Lot met tien munten sets. Eén maal twaalf euro munten uit de twaalf landen 1999 - 2002. Eén euro set Republica di San Marino 2003. Eén euro set Belgisch wereld erfgoed 2007 De Scheeps liften van het ...
Kavel diverse munten Nederland waaronder: 10 cent 1849 (met punt), 5 cent 1869, 5 cent 1863, 5 cent 1868, 5 cent 1862, 1/2 gulden 1898, 1/2 gulden 1929, 1 cent 1901, 1 cent 1906, 5 cent 1914, 5 cent 1...
Lot van 39 Amerika muntgeld + penningen, deels zilver. 20e Eeuw. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.
Verzameling postzegels. Onder andere: Twee stockboeken Oostenrijk. Catalogus waarde € 1.350,= . Grotendeels postfris doorlopend tot 1997. Met collectie speciale afstempelingen. En stockboek Tsjecho-Sl...
Zilveren tolpenning (denier) Deventer (z.j. 1014-1024).
Groot interessant lot euro sets. Twaalf maal munten set à € 3,88 met rode achtergrond: Finland 1990 - 2001. Portugal 2002. Duitsland 2002. Nederland 2003. Griekenland 2002. Luxemburg 2002. Italië 2002...
Postzegel verzameling. Nederlands-Indië en Nieuw-Guinea In Davo album van 1870 tot 1959. Groot deel Nederlands-Indië gebruikt, goed gevuld en wat ongebruikt. Catalogus waarde € 960,= En stockboek met ...
Postzegel verzameling Nederlandse Antillen in Davo kristal album vanaf 1950 t/m 1988. Goed gevuld. Catalogus waarde € 850,= En stockboek met blokken en series + lot los divers.
Boek met ca. 70 bankbiljetten wereld waaronder: Oostenrijk, Rusland, Frankrijk, Hongarije, Italië, Luxemburg, Spanje, Joegoslavië.
Zilveren botdrager (z.j.) Vlaanderen, Lodewijk van Male (1346 - 1384).
Lot zilveren munten, 21 stuks. Bestaande uit: 14x Gulden: 1930, 1931, 1939, 1940, 1954 t/m 1958 en 1963 t/m 1967. En 7x 2½ Gulden/Rijksdaalder: 1959 t/m 1964 en 1966.
Twee muntenalbums met munten: 1x album met ca. 200 munten Spanje en 1x album met ca. 260 munten Italië.
Zes dozen vol met diverse poststukken, niet uitgezocht. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 60 x 44 cm. In redelijk/goede staat.
Album met ca. 60 biljetten wereld waaronder: Argentinië, India, Brazilië, Turkije, Hongarije, Camboja, Costa Rica, Joegoslavië, Indonesië, Marokko, Italië, Nigeria, Pakistan, Peru, Polen.
Drie Importa albums met eerste dag enveloppes en poststukken. Diverse Europese landen. Plus vier albums bijzondere afstempelingen Nederland vanaf 1959.
Kavel van 3 munten: 1x 25 cent 1980 misslag, 1x 1 gulden 1892 en 1x 1 gulden 1913.
Kavel met 3 zilveren munten: 1x 1/2 gulden 1858, 1x 1 gulden 1863 WIII en 1x 2,5 gulden 1854.