Goudkleurige houtgestoken Barok-stijl ronde tafel met natuurstenen blad. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Stukje van poot af, stukje marmer van rand af. Afmeting: 62 x 78 cm ø. In redelijk/goede s...
Prachtige Duitse dubbelgebogen notenhouten Barok secretaire met diverse houtsoorten belijmd en intarsia, ook op blad. Circa 1770. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. C...
Twee prachtige Italiaanse notenhouten gestoken Renaissance-stijl stoelen met vrouwenbustes, fratzen, guirlandes, fruit etc. 19e Eeuw. Historisme. Bekleding versleten. Afmeting: 130 x 51 x 60 cm. In go...
Antiek Duits Louis Seize kersenhouten halve maantafel met etage en hekje + intarsia. Dik fineer. Circa 1800. Kleine fineerschade. Afmeting: 81 x 86 x 43 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize kabinet met volle zuilen, messing capitellen en origineel beslag. Circa 1800. Zijkanten krimpnaden. Verder in goede staat. Afmeting: 218 x 154 x 55 cm.
Hollandse eikenhouten Louis Seize kabinet in ossenbloed gekleurd, met timpaan kap, guirlandes, medailles, halve Korinthische zuilen en messing ringbeslag. Circa 1780. Kleine beschadigingen. Afmeting: ...
Louis Philippe-stijl wortelnoten halve maan kast met florale intarsia. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 122 x 43 cm. In goede staat.
Grote Engelse mahoniehouten vitrine-boekenkast. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 214 x 220 x 48 cm. In zéér goede staat.
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel (wijntafel). Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 65 x 51 cm. In zéér goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 93 x 104 x 75 cm. In zéér goede staat.
Duitse kersenhouten Biedermeier schrijfbureau. Front met één lade en twee deuren één kant met lades achter de deur. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 160 x 70 x...
18e - 19e Eeuwse Hollandse koloniale teakhouten kist met messing beslag. Alleen slot vervangen. Afmeting: 66 x 60 x 119 cm. In goede staat.
Hollandse koloniale teakhouten Barok-stijl secretaire met messing beslag, snijwerk en klauwpoten. Circa 1900. Mooie patina. Afmeting: 111 x 90 x 62 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Renaissance stoel met ranken, figuren, fruit, engelen en getorste verbinding. Bij rugleuning stukje ranken weg. Afmeting: 112 x 51 x 49 cm. In redelijk/goede staat.
Schitterende 19e eeuwse Louis Seize wortelnoten vitrine opzetkast met guirlandes, Korintische capitellen en floraal snijwerk, vazen etc. Met bronzen beslag. Afmeting: 248 x 164 x 50 cm. In zeer goede ...
Grote Engelse chique mahoniehouten vitrine opzetkast met schappen en deuren. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 214 x 200 x 40 cm. In zéér goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe één-deurs vitrinekast met twee lades. Circa 1870. Lichte fineerschade. Afmeting: 187 x 94 x 46 cm. In goede staat.
Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit kast met volle zuilen, snijwerk en capitellen. Circa 1880. Historisme. Kast heeft twee uitneembare lades + schappen. Afmeting: 205 x 65 x 41 cm. In goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel bronzen beslag. Afmeting: 95 x 97 x 60 cm / 148 x 180 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Renaissance eikenhouten kast met grote lade en twee deuren, leeuwenkoppen en Korinthische kapitel. Gemaakt van deels 17e eeuwse houten delen en deels later. Scharnieren later. Afmeting: 106 x ...
Vroeg 19e eeuwse vergulde spiegel in Rococco-stijl. Afmeting: 110 x 53 cm. In zéér goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten verstelbare tafel met kantelbaar blad. Circa 1900. Gesigneerd Carters Ltd. London in valid and surgical manufactures New Cavendish Street. Afmeting: 73 x 82 x 44 cm. In g...
Antieke Engelse mahoniehouten verstelbare tafel met kantelbaar blad. Circa 1900. Gesigneerd Carters Ltd. London in valid and surgical manufactures, New Cavendisch Street. Afmeting: 73 x 82 x 45 cm. In...
Grote Franse vergulde Louis Quinze-stijl tafel met wit marmeren blad. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 150 x 75 cm. In goede staat.
Zeldzame Italiaanse notenhouten gestoken gondel/bureaustoel, Neo-Renaissance, draaibaar, met leeuwenkoppen en frats + ranken. Circa 1870. Afmeting: 118 x 100 x 59 cm. In goede staat.
Handbeschilderde houten Rietveld-stijl stoel met Mondriaan beschildering. Geheel van hout en handbeschilderd. Afmeting: 87 x 84 x 66 cm. In goede staat.
Kleinere Hollandse eikenhouten Empire kabinet met halve zwarte zuilen en met origineel verguld ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 207 x 150 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Empire ovale bijzettafel met volle zuilen en vergulde messing versieringen. Ongerestaureerd. Afmeting: 71 x 73 x 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire poudreuse met vergulde messing versieringen. Circa 1800. Afmeting: 80 x 64 x 43 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws eikenhouten Barok, Louis Quinze kabinet met messing beslag en klauwpoten. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 250 x 200 x 70 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse kast, mahoniehout met intarsia en messing capitellen. Circa 1830. Vier-deurs en lades met origineel messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 220 x 176 x 55 cm. In goede staat.
Kapitale antieke 19e eeuwse eikenhouten Neo-Renaissance, Italiaanse stijl beeldenkast. Credenza met vol plastische houtgestoken figuren, putti's, cherubijnkoppen, vrouwen figuren en druivenranken met ...
Grote Duitse vroeg 19e eeuwse wortelnoten Empire commode met volle zwarte zuilen en messing capitellen. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 60 x 120 cm. In zeer goe...
Zeldzame kleine 18e eeuwse Duitse notenhouten belijnde dames Barok secretaire. Noten, wortelnoten bandintarsia. Circa 1760. Origineel beslag + sloten. Gebogen front. Recentelijk professioneel gerestau...
Twee zeldzame 19e eeuwse mahoniehouten Empire armleunstoelen, Bergére met vergulde dolfijnkoppen en klauwpoten. Met oker zijde stoffering. Oudere restauratie. Afmeting: 89 x 62 x 58 cm. In goede staat...
Groot mahoniehouten Empire dressoir met vergulde messing kariatiden en zwart marmeren blad. Vier deurs, drie laden. Tweede periode. Afmeting: 102 x 204 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet met verguld messing beslag, halve zwarte zuilen en vergulde capitellen. Circa 1780 - 1800. Afmeting: 218 x 166 x 60 cm. In goede staat.
Kapitale Franse eikenhouten jacht-boekenkast. Circa 1880. Neo Renaissance met veel snijwerk. Zes-deurs + drie lades, voorzien van bloemen, fruit, gevogelte, leeuwenkoppen, phenixen etc. Afmeting: 245 ...
Vroeg 19e eeuwse Hollandse wortelnoten gebogen Barok porseleinkast met verguld bronzen beslag. Krimpnaad zijkant. Mooie patina. Afmeting: 252 x 175 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet met verguld messing beslag. Louis Quinze, circa 1770. Afmeting: 245 x 200 x 64 cm. In goede staat.
Zeldzame vroeg 19e eeuwse notenhouten Empire boekenkast met vergulde capitellen. Circa 1820. Kast is drie-delig. Afmeting: 107 x 42 x 235 cm. In goede staat.
Zeldzame vroeg 19e eeuwse notenhouten Empire boekenkast met vergulde capitellen. Circa 1820. Kast is drie-delig. Afmeting: 107 x 42 x 235 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire penantkast met volle zuilen en vergulde messing versieringen + zwart marmeren blad. Ongerestaureerd. Afmeting: 96 x 52 x 101 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Empire mahoniehouten secretaire met vergulde bronzen applicaties, Korinthische halve zuilen en kariatiden. Afmeting: 150 x 97 x 48 cm. In goede staat.
Zeldzame mahoniehouten Empire trumeau met spiegel. Met vergulde applicaties en houtgestoken gepolychromeerde dolfijnen + klauwpoten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 1...
Prachtig Hollands wortelnoten orgelgebogen Barok, Louis Quinze kabinet. Circa 1760. Oudere restauratie. Afmeting: 235 x 175 x 65 cm. In goede staat.
Duitse vroeg Biedermeier mahoniehout belijmde klassisisme secretaire met opzet met hoedenvak, lades etc. Met intarsia. Circa 1820. Hamburg? Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak gepolito...