Postzegel album Nederland, 1940 - 2001. Veel postfris materiaal, waaronder veel blokken en postzegel boekjes.
Eén stockboek postfris, 60er-70er jaren en postfris Zwitserland. Acht albums met Nederlands eerste dag enveloppen. Vanaf 1963 tot en met 2008.
Vier postzegelboeken wereldwijd, waaronder mooi materiaal United Nations.
Zes dozen vol met diverse poststukken, niet uitgezocht. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 60 x 44 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf albums/banden met eerste dag bladen, Nederland, Duitsland en Berlijn.
Acht stockboeken met veel uitknipsel bijzondere stempels, wereld.