Indonesische oude kamferkist met rondom snijwerk, figuren in landschappen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 60 x 27 cm. In goede staat.
Set van vier antieke Thonet-stijl Fishel Wien café stoelen. Nieuw bebiest. Circa 1890. Afmeting: 94 x 41 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten houtgestoken kamer/haardscherm met handwerk. Afmeting: 155 x 55 x 35 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten kist met intarsia, floraal en initialen. Uit kasteel Biljoen te Velp. Afmeting: 66 x 55 x 122 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Hollandse 19e eeuwse Neo Renaissance eikenhouten gestoken hoekbank met torso's, leeuwenkoppen en brandschilderingen. Circa: 1870. Afmeting: 182 x 128 x 168 cm. In goede staat.
Twee Engelse mahoniehouten wijntafeltjes met drie-spant klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 42 cm ø. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil tafel met messing florale applicaties en etage. Circa: 1900. Ontwerp van Gustave Serrarier Bovy (1858 - 1910). Afmeting: 78 x 80 cm ø. In goede staat.
Vergulde houten kruk, naar antiek voorbeeld met aparte stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 35 x 35 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten kistje met originele bronzen hengsels. Afmeting: 34 x 36 x 52 cm. In goede originele staat.
Grote eikenhouten lectuurhouder. Circa 1930. Art Deco. Afmeting: 47 x 83 x 40 cm. In zéér goede staat.
Antieke vurenhouten spinde met schappen in originele beschildering. Circa 1820. Afmeting: 108 x 91 x 42 cm. In goede staat.
Spaanse vurenhouten secretaire met vele panelen. Donker gebeitst. 20e Eeuw. Afmeting: 198 x 77 x 45 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws mahoniehouten cylinderschrijfbureau + sleutels, met schuifblad, diverse lades, opstand etc. Lichte gebruikssporen. Afmeting: 150 x 140 x 83 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten side-table met twee lades en antiek messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 76 x 53 x 107 cm. In goede staat.
Antieke schommelstoel in Noord-Afrikaanse stijl. Houtgestoken en met parelmoer inleg. Circa 1920. Afmeting: 87 x 80 x 37 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten kerfsnede dekenkistje. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 79 x 44 cm. In goede staat.
Mahoniehouten wandtafel met hangoren, lades en lyra-vormige poten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 101 x 43 cm. In goede staat.
Duitse antieke wortelnoten Louis Philippe naaitafel. Circa 1870. Minimale beschadigingen. Afmeting: 75 x 50 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Frans damesbureau met opstand, marqueterie fineer, vergulde bronzen ornamenten met opstand en een opklapbaar schrijfblad. Afmeting: 135 x 51 x 71 cm. In goede staat.
Hollandse antieke mahoniehouten penantkast. Circa 1870. Afmeting: 100 x 105 x 50 cm. In goede staat.
Duitse laat Biedermeier wortelnoten commode met vijf lades en messing beslag. Circa 1850. Afmeting: 75 x 96 x 95 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten Henry Deux spiegel met kroon en tollen. Circa 1880. Afmeting: 122 x 90 x 7 cm. In goede staat.
Leuke Hollandse wortelnoten Barok secretaire. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Met mooi binnenleven, bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 105 x 95 x 53 cm. In goede staat.
Groot antiek handbeschilderd kamerscherm met Chinese decors. Circa 1915. Afmeting: 174 x 140 cm. In goede staat.