Vijf delen Hollands Makkum aardewerk. Vier sierborden en één bord met een gecontourneerde zilveren beugel, 925/000, voorzien van een opengewerkt biedermeier motief. MT.: J.Helweg, Amsterdam, jl.: T:18...
Vier maal Herend porselein. Eén grote vaas, twee kop + schotels, één dekseldoos. Handbeschilderd met florale, insekten en vogel decor. Afmeting: 5 - 26 cm. In goede staat.
Zes oude Duitse KPM porseleinen kraagvazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 15 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.
Twee antieke Japanse celadon pijpvazen met bloesemtak decor. Circa 1880. Eén vaas chips. Afmeting: 18 x 9,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie oude/antieke Duitse aardewerken figuren. Eén porseleinen paard, tweede helft 20e eeuw. Eén porseleinen vogel, KPM. Eén keramieken schenkkan Fayence, in de vorm van een eend, 18e - 19e eeuw. Besch...
Fijn gedecoreerde 19e eeuwse goud-Imari porseleinen pijpvaas. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Haarlem Droste cacao servies. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cacao-kan, vijf schotels + zes kopjes. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.
Engels Wedgwood Creme Ware porseleinen servies. Bestaande uit: 12 Eierdoppen, botervloot, 12 soepkommen, koffiepot, suiker + melkpot, 15 kop + schotels, dekselpot. Minimale beschadiging mogelijk. Twee...
Grote antieke Delfts blauwe keramieken dekselvaas. Gemerkt APK. Geribbeld en acht-kantig. Circa 1900. Afmeting: 49 x 26 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Duitse Nymphenburg porseleinen dekselvazen met zwarte glazuur en handgeschilderde florale decors in rose. Circa 1920. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese porseleinen penselenhouder met tekst en figuren in landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese dozen met inktstenen voorzien van figuren + Chinese tekens decors. Eén doos met tien inktstenen. Eén doos met tien gekleurde inktstenen. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Twee dozen met oude/antieke Chinese inktstenen met afbeeldingen en Chinese tekens. Eén doos met acht stuks. Eén doos met één grote plaquette. Afmeting: 12 - 24 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen sierborden, gecontourneerd met florale decors + goud decor. Eén bord van de set van twee beschadigd. Rest goed. Afmeting: 23 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal antiek Chinees porselein. Eén grote Kantonese Familie Rose dekseldoos. Afmeting: 20 x 10 x 7,5 cm. Twee Familie Rose dekseldoosjes. Minimale chips. Afmeting: 4 x 6 cm ø. In redelijk/goede s...
Groot lot oud Chinees/Japans porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Drie Imari gemberpotten, Vier celadon borden, vier celadon schalen + diverse bloempotten sets. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 23 ...
Chinese jade gestoken berg met bomen en Chinese godheid op houtgestoken console. 21e Eeuw. Jing Dian Zhen Cang. In kistje. Afmeting: 14 x 10 x 6 cm. In goede staat.
Lot van negentien stuks divers Chinees porselein. Diverse beschadigingen, en hele delen. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Imari, Familie Rose, Amsterdams bont, Kang Xi, Qung Lung etc. Afmeting: 4 - 22 cm...
Zes stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen rijstkommen met onderschotel en deksels. Met florale en goud decor. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen trekpotjes met florale decors. Eén chip deksel. Afmeting: 14 cm. In redelijk/goede staat.
Zes oude/antieke Duitse Fayence klepkannen. Handbeschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame polychrome geschilderde tegel. M. Stibbe & Co., Keizersgracht, Amsterdam. Ivora Gouda. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen Familie Verte dekselvaas met rotspartij, vogels en bloesembossen decor. Circa 1920. Afmeting: 17 x 11 cm ø. In goede staat.
Grote Japanse Imari porseleinen kom met een Hollandse viermaster, met goud en florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 x 21,3 cm ø. In goede staat.
Keramieken Jugendstil-stijl schenkkan met bronzen naakte dame. 21e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Zeven 19e - 20e Eeuwse Duitse steengoed bierpullen/schenkkannen. Diverse beschadigingen. Afmeting: 20 - 26 cm. In matig/redelijke staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met teksten, vogels en figuren. Vaas met figuren heeft chips bovenrand. 20e Eeuw. Afmeting: 42 - 43 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Makkumse Fayence polychrome fruitmand met fruit decor. Gemerkt Tichelaar. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 28 cm ø. In goede staat.
Vijf oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.
Bing en Gröndahl porseleinen varken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 13 x 7 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierborden met gecontourneerde omranding. Met tuin + paradijsvogel decor. Kleinere bord chip. Afmeting: ø 21,5 cm + ø 30,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Satsuma vaas op houten console. Bovenrand + voet beschadigd. Afmeting: 95 x 45 ø. In matige staat.
Acht antieke Hollandse polychrome wandtegels met diverse figuren decors. Eén gelijmd. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Royal Copenhagen porseleinen beeld. Moeder met jongen. Met initialen I.P.I. 1552 l.a. Afmeting: 28,5 x 26 x 18 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuws Delfts aardewerk. Eén maal polychrome apothekerpot Aureum, goed. Eén maal bord Chinees decor + visser, goed. Eén maal groot bord met chinoiserie decor floraal, barst. Afmeting: 23 ...
Grote antieke Villeroy en Boch bloempot met florale en landschappen decor. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 33 x 37 x 28 cm ø. In goede staat.
Zeldzaam groot antiek Chinees Familie Rose bord met bloemen decor en bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: ø 37,3 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen Chicken schaal met kippen en florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6 x 20,5 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Fayence sierschotels, floraal. Twee maal Delft, De Klaauw, chips + restauratie en lampetkan. Letters S.Z. Eén keer Frankrijk?. Afmeting: 30,5 - 34,5 cm ø. In redelijke staat.
Twee grote handbeschilderde Furstenberg porseleinen dekselvazen met blauw en goud decor. Handbeschilderd 'A..H'. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 22 cm ø. In goede staat.
Drie oude erotische Japans/Chinees porseleinen snuffbottles met goud decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws Delfts bord met chinoiserie decor. Randglazuurschade. Afmeting: 5,5 x 34 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude Engelse keramieken honden. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Zeer grote Duitse Dresden porseleinen figurengroep. Vrouw met piano, en man met cello. Afmeting: 25 x 31 x 32 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Weens porseleinen Jugendstil vazen met goud en florale decors. Goud iets sleets. Circa 1915. Eén vaas chip bodemrand. Afmeting: 36 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier grote Villeroy & Boch porseleinen borden. Jardins Francais. Vaatwasser bestendig. 21e Eeuw. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.