Duits KPM porseleinen koffie/mokka servies met goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Koffiekan, mokkakan, melk + suikerpot, achttien kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 30 cm. In goe...
Groot antiek opengewerkt Majolica sierbord met vogels en florale decor. Genummerd. Circa 1900. Afmeting: ø 40,5 cm. In goede staat.
Antieke kleine Ram Colenbrander vaas. Patroon Bloemetjes. 20-er jaren. Afmeting: 7,6 x 6,6 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Ram Colenbrander bloempotten. Decor Strooming. Met originele dozen, 1924. Afmeting: 8 x 11,8 ø cm. In goede staat.
Keramieken piedestal met bloempot met poedel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 82 x 28 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Ram Colenbrander vaas. Patroon Damast. 20-er jaren. Letters B. am. Afmeting: 26 x 10 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Ram Colenbrander vaas. Patroon Woelig, A.K. 20-er jaren. Haarlijn. Afmeting: 17 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Ram Colenbrander vaas. Decor Steil. Letters V.B. 20-er jaren. In originele doos. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Antieke Ram Colenbrander schaal. Patroon Bargten. 20er Jaren. Afmeting: 4,5 x 24,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Ram Colenbrander schaal. Patroon Eenvoud. 1923 - 1924. Minimale glazuur chip. Afmeting: 5,5 x 16,3 cm ø. In goede staat.
Antieke Ram Colenbrander schaal. Patroon Sprong. 1924. Afmeting: 5 x 18,5 cm ø. In goede staat.
Zes zeldzame vroege 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met landschappen en coulissen decors en gecontourneerde omranding. Drie met oude haarlijn. Twee met lichte randschade. Afmeting: ø...
Groot Duits Meissen porseleinen tafelstuk met twee putti's, goud decor, opgewerkte bloemen. Handbeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Klassisisme . Afmeting: 47 x 31 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Duits serviesje met Meissen Marcolini tekens en diverse schotels gemerkt met R. Marcolini 1774 - 1814. Bestaande uit: Acht kopjes, één haarlijn bij bodem. Elf schotels met R en Marcolini tek...
Groot Duits Sitzendorf porseleinen servies met putti decor. Bestaande uit: Vier-en-twintig borden, twaalf gebaksborden, dekselterrine, drie theekannen, mokka kan, twee suikerpotten, twee melkkannen, u...
Twee Duitse Meissen porseleinen drie-armige kandelaren met florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Eén kandelaar rosette om bobeche gerestaureerd + minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 24 x 2...
Zeer grote 17e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi sierschotel met florale decors. Verso Kang Xi gemerkt. Randglazuur chips. Afmeting: 6,5 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zes schitterende 17e -18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met bloembak decors en florale omranding. Geen beschadigingen. Afmeting: ø 27,7 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi theebus met zilveren deksel. Chinese vrouwen in tuin decor. Afmeting: 21 x 9 cm ø. In goede staat.
Handbeschilderd Duits KPM porseleinen koffie/theeservies. 20e Eeuw. Later beschilderd door A.H. Met florale decor. Bestaande uit: Twee koffie/theekannen, melk+suikerpot, zes kop + schotels met dubbel...
Groot Duits handbeschilderd KPM servies met stadsgezichten decors + goud decor. Beschilderd door S.S. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee sauskommen, zes-en-dertig kleinere borden (soep + ontbijt), koffieka...
Groot Duits porseleinen KPM eetservies + theeservies met goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee grote dekselschalen, twee schalen, één-en-dertig borden (divers), sauskom, botervloot, koffie + theek...
Twee antieke Ram Colenbrander vazen. Decor Motiefje, A.P. Afmeting: 12,7 cm. 20-er jaren. In goede staat.
Grote antieke Ram Colenbrander vaas. Patroon Phantaisie 1925. Afmeting: 21 cm. In goede staat.