19e Eeuws Engels mahoniehouten kabinet met origineel messing beslag. Afmeting: 126 x 60 x 190 cm. In goede staat.
Grote Duitse antieke eikenhouten Gründerzeit vitrine-opzetkast met snekken. Circa: 1880. Afmeting: 57 x 140 x 202 cm. In goede staat.
Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuws Biedermeier mahoniehouten penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellack handgepolitoerd. Afmeting: 97 x 101 x 46 cm. In zéér goede staat.
19e Eeuwse Hollandse teakhouten vitrinekast met afneembare kuif en zijkanten van glas. Circa 1870. Afmeting: 200 x 110 x 48 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e -19e eeuws Zeeuws grenenhouten kastje. Vier-deurs met gebogen front en schappen. Afmeting: 158 x 73 x 37 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Empire mahoniehouten armleunstoelen. Circa 1830. Houtgepind. Eén stoel restauratie-plek, verder in goede staat. Afmeting: 90 x 60 x 51 cm en 84 x 49 x 56 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire secretaire. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 153 x 95 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten deelbare linnenkast met panelen. Circa 1840. Schappen later. Afmeting: 190 x 55 x 150 cm. In goede staat.
Vier aparte 19e eeuwse Engelse mahoniehouten eetkamerstoelen met lederen bekleding. Afmeting: 87 x 56 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws orgelgebogen wortelnoten ladenkastje op hoge klauwpoten en met verguld bronzen beslag. Afmeting: 70 x 72 x 40 cm. In goede staat.
Zeldzame Italiaanse notenhouten gestoken gondel/bureaustoel, Neo-Renaissance, draaibaar, met leeuwenkoppen en frats + ranken. Circa 1870. Afmeting: 118 x 100 x 59 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese ladenkast met vijf-en-twintig (25) lades en schap. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 56 x 143 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten bijzettafel met bronzen beslag en marmeren blad. Gerestaureerd. Circa: 1900. In goede staat.
Antieke Italiaanse renaissance notenhouten kist met antiek slot. Staande op klauwpoten. Circa: 1700. Afmeting: 61 x 56 x 164 cm. In goede originele staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok vitrine opzetkast. Met zijkant deurtjes naast de lades. Klein model. Bronzen beslag. Afmeting: 198 x 110 x 56 cm. In goede staat.
Kersenhouten Biedermeier penant kastje met zwarte zuilen. Front met twee laden en twee deuren. Kastje is geheel gerestaureerd. 19e Eeuw. Afmeting: 65 x 92 x 49 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Quinze klapbuffet met tinnen binnenbak, twee lades, jalouzie-deur, opklapbaar blad en twee uitklapbladen. Ca. 1780. (minimale fineerschade) Afmeting. 90x97x54 cm. In goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel bronzen beslag. Afmeting: 95 x 97 x 60 cm / 148 x 180 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Barok-stijl porseleinkast, één deurs, met messing beslag, staande op klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 207 x 130 x 40 cm. In goede staat.
Duitse laat Biedermeier mahoniehouten hoekkast. Circa: 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Paar vlekken. Afmeting: 165 x 96 x 64 cm. In goede staat.
Grote Duitse mahoniehouten Louis Philipppe passpiegel met messing lampen. Circa 1870. Afmeting: 178 x 95 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans damesbureau met opstand, marqueterie fineer, vergulde bronzen ornamenten met opstand en een opklapbaar schrijfblad. Afmeting: 135 x 51 x 71 cm. In goede staat.
Iepenhouten trappenkast met lades en schuifdeurtjes, twee-zijdig. 21e Eeuw. Afmeting: 111 x 110 x 42 cm. In goede staat.