Drie delen 17e - 18e eeuws Chinees porselein. Eén schenkkannetje, floraal, tuit beschadigd. Eén schenkkan met figuren in landschap, bovengedeelte gelijmd. Eén vaasje, met landschappen decor, goed. Afm...
Vier stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met bloembakken decors en goud decor. Drie kopjes goed, één haarscheur. Twee schotels goed, twee haarscheur. Afmeting: 6 - 13 cm. In red...
Elf oude kleine Chinees porseleinen vaasjes met vogels en figuren decors en Chinese tekens, met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Twee grote Kantonese Chinese Familie Rose vazen met salamanders, goud en figuren decors. Beide beschadigd. Afmeting: 43 x 21 cm ø. In redelijke staat.
Groot porseleinen steenbokrijder. Naar oud voorbeeld, Napels gemerkt. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x 36 x 24 cm. In goede staat.
Twee delen oud Chinees Familie Rose porselein met figuren decors. Eén maal bloempot + onderschaal, bodemmerk. Eén maal theepot met bodemmerk. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas. Kang Xi. Gemerkt met vleermuizen, florale en vlinders decor. Afmeting: 41,7 x 21,4 ø cm. In goede staat.
Antieke Makkumer kom met Chinees Wanli decor. Gemerkt F. Circa 1900. Chips. Afmeting: 6,5 x 21,5 cm ø. In redelijke staat.
Twee maal Duits porselein. 20e Eeuw. Eén maal handbeschilderde Rosenthal porseleinen kop + schotel. Eén bord R.S.Suhl, melonenesser in Murillo + goud decor. Afmeting: 11,5 x 13,5 ø. / 2 x 22 cm ø. In ...
Groot antiek Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor. Afmeting: 27,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude Engelse keramieken Toby Jug. Gemerkt B:P. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Collectie (17 x) Duits aardewerk met bruine glazuur. Kruiken etc. 19e Eeuw. Elf, goed. Zes, gerestaureerd of haarlijn. Afmeting: 23 - 45 cm. In redelijk/goede staat.
Tien oude Duitse Meissen porseleinen gebaksborden met handgeschilderde florale decors en gecontourneerde omranding. Circa 1930. Afmeting: ø 16 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met florale decor. Minimale randschade. Afmeting: 8 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zes delen Chinees porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie dekselpotjes en drie dekselvaasjes met diverse decors. Afmeting: 7 -13 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse Hummel figuren. Goebel, West Germany. Eén maal meisje + jongen muzikanten. Eén maal jongen met konijnen. Eén maal meisje met vogel op hek. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Grote Duitse Dresden porseleinen beeldengroep. Moeder leest kinderen voor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 22 x 18 cm. In goede staat.
Japans porseleinen schotel met figuren decor en florale decors in coulissen. Haarlijn 3,5 cm. Afmeting: 5 x 33,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot van 29 stuks oude/antieke Hollandse tegels met divers decors. 19e Eeuw. Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese porseleinen gemberpot met florale decors. Haarlijnen bodem. Afmeting: 22 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee mooie 19e eeuwse Imari porseleinen fijn gedecoreerde borden met gecontourneerde omranding en goud decor. Eén oestervormig. Ronde bord heeft twee haarscheuren. Afmeting: ø 31 - 32 cm. In redelijk/...
Twee grote 18e eeuwse Fayence Delfts blauwe borden met chinoiserie decors. Beide één rand restauratie. Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence borden met chinoiserie en florale decor. Haarlijnen en/of beschadigingen. Afmeting: ø 30 - 35 cm. In redelijke staat.
Zeven delen oud goud-Imari porselein. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén dekselvaas, twee vazen, twee kommen en twee borden. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.
19e Eeuws 16-pas tegeltableau 'Friese ster'. Beschadigingen. Afmeting: circa 52 x 52 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws 16-pas tegeltableau 'Friese ster'. Beschadigingen. Afmeting: circa 52 x 52 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws 16-pas tegeltableau 'Friese ster'. Beschadigingen. Afmeting: circa 52 x 52 cm. In redelijke staat.
Lot van zes-en-dertig antieke Jugendstil keramieken wandtegels. Circa 1915. Beschadigingen mogelijk. Afmeting: circa 14 x 14 cm. In goede staat.
Antiek Petrus Regout Maastricht boeren bont servies. Circa 1900. Bestaande uit: Vijf ovale schalen, elf kopjes, zeven-en-twintig schotels, twee opdienschalen, vijf soepborden, elf borden, twee suikerp...
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met zotjes en florale decors in coulissen en gecontourneerde omranding. Twee maal zotjes, haarlijn. Eén florale decors, haarlijn. Afmeting: ø 12 cm. In red...
Twee Droste cacao bekers. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 7 cm ø. In goede staat.
Drie zeer grote antieke Duitse keramieken schalen, waarvan twee gemerkt en met gekleurde glazuur, divers. Bruin geglazuurde schaal chip, verder goed. Afmeting: ø 42 - 56 cm. In redelijk/goede staat.
Oude porseleinen postkoets met vergulding. Dresden Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Vinger beschadigd. Afmeting: 25 x 39 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke Chinese steen gebeeldhouwde Foo-honden/Tempel-honden. Afmeting: 15 - 24 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met bodemmerk en melk en bloed figuren decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Aparte 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotel met Kang Xi merkteken en tijgers en Foo honden decors. Afmeting: 5 x 11 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met bodemmerk, landschap met pagode, vogel en figuur decor in boot. Haarlijn. Afmeting: ø 25,6 cm. In redelijke staat.
Tien delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Twee maal 18e eeuwse Imari schotels, één haarlijn. Acht kopjes, Kang Xi en Capucijner. Drie kopjes haarlijn. Afmeting: 5,5 - 13,5 cm. In redelijk/goede st...
Grote vroeg 19e eeuwse wit porseleinen urn-vaas met hengsels. Circa: 1800. Onduidelijk gemonogrammeerd. Haarscheur basis + chips. Afmeting: 41 x 30 cm ø. In redelijke staat.
Zes antieke tegel/tableaus, divers. 18e - 19e Eeuw. Drie maal mangaankleur. Eén blauw Barok, restauraties. Eén religieuse tegel. Eén blauw/zwart, restauratie. Afmeting: 17 - 43 cm. In redelijk/goede s...
Grote Duitse Dresden porseleinen figurengroep. Man en vrouw met dobbelstenenspel. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 27 x 10 cm. In goede staat.
Oude Duitse Dresden porseleinen figuren groep. Musicerende figuren. Tweede helft 20e eeuw. Strijkstok afgebroken. Verder minimale chip mogelijk. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Twaalf Duitse porseleinen transparante plaquettes met diverse decors. Gemerkt met kroon P.W.P. 1817. Afmeting: 18 - 28 cm. In goede staat.
Drie maal oud Herend porselein. 20e Eeuw. Handbeschilderd, met florale, dieren en goud decor. Eén theepot, één kandelaar en één dekseldoos. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.
Groot Delfts blauw, oud Delfts wandsierbord. Naar eiervrouwtje Bloemaert. Randschade. Afmeting: ø 42,5 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Imari porseleinen schaal met vergulde messing monturen. Afmeting: 12,5 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Twee oude handbeschilderde Fürstenberg porseleinen figuren. 'Mannen met tabakspijpen'. 'Handgemalt A.H. en Sweta'. 20 Eeuw. Afmeting circa: 25 cm. In goede staat.
Grote Duitse handbeschilderde Dresden porselein figuur. 'Harlekijn'. 'Handgemalt A.H.' In Jugendstil-kleuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.