Prachtige Duitse dubbelgebogen notenhouten Barok secretaire met diverse houtsoorten belijmd en intarsia, ook op blad. Circa 1770. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. C...
Goudkleurige houtgestoken Barok-stijl ronde tafel met natuurstenen blad. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Stukje van poot af, stukje marmer van rand af. Afmeting: 62 x 78 cm ø. In redelijk/goede s...
19e Eeuws Duits eikenhouten secretaire met messing beslag. Circa 1850. Laat Biedermeier. Afmeting: 103 x 117 x 60 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse goudkleurige spiegel met phenixen en leeuwenkop. Afmeting: 135 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Hollandse mahoniehouten geeboniseerde stoelen. Louis Philippe. Met goede velours stoffering. Circa 1860. Afmeting: 97 x 47 x 55 cm. In goede staat.
Hollandse Willem III wortelnoten spinnekoptafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 73 x 100 x 120 cm. In zéér goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit, historisme penantkast met volle zuilen, leeuwenkoppen en fratsen. Circa 1880. Afmeting: 100 x 77 x 43 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten 18e eeuwse Barok-stijl secretaire met glasopstand, klauwpoten, messing beslag en lades. Circa 1900. In binnenleven onder gedeelte 18e eeuw. Kleine fineerschades. Afmeting: 210 x ...
Grote twee-delige eikenhouten winkelkast met originele messing grepen, drie glazen schuifdeuren en twaalf lades. Circa 1915. Afmeting: 260 x 200 x 35 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten drie-delige archiefkast met twaalf lades en messing handgrepen. Circa 1920. Afmeting: 133 x 138 x 61 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse Barok miniatuurkast van notenhout met pruimenhout, intarsia en bandintarsia. Schellak gepolitoerd. Scharnieren vernieuwd. Verder in goede staat. Afmeting: 50 x 33 x 26 cm.
Vroeg 19e eeuws Hollands wortelnoten Barok porseleinkast in Louis Quinze-stijl met origineel beslag, staande op klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 216 x 160 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten Mechelse eethoek met coulissentafel en gave velours stoffering. Circa 1880. Afmeting: 105 x 53 x 40 cm. 77 x 108 x 82 cm. 77 x 188 x 82 cm. In zéér goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten kabinet/archiefkast met opklapbare deuren boven en onder. Afmeting: 206 x 84 x 55 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse facet geslepen spiegel met bronskleurige Barok lijst. Afmeting: 87 x 105 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese ladenkast met vijf-en-twintig (25) lades en schap. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 56 x 143 cm. In goede staat.
19e Eeuws hoge kwaliteit Franse secretaire. Rozenhout met intarsia en verguld bronzen secretaire front met gebogen zijkanten en intarsia aan de zijkanten. Afmeting: 130 x 54 x 80 cm. In goede staat.
Kapitale Italiaanse notenhouten vitrine-opzetkast. Acht-deurs met gebogen front en gebogen glas. Stijl meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 240 x 250 x 6 cm. In goede staat.
Notenhouten stijl meubel vitrinekast met gebogen glas, spiegel en verlichting. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 204 x 90 x 35 cm. In goede staat.
Antiek Duits Weens twee-deurs kastje met schappen en messing beslag. Kersenhout fineer op grenenhout. Afmeting: 61 x 82 x 20 cm. In goede staat.
Antiek Duits wijnbuffet met schuifblad en vakhouders voor wijnflessen. Kersenhout fineer op grenenhout. Afmeting: 100 x 86 x 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse boulle plantentafel met intarsia en verguld bronzen beslag. Binnenbak mist. Afmeting: 82 x 59 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws Biedermeier mahoniehouten penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellack handgepolitoerd. Afmeting: 97 x 101 x 46 cm. In zéér goede staat.
Zeven stuks 19e eeuwse mahoniehouten Empire-stijl stoelen met koperband-intarsia en goede velours stoffering. Kleine fineerschade etc. Afmeting: 93 x 58 x 60 cm en 90 x 40 x 55 cm. In redelijk/goede s...