Antiek serviesgoed. 19e - 20e Eeuw. Onder andere veertien maal 19e eeuwse handbeschilderde borden met florale decors + goudrand. Zes gebaksborden R. KPM Krister. Twee maal 19e eeuwse theekannen, waar...
Negentiende eeuwse Weense bonbonschaal, handbeschilderd met floraal decor en gouddecor, 4,5x13,5øcm. Cond:G
Noorse tegel in lijst. Ontwerp Jan Peter Bratsberg 1948. Paardenspan-slede met hout en figuur. Afmeting: 20,5 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Japanse vaas met landschap decor. Bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 20 cm. In matige staat.
Oude Chinese porseleinen gemberpot met Familie Rose figuren-decor. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 13 cm ø. In goede staat.
Antiek Chinees bord met bodemmerk en florale decor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselterrine met florale decors en vlinders. Beide handgrepen er af. Afmeting: 20 x 26 x 19 cm. In matige staat.
Twee antieke Japanse of Chinese kop en schotels met bodemmerk, figuren en vleermuisen verso. Afmeting: 9 x 13 cm ø. In goede staat.
Drie maal Belgisch keramiek. 30-er Jaren. Eén schaal met vredesduif, Boch Freres. Eén schaal met fruit-decor, Keramis. Eén tafelstuk met bloembak-decor, Boch Freres. Afmeting: 21 - 24 cm. In goede sta...
Zeven oude Chinese Yixing theepotten. Diverse uitvoeringen. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 16 cm. In goede staat.
Drie antieke kobalt blauwe glazen siervazen met florale emaille decors. Circa 1915. Minimale chip. Afmeting; 22 - 26 cm. In goede staat.
Vijf maal oud/antiek Chinees porselein. 20e Eeuw. Eén Blanc de Chine Geisha. Eén lachende boeddha. Drie kleinere lachende boeddha's. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Belgische Jugendstil vaas met abstract floraal decor en verlopen bruin/blauw/oker glazuur. Nr. 169. Circa 1915. Afmeting: 29 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén Fürstenberg engel. Eén Hoorn des overvloeds met putti. Ongemerkt. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 23 - 31 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse handbeschilderde K.P.M. porseleinen vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse K.P.M. porseleinen handbeschilderde vazen door S.S. Met landschappen en gouddecors. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. Eén chip. In redelijk/goede staat.
Drie oude Duitse handbeschilderde Fürstenberg porseleinen cakeschalen met diverse portretten naar oude meesters en goud decor. 20e Eeuw. Handgemerkt 'Svetlana Storegesko'. Afmeting: 28 cm ø. In goede ...
Drie Duitse Thüringen porseleinen figuren. Handbeschilderd en met goud decor. 20e Eeuw. Handgemalt A.H. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde keramieken Jugendstil vaas. Circa 1910. Gesigneerd 'K. Philipp'. Vaas heeft glanzende figuur, dame heeft matte glazuur. Toegeschreven aan Karl Philipp, 1872 - 1949. Basis heeft chip....
Groot lot 19e eeuws goudsteen keramieken serviesgoed met florale decors. Bestaande uit: Acht roomkannen, twee suikerpotten, vier kastkommen, één kelk, twee schalen, drie kopjes. Minimale chip + haarli...
Twaalf maal antiek porselein met figuren. Circa: 1900. Onder andere: Klokkenstel, vazen, schaal. Enkele delen (oor of vingers) minimaal beschadigd. Afmeting: 10 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Delftse keramieken tabakspotten. Polychrome beschilderd en blauw beschilderd. Gemerkt met 18e eeuwse merken. Circa: 1920. Afmeting: 38 x 21 cm ø. In goede staat.
Twee porseleinen borden. Eén tablet Fürstenberg naar Rubens door Svetlana Storogenko. KPM bord naar Johannes Vermeer door Svetlana Storogenko. Afmeting: ø 32 - 33 cm. In goede staat.
19e Eeuws Charles Field Haviland porseleinen sierbord met damesportret, met goud en handgeschilderd florale decor. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.