Mahoniehouten Jugendstil bijzettafel met etage. Circa: 1915. Afmeting: 73 x 50 cm. In goede staat.
Twee Engelse mahoniehouten wijntafeltjes met drie-spant klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 42 cm ø. In goede staat.
Oude ronde Empire-stijl spiegel. 20e Eeuw. Met bolle spiegel. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met creme velours stoffering. Circa: 1860. Afmeting: 120 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Oud pianobankje in Barok-stijl met florale petit point stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 40 x 30 cm. In goede staat.
Beukenhouten donker gebeitste één-deurs vitrinekast. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 117 x 53 x 42 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Barok-stijl commode met bronzen beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 90 x 50 cm. In goede staat.
Metalen Louis Seize-stijl halspiegel met console en zwart marmeren blad. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 67 x 26 cm. In goede staat.
Oude armleunstoel met petit point stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 95 x 56 x 66 cm. In goede staat.
Groot antiek handbeschilderd kamerscherm met Chinese decors. Circa 1915. Afmeting: 174 x 140 cm. In goede staat.
Antieke Duitse grenenhouten Jugendstil spiegel met Majolica tegels. Circa 1915. Afmeting: 98 x 89 x 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten scheerspiegel. Spiegel is in hoogte verstelbaar. Afmeting circa 120 x 50 ø cm. In goede staat.
Engelse twee-delige mahoniehouten vitrine-opzet hoekkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 63 x 42 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Engelse iepenhouten krukken. Mooie patina. Afmeting: 54 - 54 cm. In zeer goede staat.
Hollandse eikenhouten 19e eeuwse vier-laden Barok-stijl commode. Blad vervangen. Afmeting: 85 x 51 x 89 cm. In goede staat.
Houtgestoken eikenhouten tafel met florale decors op blad. Gecontourneerd blad + etage. Circa: 1890. Afmeting: 72 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten hangoor-tafel met balustervormige poten. Circa 1900. Afmeting: 72 x 102 x 48 cm + 72 x 102 x 138 cm. In goede staat.
Grote antieke scheeps-hutkoffer met houten banden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 65 x 110 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Duitse 'Ohrbacken-sessel' met verstelbare rugleuning en goede stoffering. Afmeting: 115 x 74 x 82 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten model meubels. Eén houtgestoken dekenkistje. Eén klein linnenkastje met lades. Afmeting: 40 x 58 x 34 cm en 60 x 52 x 25 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten boekenkast. Twee-delig met schappen en drie afsluitbare deuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 164 x 166 x 50 cm. In goede staat.
Duitse antieke wortelnoten Louis Philippe naaitafel. Circa 1870. Minimale beschadigingen. Afmeting: 75 x 50 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Engelse vier-deurs mahoniehouten met wortelnoten hoek-vitrinekast. 20e Eeuw. Afmeting: 187 x 90 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten linnenpers met lades. Afmeting: 100 x 40 x 73 cm. In goede staat.