Vroeg 19e eeuwse Empire mahoniehouten secretaire met vergulde bronzen applicaties, Korinthische halve zuilen en kariatiden. Afmeting: 150 x 97 x 48 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet met verguld messing beslag, halve zwarte zuilen en vergulde capitellen. Circa 1780 - 1800. Afmeting: 218 x 166 x 60 cm. In goede staat.
Handbeschilderde houten Rietveld-stijl stoel met Mondriaan beschildering. Geheel van hout en handbeschilderd. Afmeting: 87 x 84 x 66 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten Biedermeier schrijfbureau. Front met één lade en twee deuren één kant met lades achter de deur. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 160 x 70 x...
Antieke Duitse eikenhouten Barok één deurs-spindekast met bolpoten en smeedijzeren beslag. Circa 1800. Afmeting: 188 x 130 x 59 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Hollandse 19e eeuwse Neo Renaissance eikenhouten gestoken hoekbank met torso's, leeuwenkoppen en brandschilderingen. Circa: 1870. Afmeting: 182 x 128 x 168 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet met verguld messing beslag. Louis Quinze, circa 1770. Afmeting: 245 x 200 x 64 cm. In goede staat.
Kapitale Franse eikenhouten jacht-boekenkast. Circa 1880. Neo Renaissance met veel snijwerk. Zes-deurs + drie lades, voorzien van bloemen, fruit, gevogelte, leeuwenkoppen, phenixen etc. Afmeting: 245 ...
18e Eeuws Engels eikenhouten secretaire met opstand (gestoken). Secretaire heeft zes lades en twee deuren in onderstuk. Het secretaire gedeelte heeft een kelder en geheime lades achter nest. Met origi...
Prachtige notenhouten tafel met intarsia op blad en in 3-spant poot. Circa: 1850. Duitsland. Centraal in blad een dansend boeren paar. Diverse houtsoorten. Afmeting: 75 x 80 cm ø. In zeer goede staat.
Hollands 18e eeuws mahoniehouten Louis Seize cylinder bureau met vier lades en vakverdeling in binnenleven. Met verguld beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 116 x 106 x 62 cm. In...
19e Eeuwse Willem III palissander rolbureau. Mogelijk Horix. Mooie kwaliteit. Binnenkant kersen. Met spiegelopstand. Circa: 1860. Afmeting: 156 x 110 x 55 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten één-deurs ladenkastje met gebogen front. Louis Seize. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 80 x 71 x 44 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse halfronde mahoniehouten Empire trumeau met wit marmeren blad, snijwerk en klauwpoten. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 83 x 83 x 45 cm. In zeer goede staat.
Groot 18e eeuws eikenhouten Barok, Louis Quinze kabinet met messing beslag en klauwpoten. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 250 x 200 x 70 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten 18e eeuwse Barok-stijl secretaire met glasopstand, klauwpoten, messing beslag en lades. Circa 1900. In binnenleven onder gedeelte 18e eeuw. Kleine fineerschades. Afmeting: 210 x ...
Hollandse mahoniehouten Empire secretaire. Circa: 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 160 x 104 x 48 cm. In zeer goede staat.
Oosterse houten Chinese twee-delige vitrine opzetkast met bronzen beslag, pagode en bronzen draak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 168 x 62 x 42 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse kast, mahoniehout met intarsia en messing capitellen. Circa 1830. Vier-deurs en lades met origineel messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 220 x 176 x 55 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Empire mahoniehouten bonheur du jour met kariatiden, retour de Egypte. Twee-delig. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 159 x 61 x 37 cm. In goede...
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire chiffoniere met volle zuilen en verguld beslag. Circa: 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 151 x 103 x 54 cm. In zeer goede staat.
17e - 18e Eeuws Hollands eikenhouten kabinet met diverse lades en achterklep, met ebbenhout belijmd. Twee-delig, op ballustervormige poten. Afmeting: 156 x 104 x 58 cm. In goede originele staat.
Zeldzame mahoniehouten Empire trumeau met spiegel. Met vergulde applicaties en houtgestoken gepolychromeerde dolfijnen + klauwpoten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 1...
Groot mahoniehouten Empire dressoir met vergulde messing kariatiden en zwart marmeren blad. Vier deurs, drie laden. Tweede periode. Afmeting: 102 x 204 x 55 cm. In goede staat.
Kapitale antieke 19e eeuwse eikenhouten Neo-Renaissance, Italiaanse stijl beeldenkast. Credenza met vol plastische houtgestoken figuren, putti's, cherubijnkoppen, vrouwen figuren en druivenranken met ...
Grote Duitse vroeg 19e eeuwse wortelnoten Empire commode met volle zwarte zuilen en messing capitellen. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 60 x 120 cm. In zeer goe...
Twee zeldzame 19e eeuwse mahoniehouten Empire armleunstoelen, Bergére met vergulde dolfijnkoppen en klauwpoten. Met oker zijde stoffering. Oudere restauratie. Afmeting: 89 x 62 x 58 cm. In goede staat...
Prachtige Duitse dubbelgebogen notenhouten Barok secretaire met diverse houtsoorten belijmd en intarsia, ook op blad. Circa 1770. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. C...
Vroeg 19e eeuws Hollands wortelnoten Barok porseleinkast in Louis Quinze-stijl met origineel beslag, staande op klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 216 x 160 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuws hoge kwaliteit Franse secretaire. Rozenhout met intarsia en verguld bronzen secretaire front met gebogen zijkanten en intarsia aan de zijkanten. Afmeting: 130 x 54 x 80 cm. In goede staat.
Schitterende 19e eeuwse Louis Seize wortelnoten vitrine opzetkast met guirlandes, Korintische capitellen en floraal snijwerk, vazen etc. Met bronzen beslag. Afmeting: 248 x 164 x 50 cm. In zeer goede ...
Zeldzame kleine 18e eeuwse Duitse notenhouten belijnde dames Barok secretaire. Noten, wortelnoten bandintarsia. Circa 1760. Origineel beslag + sloten. Gebogen front. Recentelijk professioneel gerestau...
Prachtig Hollands wortelnoten orgelgebogen Barok, Louis Quinze kabinet. Circa 1760. Oudere restauratie. Afmeting: 235 x 175 x 65 cm. In goede staat.
Duitse vroeg Biedermeier mahoniehout belijmde klassisisme secretaire met opzet met hoedenvak, lades etc. Met intarsia. Circa 1820. Hamburg? Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak gepolito...
Zeldzaam Hollandse roccoco Louis Seize kabinet ca. 1700. Bloem mahonie gebombeerd met fijn snijwerk, origineel beslag, klauwpoten, guirlandes en medaillons. In zeer goede originele staat 250x190x75cm.
Notenhouten hoeketagere-tafeltje met vlechtwerk. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 55 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten stomme knecht. Afmeting: 91 x 90 x 50 cm. In redelijke staat breuk in poot..
19e Eeuws notenhouten bijzettafel op 4-spant poot, met gecontourneerd blad. Afmeting: 71 x 41 x 54 cm. In goede staat.
Ovale Engelse mahoniehouten salontafel. Afmeting: 62 x 102 x 130 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten hangvitrine. Circa 1900. Afmeting: 70 x 97 x 23 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe stoelen. Restauraties. Afmeting: 90 x 50 x 60 cm. In redelijke staat.
Oude mahoniehouten plantentafel. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 30 x 30 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten kistje met originele bronzen hengsels. Afmeting: 34 x 36 x 52 cm. In goede originele staat.
Grote eikenhouten lectuurhouder. Circa 1930. Art Deco. Afmeting: 47 x 83 x 40 cm. In zéér goede staat.
Mahoniehouten ladenkastje. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: 94 x 52 x 32 cm. In goede staat.
Blauw lederen verstelbare relax stoel. 21e Eeuw. Afmeting: 130 x 70 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten naaitafel met één lade. Ongerestaureerd. Afmeting: 69 x 51 x 35 cm. In redelijke staat.
Antiek mahoniehouten fauteuil met lichtbruin gecraqueleerd leder en veel patina. Afmeting: 110 x 85 x 78 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten Jugendstil bijzettafel met etage. Circa: 1915. Afmeting: 73 x 50 cm. In goede staat.
Twee Engelse mahoniehouten wijntafeltjes met drie-spant klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 42 cm ø. In goede staat.
Oude ronde Empire-stijl spiegel. 20e Eeuw. Met bolle spiegel. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met creme velours stoffering. Circa: 1860. Afmeting: 120 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Oud pianobankje in Barok-stijl met florale petit point stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 40 x 30 cm. In goede staat.
Beukenhouten donker gebeitste één-deurs vitrinekast. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 117 x 53 x 42 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Barok-stijl commode met bronzen beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 90 x 50 cm. In goede staat.
Metalen Louis Seize-stijl halspiegel met console en zwart marmeren blad. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 67 x 26 cm. In goede staat.
Oude armleunstoel met petit point stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 95 x 56 x 66 cm. In goede staat.
Groot antiek handbeschilderd kamerscherm met Chinese decors. Circa 1915. Afmeting: 174 x 140 cm. In goede staat.
Antieke Duitse grenenhouten Jugendstil spiegel met Majolica tegels. Circa 1915. Afmeting: 98 x 89 x 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten scheerspiegel. Spiegel is in hoogte verstelbaar. Afmeting circa 120 x 50 ø cm. In goede staat.
Engelse twee-delige mahoniehouten vitrine-opzet hoekkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 63 x 42 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Engelse iepenhouten krukken. Mooie patina. Afmeting: 54 - 54 cm. In zeer goede staat.
Hollandse eikenhouten 19e eeuwse vier-laden Barok-stijl commode. Blad vervangen. Afmeting: 85 x 51 x 89 cm. In goede staat.
Houtgestoken eikenhouten tafel met florale decors op blad. Gecontourneerd blad + etage. Circa: 1890. Afmeting: 72 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten hangoor-tafel met balustervormige poten. Circa 1900. Afmeting: 72 x 102 x 48 cm + 72 x 102 x 138 cm. In goede staat.
Grote antieke scheeps-hutkoffer met houten banden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 65 x 110 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Duitse 'Ohrbacken-sessel' met verstelbare rugleuning en goede stoffering. Afmeting: 115 x 74 x 82 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten model meubels. Eén houtgestoken dekenkistje. Eén klein linnenkastje met lades. Afmeting: 40 x 58 x 34 cm en 60 x 52 x 25 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten boekenkast. Twee-delig met schappen en drie afsluitbare deuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 164 x 166 x 50 cm. In goede staat.
Duitse antieke wortelnoten Louis Philippe naaitafel. Circa 1870. Minimale beschadigingen. Afmeting: 75 x 50 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Engelse vier-deurs mahoniehouten met wortelnoten hoek-vitrinekast. 20e Eeuw. Afmeting: 187 x 90 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten linnenpers met lades. Afmeting: 100 x 40 x 73 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse hoekkast met mahoniehout belijmd. Beschadigd. Afmeting: 113 x 73 x 36 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire poudreuse met vergulde messing versieringen. Circa 1800. Afmeting: 80 x 64 x 43 cm. In goede staat.
Eikenhouten boerenkastje. Meidenkastje met kerfsnede. Circa 1880. Afmeting: 102 x 115 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans houtgestoken historisme bureaustoel met cherubijnkop en getorste poten. Afmeting: 73 x 68 x 60 cm. In goede staat.
Indonesische oude kamferkist met rondom snijwerk, figuren in landschappen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 60 x 27 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Barok-stijl commode op spantkruispoot met uitklapbare lade en bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 90 x 49 cm. In goede staat.
Engels mahoniehouten kolenkastje met etage + spiegel. Circa: 1900. Afmeting: 87 x 41 x 36 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize Pokastje met verguld beslag, lade en roldeurtje. Circa: 1800. Afmeting: 73 x 49 x 56 cm. In goede staat.
Zeldzame Art Nouveau houtgestoken zuil met onyx blad en vergulding. Circa 1920. Afmeting: 106 x 33 cm ø. In goede staat.
Jugendstil houtgestoken piedestal. Olmenhout/iepenhout. Afmeting: 111 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten speeltafel op gesneden vier-spantpoot. Met opklapbaar gecontourneerd blad. Lichte fineerschade. Afmeting: 74 x 97 x 96 cm. In goede staat.
Verguld houtgestoken bankje in Louis Seize-stijl met mooie stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 57 x 97 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Willem III eethoek met spinnekoptafel. Notenhout met ebonisering. Circa: 1870. Afmeting: 101 x 40 x 40 cm. en 74 x 82 x 119 cm. In goede staat.
Antieke schommelstoel in Noord-Afrikaanse stijl. Houtgestoken en met parelmoer inleg. Circa 1920. Afmeting: 87 x 80 x 37 cm. In goede staat.
Hollandse Willem III wortelnoten spinnekoptafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 73 x 100 x 120 cm. In zéér goede staat.
Hollandse notenhouten Renaissance-stijl pastoorskast. Uitneembaar. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 186 x 150 x 55 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten lyra naaitafel met wolzak en vergulde messing versieringen. Circa 1820. Afmeting: 74 x 46 x 33 cm. In goede staat.
Antiek kersenhouten hangkastje met intarsia. Kustplaats in de bergen (Lago Magiore). Circa 1920. Afmeting: 53 x 67 x 16 cm. In goede staat.
Grote Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrine opzetkast met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 218 x 170 x 45 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse omgebouwde eikenhouten Hollandse dekenkist met deuren en lades. Afmeting: 78 x 178 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Mechelse eikenhouten eethoek. Tafel met twee lades, leeuwenkoppen, ranken. Circa 1880. Afmeting: 79 x 130 x 97 cm en 110 x 45 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuws Bretons miniatuurkastje. Circa 1870. Tellerregal kast/borden kastje, met houtgestoken panelen, twee deuren + lade etc. Afmeting: 55 x 30 x 16 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten vitrine opzetkast met bandintarsia, afgeronde hoeken en zijkanten glas. Te openen aan de zijkanten. Circa 1940. Lichte fineerschades. Afmeting: 205 x 123 x 51 cm. In redelijk/goede st...
Hollandse mahoniehouten theetafel met uitschuifbare bladen en bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x 83 x 53 cm. In goede staat.