Twee Hollandse keramieken herdenkingsborden. Eén bord: Slachtverbod 1918. Gemerkt: BACA 159. Eén bord: 100 Jaar oranje vorstin Emma (Schoonhoven). Afmeting: 23 -24 cm. In goede staat.
Vier maal gesigneerd keramiek. Aardetinten glazuur, Carjan. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal twee-delige vaas. Eén maal kandelaar, chips. Eén maal bolvaasje. Eén maal dekselvaasje. Afmeting: 9 - 23 cm....
Drie Hollandse platelen vazen met groen/grijze glazuur en florale decors. Circa 1920. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Drie delen Hollands polychrome Makkums keramiek. 20e Eeuw. Eén schenkkan. Eén groot sierbord. Eén schaal. Afmeting: 16 - 36 cm. In goede staat.
Zes delen oud Frans porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Groot porseleinen ei 'Faberge-stijl'. Zes-kantige dekseldoos. Vier-delige theeset. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
Zes handbeschilderde porseleinen borden met diverse figuren decors. Door Svetlana Storogenko. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Zeer kleine Chinese Yixing theepot met medaillon. 18e - 19e Eeuw. Chips. Afmeting: 7 x 9 x 5,5 cm ø. In redelijke staat.
Twee antieke Weense porseleinen Jugendstil vazen met goud, florale, zweepslag en vrouw decor. Eén haarlijn in bovenrand. Afmeting: 27 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Royal Copenhagen porseleinen kuiken. Nr. 266 175. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 8,5 x 4,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Delftse Fayence borden met florale + Chinees decor. Diverse randschades. Afmeting: circa 23 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee Delfts blauwe sierborden. 20e Eeuw. Eén maal oud Delft, naar Jan Vermeer. Eén maal Porceleyne Fles, bloemenmand. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Grote Duitse handbeschilderde Rosenthal porseleinen dekseldoos met pauw en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 14 ø cm. In goede staat.
Twee antieke natuurstenen Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw. Eén god. Eén wijsheer. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.
Tien stuks 19e eeuwse Duitse terracotta keramieken ovenschalen met beschildering onder glazuur. Twee met restauratie, één met beschadigd oor. Afmeting: ø 20 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Chinees porseleinen dekselkannetje met florale decor. Afmeting: 15 x 11 x 6 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk en tekst geetst. Afmeting: 8 x 18 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Zes-delig Chinees porseleinen Familie Noir theeservies. Circa 1950. Afmeting: 3,5 - 16 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Stadt Meissen Teichert porseleinen schaal met florale en goud decors + gecontourneerde omranding. Circa: 1910. Afmeting: 5,5 x 32 cm ø. In goede staat.
Antiek Engels Royal Doulton keramieken wekpot met rondom figuren decor. Circa 1930. Afmeting: 15 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bloemvormige Imari porseleinen borden. Honingraat met florale en vlinder decors. Enkele chips. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zes sets oude Chinese gemberpotten met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - ø 11 cm. In goede staat.
Zes sets oude Chinese gemberpotten met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - ø 11 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese jade fallussen. 20e Eeuw. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen goden. 20e Eeuw. Handbeschilderd. Poot kraanvogel gelijmd. Eén figuur bakscheuren. Afmeting: 35 - 45 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén met landschap en pagodes. Eén met tuin en paradijsvogel, kapot. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In matig/goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot, ca. 1900 of ouder. Gemerkt. Met florale decor. Afmeting. 9x18x10.5 cm. ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Fayence bierpul. Creme-kleurig met blauw florale decor. Afmeting: 16,5 x 12 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Queng Lung bord met florale decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen vaasjes met diverse blauwe decors. Drie vaasjes chip. Afmeting: 8 - 12 cm. In redelijke staat.
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met gouddecor. Twee grotere borden hebben haarlijn. Afmeting: ø 21 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek bisquit porseleinen figuur. Gesigneerd Lecorney. Nicolas Lecorney. 1825 - ....?..... . Kind met meikever. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.
Groot antiek bisquit porseleinen figuur. Fabrication Francaise, door Truffot. Emile Louis Truffot. Herderin met schapen. 1843 - 1896. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.
Mooi antiek Japans Satsuma porseleinen theeservies met bodemmerk + figuren en goud decor. Circa 1930. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 21 cm. In goede staat.
Negen maal Duits/Frans porselein. 19e Eeuw. Handbeschilderd. Bestaande uit: Vijf borden Biedermeier, één haarlijn. Theebus, grote vaas, theekan, snorkopje. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 27 cm....
Twee oude Duitse Dresden porseleinen musicerende figuren. 20e Eeuw. Bij violist strijkstok + viool afgebroken. Bij cello-speler strijkstok afgebroken. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijke staat.
Vijf oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 26 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.
Drie oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 23 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.
Zeven oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. 20e Eeuw. Zes maal musici, trompet + strijkstok beschadigd. Eén maal ganzenhoedster. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Spaanse porseleinen lampenvoet met engelenkopjes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H. 40 cm. In goede staat. Chips mogelijk.
Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot met spelende Chinese kinderen. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 16 cm ø. In goede staat.
Vijf antieke Engelse keramieken vazen met Geisha's en lampionnen decor. Circa 1900. 'Algiers made in England'. Eén bovenrand gelijmd bij hoge vaas. Afmeting: 19 -26 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Italiaanse keramieken tafellamp met opengewerkte kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 35 cm ø. In goede staat.
Drie oude Duitse steengoed bierpullen met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinese steen gebeeldhouwde Foo-honden/Tempel-honden. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse Samson porseleinen sierschotel met familiewapen en goud decor. Handbeschilderd. Afmeting: ø 33 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen Volkstedt danseressen met goud decor. 20e Eeuw. Eén beschadigd, één goed. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude natuurstenen Chinese figuren. Circa 1900 of later. Eén boeddha. Eén oude figuur op rots. Eén wijsheer met bedelaar. Eén geknielde vechter. Afmeting: 9 - 17 cm. In goede staat.
Drie grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met florale decors. Grootste bord chip, verder in goede staat. Afmeting: 28 - 31 cm ø.
Acht delen oud/antiek Chinees/Japans porselein. Twee miniatuur vaasjes, 19e eeuw. Eén Japanse schaal, 19e eeuw. Eén Imari bord, 19e eeuw. Eén Chinese vaas, 20e eeuw. Twee gemerkte Chinese borden, 20e ...
Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen figuren in Jugendstil kleuren. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 50 - 51 cm. In goede staat.
Antieke Italiaanse Albarello naar oud voorbeeld. Circa 1900. Handbeschilderd, 'Grass Danat'. Randglazuur chips. Afmeting: 24,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Antiek 20-pas tegeltableau met tekst Greetsiel. Voorzien van Hollands landschap met windmolens en boot met figuren in rivier (craquelé). Afmeting: 69 x 52 cm. In goede staat.
Grote Duitse polychrome keramieken plaquette. Circa 1910. Plaquette heeft voorstelling van musicerende kinderen in landschap. Restauraties aan rand. Afmeting: 48 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Handbeschilderde grote Duitse K.P.M. porseleinen vaas. Door Svetlana Storogenko. Met damesportretten en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Grote Duitse Thüringen porseleinen vaas/figurengroep. Handbeschilderd in Jugendstil-kleuren. 'Handgemalt A.H'. 20e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met florale decors. Gelijmd. Afmeting: 9,5 x 13 x 9 cm ø. In matige staat.
Antieke Duitse porseleinen kandelaar met meisje die plant giet. Gemerkt met anker en B. Kandelaar aangepast. Afmeting: 24,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen vaas op houtgestoken basement met goud, figuren decor, florale decor en Foo hond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 30 cm ø. In goede staat.
Grote Japanse Satsuma vaas met goud decor, florale en geisha's decor. 20e Eeuw. Afmeting: 64 x 33 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Frans porseleinen siervaas. Circa 1840. Handbeschilderd en in goede staat. Afmeting: 29 x 21 x 10 cm. In goede staat.
Duitse keramieken Paul Dresler schenkkan met zwart -bruine craquele glazuur. 1879 - 1950. Siegen - Krefeld. Afmeting: 25 x 16 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Majolica spiegel. Circa 1900. Verliefd stel met luit. Bakfout + minimale chip. Afmeting: 68 x 24 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Engels Royal Albert porseleinen servies. Decor 'Old Country Roses'. Bestaande uit: Koffiepot, theepot, cakeschaal, vier kop + schotels, twee bonbonschaaltjes, koekjesschaal, suikerpot + melkkan. M...
Lot 18e eeuws Chinees Familie Rose capuciner porselein. Bestaande uit: Drie kopjes, één haarlijn. Eén dekseldoos. Afmeting: 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpotje met florale decors. Deksel niet compatibel. Chip tuit. Afmeting: 7 x 11 x 8 cm. In redelijke staat.
Grote Italiaanse Kings Napels porseleinen figurengroep. Kinderen bij schommel. B. Morli. Tweede helft 20e eeuw. Stukje vinger er af. Afmeting: 29 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Fürstenberg'porseleinen figurengroep. Handbeschilderd onder glazuur. Met Jugendstil kleuren. 'Die drei partzen'. Hals mogelijk gerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 17 x 18 cm. In redelijk/go...
Groot oud Duits Sitzendorf porselein figuur. 'Edele heer met sabel'. 20e Eeuw. Monogram 'G.W'. Bakfout in basis. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Lot divers Duits KPM porseleinen serviesgoed met goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dertien borden, schaal, presenteerschaal, twee kopjes. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat...
Lot oud Duits KPM porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Bonbonschaal, kandelaar, dekseldozen, kopjes + schotels etc. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Vijf oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Twee maal chip. Afmeting: 12 - 29 cm. In goede staat.
Vroege Chinees porseleinen penselenhouder en bloempot. Haarlijnen in penselen vaas. Afmeting: 8 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van dertien Italiaanse bisquit porseleinen Napels figuren. Tweede helft 20e eeuw. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Zes oude Duitse Fürstenberg figuren, handbeschilderd door A.H. (later). 20e Eeuw. Vier heel, twee beschadigd. Onder andere Baron Münchhausen, rattenvanger Hamelen. Afmeting: 21 - 25 cm. In redelijk/go...
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met florale decors en Foo-honden. Eén vaas gelijmd. Afmeting: 35 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee aparte 19e eeuwse Imari porseleinen borden met geschulpte omranding en bloem decors. Eén haarlijn en één chip. Afmeting: ø 31 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig antiek Engels of Duits Majolica vazenstel. Circa 1900. Twee schenkkannen, gelijmd. Eén bloempot, gelijmd. Afmeting: 24 - 33 cm. In redelijke staat.
Vier oude keramieken vazen waarvan drie gesigneerd. Eén blauw, gemerkt met S met staf. Eén terracotta dubbelvaas, P. Louwers. Eén bruin-grijs, monogram K.H. Eén beschilderde vaas, 30-er jaren. Afmetin...
Acht maal Duits antiek keramiek. Mogelijk ook Marburger Keramik. Sommige gesigneerd. 19e - 20e Eeuw. Dekselpot, hengsel beschadigd. Verder chips mogelijk. Afmeting: 16 - 34 cm. In redelijk/goede staat...
Kleine oude Chinese Yixing trekpotje met bodemzegel. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.
Twee antieke bisquit porseleinen beelden met vazen. Gemerkt + Nr. 9958. Circa 1890. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Grote Deense Royal Copenhagen porseleinen schaal met vis en krab. Nr. 2465 ZV. Afmeting: 8 x 23 x 20 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen beeldengroepen. 20e Eeuw. Eén maal Dresden, heer en dame, één vinger er af. Eén maal onduidelijk gemerkt Dresden, dame met papegaai, goed. Afmeting: 19 - 20 cm. In redelijk/goe...
Vier-delig Delfts kaststel met florale decors. Gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16,5 - 23 cm. In goede staat.
Twee porseleinen beeldengroepen. Tweede helft 20e eeuw. Eén vinger af. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 19 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Set van vier 19e eeuwse Imari porseleinen kommen. Afmeting: 7 x 18,5 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinese jade brief verzwaarders / of stempels, met draken. 20e Eeuw. Afmeting: 8,5 - 9 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bordje met florale decor. Afmeting: 3,5 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee grote Japanse of Chinese porseleinen kraagvazen met landschappen decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 27 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot in hazelnootvorm, gemerkt, 20e eeuw, 12,5x15,5x9,5øcm. Cond:G
Oud Chinees terracotta figuur. Zwarte glazuur mat. 20e Eeuw. Minimale chips. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Eén balustervormig Kang Xi-stijl vaasje. Restauratie bovenrand. Eén bolvaasje. Afmeting: 10 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen dekselpot in Kang Xi-stijl, met florale, landschappen en coulissen decor. Afmeting: 22 x 9,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal, landschap met pagodes decor. Eén haarlijn. Afmeting: 2 x 27 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 19e eeuwse steengoed kruiken met ossenbloed- en grijs glazuur. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen bloembakken met blauwe decors. Eén chip. In redelijk/goede staat.