Zeldzame Droste Cacao voorraadpot. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 10 cm ø. In goede staat.
Zes maal 18e eeuws Amsterdams bont porseleinen kop en schotels met florale decor. Eén schotel haarlijn in bodem. Eén kopje beschadigd. Afmeting: 6 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie maal antiek Frans keramiek met figuren decors. Gemerkt. Circa 1900. Eén cake-schaal. Eén cake-dekselschaal. Eén melkkan. Afmeting: 19 - 28 cm. In goede staat.
18 Eeuws Chinees porseleinen bord met bodemmerk, landschap met pagode, vogel en figuren in boot decor. Haarlijn. Afmeting: ø 25,6 cm. In goede staat.
Mooi vroeg 19e eeuws servies met goudrand. Goud in goede staat. Bestaande uit: Koffiepot, twee dekselschalen, drie grote ovale schalen, twee bonbonnieres, twee dekselpotten, natfruitschaal + onderscha...
Grote 19e eeuwse Japanse Kutani sierschotel met figuren en aap, goud decor en florale decors. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6 x 42,8 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Delftse Porceleyne Fles keramieken siervazen met landschappen decors. Kleine restauratie. Circa 1920. Afmeting: 34 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Duits KPM porseleinen koffie/mokka servies met goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Koffiekan, mokkakan, melk + suikerpot, achttien kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 30 cm. In goe...
Duits KPM porseleinen theeservies met goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, melk + suikerpot en veertien kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Kutani visschaal, binnenin met karper decor, goud decor en draken. Mooie kwaliteit. Met bodemmerk. Afmeting: 7,5 - 25 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met vogel, landschap en floraal decors. Met gecontourneerde omranding. Minimale randglazuurschade. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.
Tien antieke Chinees porseleinen bordjes + schaal + drie borden, met tuin decors. Vier maal grotere, chip. Verdere minimale randglazuur chips. Afmeting: 16,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oud Duits KPM porseleinen servies. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie koffiekannen, vier schalen, twee dekselschalen, sauskom, zeventien kop + schotels, vier melkkannen, twee suikerpotten. Afmeting: 7 - 35...
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Amsterdams bont kommen met florale en goud decor. Afmeting: 7,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen figuur met bodemmerk en fijne beschildering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors. Eén goed, vier met chips, één met barst. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.
Drie maal Yixing, China. 20e Eeuw. Eén Chinese vaas met landschap. Eén Yixing theepot met bodemmerk, roodbruin. Eén Yixing theepot, theeglazuur met tekst. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.
17e Eeuwse grote Chinese Wanli porseleinen sierschotel met ganzen en coulissen decor. Gelijmd. Afmeting: ø 32,8 cm. In redelijke staat.
Groot antiek Imari porseleinen sierbord met blindmerk, parel-ijsvogels, landschap + florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met herten in de natuur. Naar 17e eeuws voorbeeld, maar later. Afmeting: 26 x 13 cm ø. In goede staat.
Zes oude Duitse porseleinen reservisten bierpullen met tinnen deksels. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat. een met barst.
Uitgebreid Pools Boleslawiec aardewerken servies. Bestaande uit: Vijftien borden, zes dekselschalen, twee ovenschalen, zes eierdoppen, twee schenkkannen (thee), twee grote melkkannen, melk + suikerpot...
Kleine Chinese 18e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvaas met bodemmerk. Chinese vrouwen en florale decors in coulissen. Afmeting: 9,3 cm. In goede staat.
Grote antieke Zuid Holland Gouda Breetvelt platelen vaas. Bodemrand beschadigd. Afmeting: 31 x 19 cm ø. In redelijke staat.
Twee maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met koperen deksels en florale decors. Afmeting: 20 x 8 cm ø. In goede staat.
Zéér kleine 18e eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met goud en florale decors. Geribt. Afmeting: 6,5 x 5 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen sierschotel met diepe omranding, oker-gele glazuur en florale decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 31 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Duits serviesje met Meissen Marcolini tekens en diverse schotels gemerkt met R. Marcolini 1774 - 1814. Bestaande uit: Acht kopjes, één haarlijn bij bodem. Elf schotels met R en Marcolini tek...
Antiek porseleinen kinderservies met spelende kinderen voorstelling. Circa 1920. Onduidelijk gemerkt. Bestaande uit: Kopje, haarlijn + chips. Eén deksel, suikerpot, gelijmd. Afmeting: 4 - 10 cm. In re...
Uitgebreid Engels Wedgwood of Etruria keramieken servies. Decor Rosalind. Bestaande uit: Twee schalen, drie ovale schalen, zes kommen, theepot, 2x suikerpot, 2x melkkan, vier-en-twintig kop+schotels, ...
Antiek Chinees porseleinen draken-kom met bodemmerk en tekst. In rose, groen geel. Kom heeft zes merktekens. Afmeting: 7 x 16,5 cm ø. In goede staat.
Lot van zeven stuks Chinees porselein. Vier maal Chinese Imari schotels. Eén haarlijn. Twee maal blauw-witte bloempot. Eén gelijmd. Eén maal blauw-wit vaasje, pioenroos + kiekendief. Afmeting: 9 -12 c...
Lot van zeven delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Chinees porselein met Chinese vrouwen decors en florale decors in coulissen. Gemerkt F. Eén kopje goed, één kopje haarscheur. Twee schotels goed....
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decors. Drie maal minimale chip. Eén maal met haarscheur. Afmeting: ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven oude Chinees porseleinen vazen met florale en vogel decors en tekens. Bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.
Twee antieke terracotta reliëf sier wandschotels. Monogram J.M. S149. Circa 1900. Eén maal Roma Arco di Costantino. Eén maal Roma piazza Vaticana. Minimale chip mogelijk. Afmeting: ø 32 cm. In goede ...
Vijf oude Duitse porseleinen figuren. Vier maal Volkstet E.N.S. Eén maal Goebel, W. Germany. Afmeting: 11 -18 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinese Yixing gember dekselpotten. Gemerkt. 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 15 cm ø. In goede staat.
Lot divers oud Chinees jade. Onder andere: Armbanden, snijstukken, medaillons. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 4 - 8 cm. In goede staat.
Groot antiek opengewerkt Majolica sierbord met vogels en florale decor. Genummerd. Circa 1900. Afmeting: ø 40,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen knobbelvaas met draken decor. Ongemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 29 x 16 cm ø. In goede staat.
Lot antiek porseleinen serviesgoed met chinoiserie decor + goud decor. Circa: 1920. Servies bestaat uit: Dertig schotels + één-en-twintig kopjes. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 3,5 x 13 cm. In goe...
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met diverse figuren, onsterfelijken en florale decors. 20e Eeuw. Bodemmerk, zes tekens. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met florale en goud decors. Afmeting: 8,5 x 22 cm ø. In goede staat.
Vier antieke Japanse/Chinese porseleinen kopjes. 19e Eeuw. Twee maal figuren + pagode. Twee maal met portret bustes. Afmeting: 5,5 - 7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen tulpenvaas met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 25 x 18 cm. In goed staat.
Prachtige antieke polychrome Purmerend plateel vaas met distel decor. Diverse tekens en letters, Nr. 1014. Eén minimale chip. Afmeting: 26,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen petroleumlamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: 60 x 14 cm ø. In goede staat.