Bronzen rekenpenning 1592 (Inname van Steenwijk, Ootmarsum en Coevorden).
Zilveren tolpenning (denier) Deventer (z.j. 1014-1024).
Zilveren botdrager (z.j.) Vlaanderen, Lodewijk van Male (1346 - 1384).
Bijzonder kavel met 73 munten waarvan vele (of allen) rond de 16e - 17e eeuw.
Een verzameling Republiek Indonesia vanaf 1948 tot 1995. Grotendeels postfris, deels gebruikt, deels dubbel verzameld. Mooie collectie blokken, goed gevuld in Davo album. Catalogus waarde € 2.100,=
Lot van 39 Amerika muntgeld + penningen, deels zilver. 20e Eeuw. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.