Lot diverse oude/antieke jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 23 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse WO II dolken. Eén maal Blut und Ehre (Swistaka), goed. Eén maal Rehwappen Solingen, goed. Eén maal Monarch Solingen, zonder heft beslag. Eén maal E.P.+ S Solingen, heft beschadigd....
Oude Oosterse dolk met lederen bewerkte schede en tropisch houten heft met zilver en koper inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Antieke sabel. Duitsland. 19e Eeuw. Aug. + Alt Schnitzler Solingen. IJzer met roggehuid beklede heft. Afmeting: 102,5 cm. In goede staat.
Lot diverse jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse buks met knikloop en noten kolf. Afmeting: 82 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse sabel. Circa 1900. E. Sachs Hoflieferant Berlin. Lemet gegraveerd met: 'Mit Gott für Kaiser'. Bronzen met houten heft. Lichte oxydatie. Afmeting: 86,5 cm. In goede staat.
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: een fraai album met ansichtkaarten, diverse delen "militaire spectator", diverse handboeken en overige boeken/documen...
Antieke Hollandse helm, WO II. Met monogram F.G. Inclusief binnen helm. Afmeting: 15 x 22 x 20 cm. In goede staat.
Fraai antiek enkelloops penvuur jachtgeweer met noten kolf. Voorlader. Afmeting: 111 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse degen met houten heft, Nr. 34. Met originele patina. Afmeting: 107 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bajonetten opsteek met messing grip. Afmeting: 62 - 63 cm. In goede staat.
Kavels met diverse militaria artikelen waaronder: plaquettes, onderdelen van de uitrusting en overige gebruiksvoorwerpen.
19e Eeuws percussie pistool, enkelloops met achtkantige loop. Nr. 4545 2. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.
Klein 19e eeuws dubbelloops pistool percussie met achtkantige loop. Afmeting: 20,5 cm. In redelijk/goede staat.
Japans Katana zwaard met gezwart houten heft en schede. 21e Eeuw. Afmeting: 99 cm. In goede staat.
Kavels met diverse militaria artikelen waaronder: twee schedes van dolken en vele onderdelen van militaire uitrustingen.
Zes maal antiek kogelmaak gereedschap van ijzer. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Antiek Duits folding klapmes van messing en staal, WO II. Ongemerkt. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: opmars naar de galg. handboek voor de politie, het einde, een wereld in oorlog, een map met gedetailleerde informatie...
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: twee fraaie banden "De Nederlandsche strijdmacht en hare mobilisatie door J. Kooiman", een fraai album met oude postk...
Oude Indonesische kris met houten schede. Mooie patina. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Set van zes oude/antieke zwaarden etc. Divers. Onder andere: Decoratief, één 19e eeuws Indiase zwaard C.S.A.. Rest decoratief. Afmeting: 47 - 110 cm. In redelijk/goede staat.
Lot blanke wapens. 20e eeuw. Bestaande uit: Vier sabels. Eén Oosters wapen, houtgesneden. Twee Oosterse dolken (Gurka). Afmeting: 25 - 92 cm. In redelijk/goede staat.