Grote oude Chinees porseleinen vaas. Kang Xi. Gemerkt met vleermuizen, florale en vlinders decor. Afmeting: 41,7 x 21,4 ø cm. In goede staat.
Zes delen Chinees porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie dekselpotjes en drie dekselvaasjes met diverse decors. Afmeting: 7 -13 cm. In goede staat.
Japans porseleinen schotel met figuren decor en florale decors in coulissen. Haarlijn 3,5 cm. Afmeting: 5 x 33,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse Dresden porseleinen beeldengroep. Moeder leest kinderen voor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 22 x 18 cm. In goede staat.
Lot van 29 stuks oude/antieke Hollandse tegels met divers decors. 19e Eeuw. Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.