Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Halve maantafel, Mahonie
Resultaat: 135 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten halve maantafel met etage, voorzien bandintarsia en messing hekje. Afmeting: 75 x 75 x 43 cm. In goede staat.

Chinees gestoken stoel
Startprijs 250 EUR

Grote antieke Chinese houtgestoken armleunstoel met draak, paradijsvogel, vogels en florale decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 63 x 56 cm. In goede staat.

Mahonie bonheur, 19e eeuw
Startprijs 1.000 EUR

Vroeg 19e eeuwse Empire mahoniehouten bonheur du jour met kariatiden, retour de Egypte. Twee-delig. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 159 x 61 x 37 cm. In goede...

Mahonie hoekkastje
Resultaat: 140 EUR

Engelse mahoniehouten hoek-vitrinekast + spiegelwand. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 180 x 62 x 40 cm. In goede staat.

Mahoniehouten eethoek, Engelse stijl
Resultaat: 160 EUR

Mahoniehouten eethoek, Engelse stijl. Met zes stoelen en uittrektafel. Eén extra blad. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 88 x 210 cm / 90 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Wortelnoten barok secretaire
Resultaat: 140 EUR

Wortelnoten Hollandse Barok secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 55 x 90 cm. In goede staat.

Zuil met marmeren blad
Resultaat: 90 EUR

Zeldzame Art Nouveau houtgestoken zuil met onyx blad en vergulding. Circa 1920. Afmeting: 106 x 33 cm ø. In goede staat.

Hollandse Horrix bonheur, mahonie
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Hollandse Horrix mahoniehouten bonheur, vitrine opzetkast met zijkanten van glas. Circa 1860. Afmeting: 176 x 104 x 46 cm. In goede staat.

Hollandse bonheur, mahonie
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Philippe bonheur. Dunne krimpnaden. Circa 1870. Afmeting: 203 x 106 x 45 cm. In goede staat.

Zeeuws kastje, vroeg 18e eeuw
Startprijs 300 EUR

Zeldzaam 18e -19e eeuws Zeeuws grenenhouten kastje. Vier-deurs met gebogen front en schappen. Afmeting: 158 x 73 x 37 cm. In goede staat.

Naaitafeltje
Resultaat: 100 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten lyra naaitafel met wolzak en vergulde messing versieringen. Circa 1820. Afmeting: 74 x 46 x 33 cm. In goede staat.

Archiefkast met jalouzie roldeur
Resultaat: 190 EUR

Antieke eikenhouten archiefkast met jalouzie roldeur. Circa 1915. Afmeting: 126 x 49 x 40 cm. In goede staat.

Mahonie chiffonier, ca. 1820
Startprijs 1.000 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire chiffoniere met volle zuilen en verguld beslag. Circa: 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 151 x 103 x 54 cm. In zeer goede staat.

Duits vitrinekastje, 1920
Resultaat: 225 EUR

Duits eikenhouten Danziger-stijl vitrinekastje met gedraaide zuilen en facet geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: 207 x 53 x 47 cm. In goede staat.

Wortelnoten Louis Philippe tafel
Startprijs 80 EUR

Duitse antieke wortelnoten Louis Philippe tafel op vier-spantpoot. Afmeting: 76 x 119 x 90 cm. In goede staat.

2x Model meubels, ca. 1900
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke eikenhouten model meubels. Eén houtgestoken dekenkistje. Eén klein linnenkastje met lades. Afmeting: 40 x 58 x 34 cm en 60 x 52 x 25 cm. In goede staat.

Gründerzeit penantkast
Resultaat: 110 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit penantkast met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 82 x 86 x 45 cm. In goede staat.

Boeken-vitrinekast, 1890
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten boeken-vitrinekast met zijkanten geslepen glas en vier schappen. Circa 1890. Afmeting: 204 x 140 x 52 cm. In goede staat.

2x Hollandse armleunstoelen
Startprijs 300 EUR

Twee Hollandse Empire mahoniehouten armleunstoelen. Circa 1830. Houtgepind. Eén stoel restauratie-plek, verder in goede staat. Afmeting: 90 x 60 x 51 cm en 84 x 49 x 56 cm. In goede staat.

Chinees vitrinekastje
Startprijs 850 EUR

Oosterse houten Chinese twee-delige vitrine opzetkast met bronzen beslag, pagode en bronzen draak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 168 x 62 x 42 cm. In goede staat.

Vergulde wandconsole met marmeren blad
Startprijs 120 EUR

Grote vergulde Louis Quinze-stijl wandconsole met bruin marmeren blad. Stuk gelijmd. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 60 x 140 cm. In redelijk/goede staat.

Verguld zit-bankje, Louis Seize-stijl
Resultaat: 100 EUR

Verguld houtgestoken bankje in Louis Seize-stijl met mooie stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 57 x 97 cm. In goede staat.

Empire secretaire mahonie 1820.
Startprijs 300 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire secretaire. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 153 x 95 x 47 cm. In goede staat.

Empire secretaire
Startprijs 800 EUR

Hollandse mahoniehouten Empire secretaire. Circa: 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 160 x 104 x 48 cm. In zeer goede staat.

Engelse hoekkast, ca. 1800
Resultaat: 125 EUR

Antieke Engelse eikenhouten hoekkast met intarsia en messing scharnieren. Circa 1800. Antiek slot + sleutel. Afmeting: 112 x 80 x 95 cm. In goede staat.

Orgelgebogen commode, Louis Quinze
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze orgelgebogen commode met gecontourneerd blad, origineel verguld beslag en antieke sloten. Afmeting: 83 x 90 x 48 cm. In goede staat.

Hangkastje met inlegwerk
Resultaat: 100 EUR

Antiek kersenhouten hangkastje met intarsia. Kustplaats in de bergen (Lago Magiore). Circa 1920. Afmeting: 53 x 67 x 16 cm. In goede staat.

Wortelnoten Barok vitrine
Resultaat: 100 EUR

Grote Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrine opzetkast met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 218 x 170 x 45 cm. In goede staat.

Engelse secretaire
Resultaat: 125 EUR

Engelse mahoniehouten secretaire met spiegelrugwand en leuk binnenleven. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 204 x 86 x 50 cm. In goede staat.

Mahoniehouten ladenkastje, 19e eeuw
Startprijs 700 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten één-deurs ladenkastje met gebogen front. Louis Seize. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 80 x 71 x 44 cm. In goede staat.

Groenlose kussenkast
Resultaat: 200 EUR

Eikenhouten met palissander Groenlose kussenkast met zwarte driekwart zuilen, bolpoten en lades. Uitneembaar. Afmeting: 184 x 178 x 65 cm. In goede staat.

Mahonie trumeau met wit marmer
Startprijs 700 EUR

Vroeg 19e eeuwse halfronde mahoniehouten Empire trumeau met wit marmeren blad, snijwerk en klauwpoten. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 83 x 83 x 45 cm. In zeer goede staat.

Pianobankje in Barok-stijl
Resultaat: 50 EUR

Oud pianobankje in Barok-stijl met florale petit point stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 40 x 30 cm. In goede staat.

Dekenkist met deurtje
Resultaat: 100 EUR

Vroeg 18e eeuwse omgebouwde eikenhouten Hollandse dekenkist met deuren en lades. Afmeting: 78 x 178 x 70 cm. In goede staat.

Rolbureau, 19e eeuw
Startprijs 650 EUR

19e Eeuwse Willem III palissander rolbureau. Mogelijk Horix. Mooie kwaliteit. Binnenkant kersen. Met spiegelopstand. Circa: 1860. Afmeting: 156 x 110 x 55 cm. In zeer goede staat.

Vitrinekast, Beukenhout/gebeitst
Resultaat: 50 EUR

Beukenhouten donker gebeitste één-deurs vitrinekast. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 117 x 53 x 42 cm. In goede staat.

Eiken (meiden)kastje met snijwerk
Resultaat: 80 EUR

Eikenhouten boerenkastje. Meidenkastje met kerfsnede. Circa 1880. Afmeting: 102 x 115 x 40 cm. In goede staat.

Engelse tiltoptafel, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

18e - 19e Eeuwse Engelse mahoniehouten tiltoptafel, Georgian. In originele staat. Afmeting: 76 x 72 cm ø. In zeer goede staat.

Engelse secretaire met snijwerk
Startprijs 600 EUR

18e Eeuws Engels eikenhouten secretaire met opstand (gestoken). Secretaire heeft zes lades en twee deuren in onderstuk. Het secretaire gedeelte heeft een kelder en geheime lades achter nest. Met origi...

Hangkastje met rolluik deurtjes
Startprijs 80 EUR

Vroeg 19e eeuwse hangkast met jalouzie deuren en lades. Afmeting: 37 x 30 x 124 cm. In goede staat.

Eikenhouten boekenkast
Resultaat: 70 EUR

Oude eikenhouten boekenkast. Twee-delig met schappen en drie afsluitbare deuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 164 x 166 x 50 cm. In goede staat.

Antiek Hollandse commode
Startprijs 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse notenhouten Barok commode met vier laden en bronzen beslag. Krimpnaden + fineerschades blad. Afmeting: 80 x 50 x 90 cm. In redelijke staat.

Mechelse wandspiegel
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Mechelse eikenhouten wandspiegel met geslepen glas, koperen kaarskandelaren en kambak. Geflankeerd door leeuwenkoppen. Eén kop neus weg. Circa 1880. Afmeting: 60 x 62 x 11 cm. In redelijk/g...

Ingelegd tafeltje, ca. 1850
Startprijs 600 EUR

Prachtige notenhouten tafel met intarsia op blad en in 3-spant poot. Circa: 1850. Duitsland. Centraal in blad een dansend boeren paar. Diverse houtsoorten. Afmeting: 75 x 80 cm ø. In zeer goede staat.

Jugendstil wandkast
Resultaat: 200 EUR

Duitse notenhouten één-deurs Jugendstil wandkast met intarsia, diverse houtsoorten. Versierd met berglandschap met sneeuw, auerhaan en bootje met figuren, en berglandschap met edelherten en Tiroler h...

Duitse vitrine opzetkast, Louis Philippe
Startprijs 150 EUR

Duitse mahoniehouten vitrine opzetkast. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 187 x 57 x 100 cm. In goede staat.

Commode, Louis Philippe
Startprijs 100 EUR

Duitse antieke Louis Philippe commode. Circa 1870. Fineer blad iets beschadigd. Afmeting: 83 x 93 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse voltaire
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Engelse voltaire met bruin-lederen bekleding. Mooie patina. Afmeting: 90 x 60 x 73 cm.In goede staat.

Commode, Barok-stijl.
Resultaat: 50 EUR

Hollandse mahoniehouten Barok-stijl commode met bronzen beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 90 x 50 cm. In goede staat.

Engelse hangoor-tafel
Resultaat: 70 EUR

Antieke Engelse eikenhouten hangoor-tafel met balustervormige poten. Circa 1900. Afmeting: 72 x 102 x 48 cm + 72 x 102 x 138 cm. In goede staat.

Schrijftafel met lederen blad
Resultaat: 200 EUR

Italiaanse houtgestoken Renaissance-stijl schrijftafel met lades, klauwpoten en lederen schrijfblad. 20 Eeuw. Afmeting: 77 x 160 x 80 cm. In goede stijl.

Empire spiegel, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR

Vroeg 19e eeuwse Empire spiegel 'Retour de Egypte' met kariatiden. Kleinere beschadigingen. Afmeting: 93 x 50 cm. In redelijke staat.

Eiken Empire kabinet
Resultaat: 300 EUR

Klein vroeg 19e eeuws eikenhouten Empire kabinet met zwarte zuilen en messing capitellen. Circa 1820. Mooie patina. Afmeting: 148 x 58 x 215 cm. In zeer goede staat.

Barok hangvitrine
Startprijs 30 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl hangvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 55 x 20 cm. In goede staat.

Louise Seize spiegel
Resultaat: 50 EUR

Metalen Louis Seize-stijl halspiegel met console en zwart marmeren blad. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 67 x 26 cm. In goede staat.

Plantentafel, mahonie
Resultaat: 40 EUR

Oude mahoniehouten plantentafel. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 30 x 30 cm. In goede staat.

Mahonie secretaire, ca. 1820
Startprijs 150 EUR

Hollandse mahoniehouten Empire secretaire. Circa 1820. Niet afgemaakte restauratie. Afmeting: 157 x 113 x 53 cm. In redelijke staat.

Buikladenkastje
Startprijs 80 EUR

Oud Hollands wortelnoten Barok-stijl commode met bronzen beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 79 x 90 x 48 cm. In goede staat.

Grote eiken eettafel
Resultaat: 160 EUR

Grote eikenhouten eettafel met lades. Gemaakt van antiek hout. Tweede helft 20e eeuw. Houtgepint, mooie patina. Afmeting: 80 x 180 x 85 cm. In goede staat.

6x Renaissance-stijl stoelen
Resultaat: 220 EUR

Zes 19e eeuwse eikenhouten Renaissance-stijl stoelen met creme-kleurige lederen bekleding. Waarvan twee met armleuning met leeuwenkoppen. Afmeting: 102 x 56 x 6 cm. In goede staat.

Hindeloopen scheepskastje
Startprijs 100 EUR

Hindeloopen antiek beschilderde scheepvaart-kast met aan beide zijden lade en deurtje. Circa 1870. Afmeting: 77 x 90 x 37 cm. In goede staat.

Voltaire+voetenbankje, 19e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Mooie 19e eeuwse mahoniehouten voltair + voetenbankje met goede creme-kleurige stoffering en rozensnijwerk. Afmeting: 118 x 70 x 80 cm en 22 x 47 x 29 cm. In goede staat.

Eikenhouten po-kastje
Startprijs 60 EUR

Antiek eikenhouten pottenkastje met lade en jalouziedeurtjes. Circa 1900. Afmeting: 68 x 60 x 40 cm. In goede staat.

Japanse lakwerk tiltoptafel
Resultaat: 325 EUR

Antieke Japanse lakwerk tiltoptafel met paradijsvogels en florale inlegwerk van parelmoer. Circa 1880. Afmeting: 70 x 67 x 67 cm. In zeer goede staat.

Mahonie cylinder bureau, Louis Seize
Startprijs 600 EUR

Hollands 18e eeuws mahoniehouten Louis Seize cylinder bureau met vier lades en vakverdeling in binnenleven. Met verguld beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 116 x 106 x 62 cm. In...

Secretaire, ca. 1800
Startprijs 200 EUR

Hollandse mahoniehouten cylinder secretaire met originele houten knoppen en uittrekblad. Circa 1800. Afmeting: 114 x 114 x 64 cm. In redelijk/goede staat.

Frans bureaustoeltje
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuws Frans houtgestoken historisme bureaustoel met cherubijnkop en getorste poten. Afmeting: 73 x 68 x 60 cm. In goede staat.

Dames schrijfbureau, ca. 1880
Resultaat: 160 EUR

Duits eikenhouten Gründerzeit cylinder dames schrijfbureau met lades en vakverdeling. Circa 1880. Afmeting: 115 x 53 x 83 cm. In goede staat.

Thonet tafel
Startprijs 50 EUR

Antieke thonet picknicktafel. Opklapbaar. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 75 x 75 cm. In goede staat.

Spiegel, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten spiegel. Afmeting: 120 x 53 cm. In goede staat.

Mechelse vitrinekast
Startprijs 100 EUR

Antieke Mechelse eikenhouten vitrine opzetkast met glas-in-lood en diverse snijwerk versieringen, onder andere cherubijnkoppen, ranken, leeuwenkoppen, bustes, bloemen. Circa 1880. Enkele beschadiginge...

Mechelse eethoek
Resultaat: 100 EUR

Antieke Mechelse eikenhouten eethoek. Tafel met twee lades, leeuwenkoppen, ranken. Circa 1880. Afmeting: 79 x 130 x 97 cm en 110 x 45 x 54 cm. In goede staat.

Indonesische kamferkist
Resultaat: 80 EUR

Indonesische oude kamferkist met rondom snijwerk, figuren in landschappen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 60 x 27 cm. In goede staat.

4x Thonet Fishel stoelen
Resultaat: 150 EUR

Set van vier antieke Thonet-stijl Fishel Wien café stoelen. Nieuw bebiest. Circa 1890. Afmeting: 94 x 41 x 50 cm. In goede staat.

Engels kamer/haardscherm
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten houtgestoken kamer/haardscherm met handwerk. Afmeting: 155 x 55 x 35 cm. In goede staat.

Eikenhouten kist, 18e eeuw
Resultaat: 210 EUR

18e Eeuwse eikenhouten kist met intarsia, floraal en initialen. Uit kasteel Biljoen te Velp. Afmeting: 66 x 55 x 122 cm. In goede staat.

Eikenhouten hoekbank, ca. 1870
Startprijs 575 EUR

Zeldzame grote Hollandse 19e eeuwse Neo Renaissance eikenhouten gestoken hoekbank met torso's, leeuwenkoppen en brandschilderingen. Circa: 1870. Afmeting: 182 x 128 x 168 cm. In goede staat.

2x Engelse wijntafeltjes
Resultaat: 50 EUR

Twee Engelse mahoniehouten wijntafeltjes met drie-spant klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 42 cm ø. In goede staat.

Jugendstil tafel
Resultaat: 450 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil tafel met messing florale applicaties en etage. Circa: 1900. Ontwerp van Gustave Serrarier Bovy (1858 - 1910). Afmeting: 78 x 80 cm ø. In goede staat.

Vergulde houten kruk
Startprijs 40 EUR

Vergulde houten kruk, naar antiek voorbeeld met aparte stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 35 x 35 cm. In goede staat.

Eiken kastje
Resultaat: 40 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten kistje met originele bronzen hengsels. Afmeting: 34 x 36 x 52 cm. In goede originele staat.

Eiken lectuurhouder
Resultaat: 40 EUR

Grote eikenhouten lectuurhouder. Circa 1930. Art Deco. Afmeting: 47 x 83 x 40 cm. In zéér goede staat.

Broodspinde
Startprijs 200 EUR

Antieke vurenhouten spinde met schappen in originele beschildering. Circa 1820. Afmeting: 108 x 91 x 42 cm. In goede staat.

Spaanse secretaire, Vurenhout
Startprijs 200 EUR

Spaanse vurenhouten secretaire met vele panelen. Donker gebeitst. 20e Eeuw. Afmeting: 198 x 77 x 45 cm. In goede staat.

Cylinderbureau, mahonie
Resultaat: 150 EUR

Groot 19e eeuws mahoniehouten cylinderschrijfbureau + sleutels, met schuifblad, diverse lades, opstand etc. Lichte gebruikssporen. Afmeting: 150 x 140 x 83 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse eiken side-table
Startprijs 200 EUR

Antieke Engelse eikenhouten side-table met twee lades en antiek messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 76 x 53 x 107 cm. In goede staat.

Schommelstoel met snijwerk
Resultaat: 100 EUR

Antieke schommelstoel in Noord-Afrikaanse stijl. Houtgestoken en met parelmoer inleg. Circa 1920. Afmeting: 87 x 80 x 37 cm. In goede staat.

Eikenhouten kistje
Startprijs 50 EUR

Hollands eikenhouten kerfsnede dekenkistje. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 79 x 44 cm. In goede staat.

Wandtafel met hangoren
Startprijs 100 EUR

Mahoniehouten wandtafel met hangoren, lades en lyra-vormige poten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 101 x 43 cm. In goede staat.

Antieke naaitafel, 1870
Resultaat: 70 EUR

Duitse antieke wortelnoten Louis Philippe naaitafel. Circa 1870. Minimale beschadigingen. Afmeting: 75 x 50 x 42 cm. In redelijk/goede staat.

Frans damesbureau, 19e eeuw
Startprijs 450 EUR

19e Eeuws Frans damesbureau met opstand, marqueterie fineer, vergulde bronzen ornamenten met opstand en een opklapbaar schrijfblad. Afmeting: 135 x 51 x 71 cm. In goede staat.

Penantkastje, mahonie
Startprijs 100 EUR

Hollandse antieke mahoniehouten penantkast. Circa 1870. Afmeting: 100 x 105 x 50 cm. In goede staat.

Wortelnoten commode, ca. 1850
Startprijs 100 EUR

Duitse laat Biedermeier wortelnoten commode met vijf lades en messing beslag. Circa 1850. Afmeting: 75 x 96 x 95 cm. In goede staat.

Spiegel met kroon, ca. 1880
Startprijs 30 EUR

Antieke Franse eikenhouten Henry Deux spiegel met kroon en tollen. Circa 1880. Afmeting: 122 x 90 x 7 cm. In goede staat.

Wortelnoten secretaire
Resultaat: 170 EUR

Leuke Hollandse wortelnoten Barok secretaire. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Met mooi binnenleven, bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 105 x 95 x 53 cm. In goede staat.

Antiek kamerscherm
Resultaat: 60 EUR

Groot antiek handbeschilderd kamerscherm met Chinese decors. Circa 1915. Afmeting: 174 x 140 cm. In goede staat.