Grote 19e eeuwse degen met houten heft, Nr. 34. Met originele patina. Afmeting: 107 cm. In goede staat.
Antieke sabel. Duitsland. 19e Eeuw. Aug. + Alt Schnitzler Solingen. IJzer met roggehuid beklede heft. Afmeting: 102,5 cm. In goede staat.
Oude Oosterse dolk met lederen bewerkte schede en tropisch houten heft met zilver en koper inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 23 cm. In goede staat.
Vijf diverse Indonesische krissen. 20e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 30 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse sabel met origineel lederen schede. 'Dwell & Co. London'. Oude patina. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
19e Eeuws penvuur dubbelloops pistool met knikloop, dubbele trekker, beveiliging. Afmeting: 24,5 cm. In redelijk/goede staat
Vier Oosterse dolken/messen. Eén klapmes. Plated en messing. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 50 cm. In goede staat.
Groot oud militair statief. 20e Eeuw. In hoogte verstelbaar. Genummerd 1950. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Groot lot diverse zakmessen. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 20 cm. In goede staat.