Zes grote oude handbeschilderde Duits porseleinen borden door Svetlana Storogenko. 20e Eeuw. Eén maal Meissen, goed. Eén maal Nymphenburg, goed. Eén maal Villeroy Boch, goed. En drie maal gelijmde bor...
19e Eeuws Charles Field Haviland porseleinen sierbord met damesportret, met goud en handgeschilderd florale decor. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.
Grote antieke Frans porseleinen siervaas. Circa 1840. Handbeschilderd en in goede staat. Afmeting: 29 x 21 x 10 cm. In goede staat.
Twee grote terracotta Jugendstil siervazen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Limoges Cartier servies. La Maison Venitienne 1989. Bestaande uit: Theekan, suikerpot, melkkan, acht theekopjes, zeventien schotels, zes mokka kopjes. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 20 cm. In g...
Antieke porseleinen pijpenkop met familiewapen. Heraldiek van Nolten. Amsterdams geslacht. 16e -17e Eeuw. Handbeschilderd en goud decor. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Han Dynastie terracotta trommelaar met restbeschildering, op zwart marmeren basement. Eén trommelstok gebroken. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kommen met gespijkerde bodemmerken, swastika en florale decors. Eén glazuurschade. Afmeting: 7 - 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen schaal met florale decors. Afmeting: 9,5 x 30 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Chinese Familie Rose vaas met figuren te paard in landschap en spelende kinderen. Afmeting: 46 x 17 cm ø. In goede staat.
Set van drie antieke Chinese Kantonese vazen met krijger te paard decor. Circa 1900. Afmeting: 25 x 8 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Blanc de Chine porseleinen figuur. Keizer met kind. Met bodemmerk. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Chinese schotel met zilveren beugel met gegraveerde cartouche voorzien van datum: 3-3-86. jl.:B:1886. Beugel voorzien van restauratie. ø16x13cm.
Antiek Chinees Imari porseleinen trekpot. Circa 1800. Deksel chips + tuit beschadigingen. Afmeting: 10 x 17 x 10 cm ø. In redelijke staat.
Drie delen 17e - 18e eeuws Chinees porselein. Eén schenkkannetje, floraal, tuit beschadigd. Eén schenkkan met figuren in landschap, bovengedeelte gelijmd. Eén vaasje, met landschappen decor, goed. Afm...
Grote aparte oude/antieke Chinees porseleinen schaal met roodbruin houtnerf glazuur en centraal onderwater vissen + garnalen decor. Afmeting: 6 x 33 cm ø. Mooie kwaliteit. In goede staat.
Oude Chinese Familie Rose schenkkan met olifanttuit, florale + goud decor en bodemmerk. Afmeting: 20,5 x 15 x 10 cm ø. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen vazen-sets met florale decors en Foo-honden. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 - 17 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekselvaas met florale decors en bodemmerk. Afmeting: 49 x 27 cm ø. In goede staat.
Vijf maal 18e eeuws Chinees porseleinen borden. Eén Queng Lung met tuin decor, goed. Eén Queng Lung met pagode landschap, haarlijn. Eén maal tuin decor gecontourneerd, haarlijn. Eén maal tuin decor, h...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal Familie Rose, floraal. Haarlijn bodem. Eén maal Chinees Imari met tuin + goud decor. Afmeting: ø 23 - 23,5 cm. In goede staat.
Twee prachtige grote antieke Japanse Imari porseleinen dekselvazen met Foo-honden op deksel. Eerste helft 20e eeuw. Met bloempotten, goud en florale decors. Afmeting: 50 x 25 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse zeskantige Imari porseleinen dekselvazen met Foo-honden. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Antieke Imari porseleinen opengewerkte schaal met symbolische strijdwagen. Circa 1900. Afmeting: 5 x 28 x 28 cm. In goede staat.