19e Eeuws Charles Field Haviland porseleinen sierbord met damesportret, met goud en handgeschilderd florale decor. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.
Antieke Chinese porseleinen vaas met paradijsvogel decor. Kleur: rood/groen. Beschadigd bovenrand. Afmeting: 33 x 22 cm ø. In matige staat.
Chinese schotel met zilveren beugel met gegraveerde cartouche voorzien van datum: 3-3-86. jl.:B:1886. Beugel voorzien van restauratie. ø16x13cm.
Antiek Chinees Imari porseleinen trekpot. Circa 1800. Deksel chips + tuit beschadigingen. Afmeting: 10 x 17 x 10 cm ø. In redelijke staat.