Mahoniehouten Barok-stijl secretaire met opstand. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Met geïntarseerd binnenleven, met lades en deurtje. Afmeting: 210 x 115 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten uittrektafel met vier extra tussenbladen. Eén mahonie + drie mahonie gekleurd. Afmeting: 74 x 123 x 99 cm en 74 x 123 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten kabinet/archiefkast met opklapbare deuren boven en onder. Afmeting: 206 x 84 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten Mechelse eethoek met coulissentafel en gave velours stoffering. Circa 1880. Afmeting: 105 x 53 x 40 cm. 77 x 108 x 82 cm. 77 x 188 x 82 cm. In zéér goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize kabinet met volle zuilen, messing capitellen en origineel beslag. Circa 1800. Zijkanten krimpnaden. Verder in goede staat. Afmeting: 218 x 154 x 55 cm.
Italiaanse houtgestoken Renaissance-stijl schrijftafel met lades, klauwpoten en lederen schrijfblad. 20 Eeuw. Afmeting: 77 x 160 x 80 cm. In goede stijl.
Antieke eikenhouten archiefkast met jalouzie roldeur. Circa 1915. Afmeting: 126 x 49 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten lyra naaitafel met wolhouder. Circa: 1840. Blad iets verbogen. Afmeting: 70 x 46 x 36 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten naaitafel met geïntarseerde vakverdeling, twee lades. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd (Schellack). Afmeting: 77 x 38 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands wortelnoten fineer damesbureau met florale intarsia. Gebogen klep met lades en kelder. Circa: 1860. Afmeting: 105 x 46 x 80 cm. In goede staat.
Louis Philippe-stijl wortelnoten halve maan kast met florale intarsia. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 122 x 43 cm. In goede staat.
Leuke Hollandse wortelnoten Barok secretaire. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Met mooi binnenleven, bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 105 x 95 x 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Empire ovale bijzettafel met volle zuilen en vergulde messing versieringen. Ongerestaureerd. Afmeting: 71 x 73 x 50 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 44 x 35 cm ø. In goede staat.
Duits eikenhouten Gründerzeit cylinder dames schrijfbureau met lades en vakverdeling. Circa 1880. Afmeting: 115 x 53 x 83 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten eettafel met lades. Gemaakt van antiek hout. Tweede helft 20e eeuw. Houtgepint, mooie patina. Afmeting: 80 x 180 x 85 cm. In goede staat.
Mahoniehouten eethoek, Engelse stijl. Met zes stoelen en uittrektafel. Eén extra blad. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 88 x 210 cm / 90 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws mahoniehouten cylinderschrijfbureau + sleutels, met schuifblad, diverse lades, opstand etc. Lichte gebruikssporen. Afmeting: 150 x 140 x 83 cm. In redelijk/goede staat.
Set van vier antieke Thonet-stijl Fishel Wien café stoelen. Nieuw bebiest. Circa 1890. Afmeting: 94 x 41 x 50 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken Mechelse eethoek met vier stoelen. Versierd met druivenranken. Circa 1870. Afmeting: 107 x 45 x 40 cm. En 75 x 110 x 95 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten gebogen Barok secretaire met bandintarsia, bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 101 x 90 x 53 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten drie-delige archiefkast met twaalf lades en messing handgrepen. Circa 1920. Afmeting: 133 x 138 x 61 cm. In goede staat.
Vier antieke Hollandse mahoniehouten geeboniseerde stoelen. Louis Philippe. Met goede velours stoffering. Circa 1860. Afmeting: 97 x 47 x 55 cm. In goede staat.