Lot militaire kaarten: Militaire kaartentas met gradenboog en curvimeter. 20e Eeuw. In goede staat, Militaire landkaart op linnen. '11e regiment infanterie Arnhem'. '1 Maart 1928, commandant v.d. Werf...
Groot oud militair statief. 20e Eeuw. In hoogte verstelbaar. Genummerd 1950. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Antieke sabel. Duitsland. 19e Eeuw. Aug. + Alt Schnitzler Solingen. IJzer met roggehuid beklede heft. Afmeting: 102,5 cm. In goede staat.
Replica van een 18e eeuws pistool. 20e Eeuw. Decoratief. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Twee kopieën van Duitse WO II officiers dolken. 21e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Antiek jachtgeweer, enkelloops met knikloop. 19e Eeuw. Oude kolfrestauratie. Gemerkt L.A.M. 3941. Afmeting: 120 cm. In redelijke staat.
Drie antieke sabels. Duitsland. 19e - 20e Eeuw. Veel gebruikssporen. Afmeting: 90 - 104 cm. In matig/redelijke staat.
Hollandse antieke helm, met binnen helm. Nr. 48. WO II. Afmeting: 16 x 24 x 27,5 cm. In goede staat.
Oude vier-delige metalen gladiatorenset met leer. Bestaande uit: Helm, lans, armbeschermers, kort zwaard. Afmeting: 1 9 -86 cm. In goede staat.
Oude Indonesische kris met houten schede. Mooie patina. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Drie militaire uniformen: 1x Militair uniform (Holland). Compleet met pet, 1965. Door Conf. H.C. Heesen NV Dixperlo. Maat 54,5. In goede staat, Hollands militair uniform. Jasje met bloes en broek. 196...
Lot militare helmen/petten: Nederlandse politie helm met binnenhelm, 'Vigilat ut Quiescant'. Afmeting: 23 x 28,5 x 15 cm. In goede staat, Zwitserse militaire helm met lederen binnenhelm. Model 1918. A...
Vier delen militaria: Antieke boog met darm. Circa 1900. Afmeting: 174 cm. In goede staat, Antieke scherm sabel van ijzer. Tweede helft 19e eeuw. Afmeting: 105 cm. In redelijk/goede staat, Antieke flo...
Lot divers militaria: Antieke kruithoorn van hoorn en messing. 19e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat, Twee militaire veldkijkers. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal 'Commandant Boston, USA'. Eén maal...
Zeldzaam groot 18e eeuws vuursteen pistool met zilver inleg op kolf en goud inleg in pistool. Mechaniek zit vast. Verder in goede originele staat. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
19e Eeuws Noord Marokaans Mukala geweer met zilverdraad inleg in kolf en gegraveerde loop + been. Apart slag systeem. Afmeting: 132 cm. In goede staat.
Groot lot diverse zakmessen. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 20 cm. In goede staat.
Antiek vuursteen pistool met brandschildering op kolf en goud inleg + graveringen in loop. Koloniaal. Circa 1800. Afmeting: 38 cm. Patina. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse Hembrug sabel met lederen schede. Lichte oxydatie. Circa 1900. Afmeting: 77 cm. In goede staat.
Kavels met diverse militaria artikelen waaronder: plaquettes, onderdelen van de uitrusting en overige gebruiksvoorwerpen.
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: opmars naar de galg. handboek voor de politie, het einde, een wereld in oorlog, een map met gedetailleerde informatie...
Zes maal antiek kogelmaak gereedschap van ijzer. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Vijf diverse Indonesische krissen. 20e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 30 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
19 Eeuws dubbelloops percussie voorlader pistool met achtkantige loop. Mechanisme defect, schroefje mist. Afmeting: 19,5 cm. In redelijk/goede staat.