Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Geschilderde tegel, Ivora Gouda
Resultaat: 80 EUR

Zeldzame polychrome geschilderde tegel. M. Stibbe & Co., Keizersgracht, Amsterdam. Ivora Gouda. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Lot van 8 tegels, 18e eeuw.
Resultaat: 35 EUR

Acht stuks 18e eeuwse tegels met boeren gebouwen. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.

Porseleinen siervaas
Resultaat: 60 EUR

Oude porseleinen Jugendstil-stijl siervaas met florale en papegaai decor. 21e Eeuw. Kopie Rozenburg. Afmeting: 25 x 17 cm ø. In goede staat.

Makkumse Fayence fruitmand
Resultaat: 75 EUR

Grote oude Makkumse Fayence polychrome fruitmand met fruit decor. Gemerkt Tichelaar. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 28 cm ø. In goede staat.

Groot Imari bord, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.

5x Chinees miniatuur terracotta
Resultaat: 40 EUR

Vijf oude Chinese miniatuur terracotta figuren. Drie maal met pagode gebouw. Eén maal met brug. Eén maal boot met figuur. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.

5 Chinese figuren
Resultaat: 50 EUR

Vijf oude Chinese gesneden figuren. Drie maal glas. Eén maal jade geisha. Eén maal natuurstenen boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 14,5 cm. In goede staat.

2x Chinese trekpotjes
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen trekpotjes met florale decors. Eén chip deksel. Afmeting: 14 cm. In redelijk/goede staat.

Delfts blauw bord
Resultaat: 90 EUR

Groot Delfts blauw, oud Delfts wandsierbord. Naar eiervrouwtje Bloemaert. Randschade. Afmeting: ø 42,5 cm. In redelijke staat.

Imari eierdopjes set
Resultaat: 25 EUR

Imari porseleinen eierdoppen-houder met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 16 cm ø. In goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met bodemmerk, landschap met pagode, vogel en figuur decor in boot. Haarlijn. Afmeting: ø 25,6 cm. In redelijke staat.

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

18 Eeuws Chinees porseleinen bord met bodemmerk, landschap met pagode, vogel en figuren in boot decor. Haarlijn. Afmeting: ø 25,6 cm. In goede staat.

Lot Versace Rosenthal porselein
Resultaat: 50 EUR

Rosenthal Versace serviesgoed met decor Hot Flowers. Bestaande uit: Twee eierdoppen, drie schotels, twee theekannen. Afmeting: 9,5 - 15 cm. In goede staat.

5x Kop+schotels, Rörstrand Zweden
Resultaat: 60 EUR

Vijf kop en schotels. Rörstrand, Zweden. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 13 x 5,5 cm ø. In goede staat.

3x Yixing
Resultaat: 190 EUR

Drie maal Yixing, China. 20e Eeuw. Eén Chinese vaas met landschap. Eén Yixing theepot met bodemmerk, roodbruin. Eén Yixing theepot, theeglazuur met tekst. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.

6x Imari rijstkommen
Resultaat: 80 EUR

Zes stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen rijstkommen met onderschotel en deksels. Met florale en goud decor. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (19x)
Resultaat: 80 EUR

Lot van negentien stuks divers Chinees porselein. Diverse beschadigingen, en hele delen. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Imari, Familie Rose, Amsterdams bont, Kang Xi, Qung Lung etc. Afmeting: 4 - 22 cm...

Chinese knobbelvaas
Resultaat: 135 EUR

Grote oude Chinees porseleinen knobbelvaas met draken decor. Ongemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 29 x 16 cm ø. In goede staat.

Chinese kop+schotel
Resultaat: 100 EUR

Aparte 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotel met Kang Xi merkteken en tijgers en Foo honden decors. Afmeting: 5 x 11 cm ø. In goede staat.

Chinese blauwe vaas.
Resultaat: 185 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met herten in de natuur. Naar 17e eeuws voorbeeld, maar later. Afmeting: 26 x 13 cm ø. In goede staat.

2x Satsuma sierschotels
Resultaat: 60 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Satsuma borden met goud decor en figuren. Grootste bord heeft haarlijn, verder goed. Afmeting: 31 x 36,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Lot 19e eeuws aardewerk, 7x
Resultaat: 20 EUR

Lot 19e eeuws aardewerk. Vier maal terracotta servies. Twee maal Petrus Regout. Eén maal Makkum. Afmeting: 6 - 15 cm. In goede staat.

Chinese kom met bodemmerk
Resultaat: 700 EUR

Aparte oude/antieke Chinees porseleinen kom met bodemmerk en fijne beschildering goud op rode glazuur. Afmeting: 6,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.

2x Gembertpot
Resultaat: 40 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en Chinese tekens. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 19 cm ø. In goede staat.