen 1842 en 1870. Boeken zijn over het algemeen in redelijk to...

Bronzen wierookpot
Startprijs 75 EUR

Oude Chinese gemerkte bronzen wierookbrander met rondom draken. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 12 cm ø. In goede staat.

Theestoof, Louis Seize
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Louis Seize-stijl mahoniehouten theestoof met intarsia en messing binnenbak. Lichte fineerschades. Afmeting: 51 x 31 x 31 cm. In goede staat.

Arabische wandelstok
Startprijs 80 EUR

Arabische wandelstok met parelmoer belijmd en schorpioen op knop in glas gegoten. 20e Eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.

Paraplubak in vorm van paraplu
Startprijs 80 EUR

Messing paraplubak in de vorm van een paraplu. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 25 cm. In goede staat.

Roodkoperen kraantjeskan, 1820
Startprijs 80 EUR

Mooie rood-koperen Louis Seize kraantjeskan. Circa 1820. Licht bedeukt. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.

Terracotta tabakspijp
Startprijs 80 EUR

Zeldzame antieke terracotta tabakspijp, voorstellende Heilige Jacob met tulband. Circa 1900. Stukje van emaille beschilderde neus af. Afmeting: 24 cm. In redelijk/goede staat.

Thieme Becker Lexicon, compl. Duits
Startprijs 80 EUR

37-Delige Thieme Becker Lexicon en 6-delige Vollmer Kunstenaarslexicon. Afmeting: 35 x 47 x 35 cm. In goede staat.

60-er Jaren lamp
Startprijs 80 EUR

60-er Jaren aluminium tafellamp met groen kunststof en rood glas. Klein deukje. Afmeting: 44 x 30 cm ø. In redelijk/goede staat.

Lot Hohner harmonica's (14x)
Startprijs 80 EUR

Verzameling van veertien stuks oude Duitse Höhner mondharmonica's. Diverse modellen. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Lot voor-oorlogse brieven/kaarten
Startprijs 80 EUR

Groot lot interessante voor-oorlogse briefkaarten, brieven, div. veldpost etc. Met postzegels + lakstempels. Circa 1890 - 1945. Afmeting: circa 19 x 23 x 15 cm. In goede staat.

2x Oud Hollandse tinnen snotneuzen, 1880
Startprijs 80 EUR

Twee oud Hollandse tinnen snotneuzen, olielampen. Circa 1880. Afmeting: 24 x 15 cm ø. In goede staat.

3-Delig plated WMF koffieservies, 1880
Startprijs 80 EUR

Drie-delig Duits historisme WMF plated koffieservies met messing. Circa 1880. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.

2x Art Deco kerkkandelaren
Startprijs 80 EUR

Twee grote messing kerkelijke kaarskandelaren. Circa 1930. Art Deco. Afmeting: 32 x 19 cm ø. In goede staat.

3x Toneelkijker, ca. 1900
Startprijs 80 EUR

Drie antieke toneelkijkers. Circa 1900. Eén plated, Russisch gemerkt. Eén messing, plated met jachtvoorstelling. Eén messing/hout, Brevette D'invention et Dr. Perf. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staa...

12-Persoons plated bestek (in cassettte)
Startprijs 80 EUR

Twaalf-persoons plated bestek in cassette. 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 40 x 29 cm. In goede staat.

Kopergeslagen Laatste avondmaal
Startprijs 80 EUR

Grote 19e eeuwse kopergeslagen Laatste Avondmaal, met schildpad beschilderde koperen lijst. Afmeting: 60 x 48 cm. In goede staat.

Microscoop in kist, 1920
Startprijs 80 EUR

Antieke messing microscoop in notenhouten kist met accessoires. Circa 1920. Lichte oxydatie. Afmeting: 10 x 29 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

3-Delig WMF plated servies
Startprijs 80 EUR

Drie-delig antiek Duits historisme WMF koffieservies, plated met messing. Circa 1880. Afmeting: 8 - 21 cm. In goede staat.

Antieke Japanse lakwerk schrijfkist
Startprijs 80 EUR

Antieke Japanse lakwerk schrijfkist met parelmoer inleg. Lichte beschadigingen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 42 x 25 cm. In redelijk/goede staat.

Keramiek (wijn)vat op console
Startprijs 80 EUR

19e Eeuws keramieken vat met druivenranken, kraan en houten voet. Afmeting: 61 x 27 cm ø. In goede staat.

3x Antieke foto-camera platen
Startprijs 80 EUR

Drie antieke notenhouten foto-camera platen. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 26 x 20 x 2 cm. In goede staat.

Scheerset, Solingen Gerbault
Startprijs 80 EUR

Antieke scheerset met twee scheermessen in dekseldoos. Gemerkt Solingen Gerbault. Circa 1910. Afmeting: 17,5 x 6 x 25 cm. In goede staat.

Antieke scheermessenset
Startprijs 80 EUR

Antieke scheermessenset met ivoren heften. C.V. Heljestrand Sweden Lemet. In coromandel-houten houder. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Palissander theekistje + theebussen
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten theedoos met daarin twee porseleinen handbeschilderde flacons. Afmeting: 15,5 x 17 x 12 cm. In goede staat.

Gietijzeren etage, 21e eeuw
Startprijs 80 EUR

Groene gietijzeren etage, naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: 68 x 26 cm ø. In goede staat.

Lamp als zonnewijzer
Startprijs 85 EUR

Koperen zonnewijzer tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 35 cm ø. In goede staat.

Handbeschilderd doosje, 19e eeuw
Startprijs 90 EUR

19e Eeuws lakwerk dekseldoos met handgeschilderd portret van een oude man met baard en tulband. Mogelijk Russisch. Afmeting: 8,3 x 5,5 x 2 cm. In goede staat.

Tafellamp met messing
Startprijs 90 EUR

Antieke Engelse keramieken lampenvoet met messing en florale decors. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

3x Reclame borden
Startprijs 90 EUR

Drie oude reclame borden van karton. 20e Eeuw. Eén maal Bierres motte Cordonner, Leon Fanret. Beschadigd. Afmeting: 47 x 37 cm. Eén maal Cinzano Schorle, Lehmann Steglitz. Afmeting: 47 x 34 cm. In re...

Parelmoer visitekaartendoos
Startprijs 90 EUR

Antieke parelmoer belijmde visitekaartenhouder. Circa 1920. Afmeting: 10,5 x 8 x 0,7 cm. In goede staat.

2x Antieke koperen olielampenvoeten
Startprijs 90 EUR

Twee antieke koperen olielampenvoeten. Circa: 1900. Later geëlektrificeerd. Twee deukjes. Afmeting: 43 x 14 cm ø. In goede staat.

2x Art Deco-stijl dekselterrines, Hutschenreuther
Startprijs 90 EUR

Twee Hutschenreuther zwaar plated dekselterrines in Art Deco-stijl. Afmeting: 15 x 22 cm ø. In goede staat.

Lederen sigarenkoker met zilver
Startprijs 90 EUR

19e Eeuws lederen sigarenkoker met zilveren schild, randen en element van ruiter te paard. Voorzien van graveerwerk. MT: Cornelis Rietveld, Schoonhoven, 1865 - 1912. In redelijk/goede staat.

2x Oude goudweegschalen
Startprijs 100 EUR

Twee oude/antieke goudweegschalen. Eén maal 19e eeuws in eikenhouten kistje. Eén maal Griekenland met zes gewichten Drachmen/scruples. Tweede helft 20e eeuw. Kopie. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staa...

Model buffelkastje, 1900
Startprijs 100 EUR

Antiek eikenhouten model buffetkastje. Kinderspeelgoed. Circa 1900. Afmeting: 71 x 48 x 24 cm. In goede staat.

Voor-oorlogse Hollandia flambeer-set
Startprijs 100 EUR

Twee-delige voor-oorlogse Hollandia plated flambeerset met spiritusbrander. Circa 1920. Afmeting: 26 x 49 x 26 cm ø. In goede staat.

Jugendstil tinnen verdeelschaal, 1915
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Jugendstil tafelverdeelschaal in waterlelieblad vorm. Circa 1915. Gesigneerd A.E. Chanas. Afmeting: 19 x 35 x 37 cm. In goede staat.

Cloissone bloempot
Startprijs 100 EUR

Antieke Japanse cloisonne bloempot met florale en draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 21 x 26 cm ø. In goede staat.

4x Japans lakwerk, divers
Startprijs 100 EUR

Vier maal Japans lakwerk. 20e Eeuw. Twee vaasjes, circa 1920. Eén visitekaartenhouder. Eén speld. Afmeting: 3,5 - 10 cm. In goede staat.

2 Messing kraagkandelaren
Startprijs 100 EUR

Twee oude messing kraagkandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Handbeschilderde ronde doos, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse beschilderde dekseldoos met lezende man op deksel. Binnenrand stukjes af. Afmeting: 4 x 12 cm ø. In goede staat.

Antieke roodkoperen kraantjeskan, 1800
Startprijs 100 EUR

Grote antieke roodkoperen Louis Seize kraantjeskan. Circa 1800. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

Kavel divers koperwerk, 7x
Startprijs 100 EUR

Zeven delen antiek. Bestaande uit: Messing vijzel, messing gewichtenblok, antieke doofpot, Oosterse houten vijzel met messing, grote messing bloempot op klauwpoten, messing blik en een antieke eikenho...

Lot jacht-bestek etc.
Startprijs 100 EUR

Lot diverse jachtartikelen met gewei. Onder andere: Dekseldoos, bestek, menage, kandelaar, sigarenknipper, flesopener, kurkentrekker. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

Duitse tinnen kan
Startprijs 100 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Duitse tinnen pronk schenkkan met Duitse adelaar en Duits leeuwenwapen. Paar kleine deukjes. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Tinnen kruik (moffenkruik)
Startprijs 100 EUR

Kleine tinnen kruik, moffenkruik. 19e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 7 cm ø. In goede staat.

Arabische tassa
Startprijs 100 EUR

Interessante 18e - 19e eeuwse Arabische tassa met inschrift en spijkerschrift. Scheurtje in bovenblad. Afmeting: 16 x 21 x 25 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Fiorani accordeon
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Fiorani accordeon in originele koffer. 120 Basser. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 50 x 60 x 26 cm. In goede staat.

Ring + Romaans Heilig kruis
Startprijs 100 EUR

8e - 10e Eeuwse ring + Romaans heilig kruis van koper. Oxydatie. Circa 1400. Afmeting: 2,5 - 4,5 cm. In goede staat.

Bronzen tafelbel, 1890
Startprijs 100 EUR

Antieke Franse bronzen tafelbel met haan. Circa 1890. Afmeting: 10 cm. In goede staat.

Parelmoer lepeldoos
Startprijs 100 EUR

Antieke parelmoer belijnde lepeldoos. Circa 1900. Afmeting: 4 x 8 x 15 cm. In goede staat.

Parelmoer lepeldoos
Startprijs 100 EUR

Antieke parelmoer belijmde lepeldoos. Circa 1900. Eén stukje los erbij. Afmeting: 4 x 15,5 x 7,5 cm. In goede staat.

Parelmoer lepeldoos
Startprijs 100 EUR

Antieke parelmoer belijmde lepeldoos. Circa 1900. Eén stukje + pootje los erbij. Afmeting: 3,5 x 15,5 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Parelmoer theekistje
Startprijs 100 EUR

Antieke parelmoer belijmde theedoos. Eén stukje gerestaureerd. Circa 1900. Afmeting: 7 x 10 x 7 cm. In redelijk/goede staat.

Lot partituren (28x)
Startprijs 100 EUR

Groot lot (28 st.) voor-oorlogse partituren. Zeer interessant. Afmeting: circa 3 x 35 x 28 cm. In goede staat.

2x Chinees gesneden figuren van been
Startprijs 100 EUR

Twee oude Chinese benen gesneden figuren. Keizer en keizerin. Afmeting: 17,5 - 18 cm. In goede staat.

Scheepskompas in blikken doos
Startprijs 100 EUR

Antiek scheepskompas in metalen doos. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.

Benen schedel
Startprijs 100 EUR

Oude/antieke been gesneden schedel met kikker. 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 cm. In goede staat.

Chinees houten beeld, Waterbuffel
Startprijs 100 EUR

Groot antiek Chinees houtgestoken waterbuffel met twee Chinezen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 30 x 16 cm. In goede staat.

2x Empire kandelaren
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse Empire kaars-wandkandelaren. Brons, deels verguld. Napoleon Trois. Circa 1870. Afmeting: 17 x 20 x 22 cm. In goede staat.

6x diverse kerkelijke sjerpen
Startprijs 100 EUR

Zes diverse religieuze kerkelijke sjerpen met goudbrocaat. 20e Eeuw. Afmeting: circa 40 - 150 cm. In goede staat.

Rococo-stijl spiegel
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Rococo-stijl spiegel met verguld stukwerk en geslepen glas. Afmeting: 61 x 34 cm. In goede staat

Lot van 3 Chinese gordelknopen
Startprijs 110 EUR

Lot van drie oude Chinese of Japanse been gestoken gordelknopen, floraal en dieren. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.