Zeldzame 18e eeuwse Duitse kruisboog. Met gegraveerd been belijmd. Afmeting: 86 x 61 x 12 cm. In goede staat.
Hollandse militaire rekenschijf in lederen etui, 1e helft 20e eeuw Cond:G ø13cm.
Twee antieke bajonetten + mes met benen greep. Circa 1910. Eén maal Toledo, zonder schede, Spanje. Eén maal Duitsland, met schede. Afmeting: 24 - 55 cm. In redelijke staat.
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: Album Militaire (Scenes de la vie du soldat), de gesel van het hakenkruis, the naked and the dead, nee en nog eens ne...
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: 6-delige serie "de geschiedenis van de eerste wereldoorlog in foto's en documenten", handboek v.d. kannonier en diver...
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: twee fraaie albums met ansichtkaarten, Guns & Gunsmiths, Soldiers Soldiers, Early Percussion Firearms, Uniforms and D...
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: een mooi album met oude ansichtkaarten, diverse boeken van het ministerie van oorlog, de slag bij Waterloo (Fokken) e...
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: een ordner met diverse oude krantenknipsels en documenten, Small Arms Makers, Encyclopedie van wapens, Gevechtskledin...
Antiek dubbelloops pistool met knikloop. Onklaar. Afmeting: 20 cm. In matige staat.
Lot oude jachtmessen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 13 - 22 cm. In goede staat.
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: diverse oude mappen met documentatie, kranten naslagwerken en overige documentatie.
Drie Nepalese Ghurka dolken met lederen schedes. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 58 cm. In redelijk/goede staat.
Twee kopieën van Duitse WO II officiers dolken. 21e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Lot blanke wapens. Bestaande uit: Vijf sabels en één gurkha. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 95 cm. In goede staat.
Lot blanke wapens. 20e eeuw. Bestaande uit: Vier sabels. Eén Oosters wapen, houtgesneden. Twee Oosterse dolken (Gurka). Afmeting: 25 - 92 cm. In redelijk/goede staat.
Set van zes oude/antieke zwaarden etc. Divers. Onder andere: Decoratief, één 19e eeuws Indiase zwaard C.S.A.. Rest decoratief. Afmeting: 47 - 110 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Indonesische kris met houten schede. Mooie patina. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: twee fraaie banden "De Nederlandsche strijdmacht en hare mobilisatie door J. Kooiman", een fraai album met oude postk...
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: opmars naar de galg. handboek voor de politie, het einde, een wereld in oorlog, een map met gedetailleerde informatie...
Antiek Duits folding klapmes van messing en staal, WO II. Ongemerkt. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Zes maal antiek kogelmaak gereedschap van ijzer. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Kavels met diverse militaria artikelen waaronder: twee schedes van dolken en vele onderdelen van militaire uitrustingen.
Japans Katana zwaard met gezwart houten heft en schede. 21e Eeuw. Afmeting: 99 cm. In goede staat.
Klein 19e eeuws dubbelloops pistool percussie met achtkantige loop. Afmeting: 20,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws percussie pistool, enkelloops met achtkantige loop. Nr. 4545 2. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.
Kavels met diverse militaria artikelen waaronder: plaquettes, onderdelen van de uitrusting en overige gebruiksvoorwerpen.
Twee 19e eeuwse bajonetten opsteek met messing grip. Afmeting: 62 - 63 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse degen met houten heft, Nr. 34. Met originele patina. Afmeting: 107 cm. In goede staat.
Fraai antiek enkelloops penvuur jachtgeweer met noten kolf. Voorlader. Afmeting: 111 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse helm, WO II. Met monogram F.G. Inclusief binnen helm. Afmeting: 15 x 22 x 20 cm. In goede staat.
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: een fraai album met ansichtkaarten, diverse delen "militaire spectator", diverse handboeken en overige boeken/documen...
Antieke Duitse sabel. Circa 1900. E. Sachs Hoflieferant Berlin. Lemet gegraveerd met: 'Mit Gott für Kaiser'. Bronzen met houten heft. Lichte oxydatie. Afmeting: 86,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse buks met knikloop en noten kolf. Afmeting: 82 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
Antieke sabel. Duitsland. 19e Eeuw. Aug. + Alt Schnitzler Solingen. IJzer met roggehuid beklede heft. Afmeting: 102,5 cm. In goede staat.
Oude Oosterse dolk met lederen bewerkte schede en tropisch houten heft met zilver en koper inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse WO II dolken. Eén maal Blut und Ehre (Swistaka), goed. Eén maal Rehwappen Solingen, goed. Eén maal Monarch Solingen, zonder heft beslag. Eén maal E.P.+ S Solingen, heft beschadigd....
Lot diverse oude/antieke jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 23 cm. In goede staat.
Duitse WO II Luftwaffe helm + binnenhelm, met adelaar en deel van Swastika. Afmeting: 14 x 27 x 23 cm. In goede staat.
Vijf diverse Indonesische krissen. 20e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 30 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse sabel met origineel lederen schede. 'Dwell & Co. London'. Oude patina. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
19e Eeuws penvuur dubbelloops pistool met knikloop, dubbele trekker, beveiliging. Afmeting: 24,5 cm. In redelijk/goede staat
Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Vier Oosterse dolken/messen. Eén klapmes. Plated en messing. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 50 cm. In goede staat.
Kopie van een Duitse SS dolk met doodskop en leibstandarte. Aluminium + staal. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Groot oud militair statief. 20e Eeuw. In hoogte verstelbaar. Genummerd 1950. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Groot lot diverse zakmessen. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 20 cm. In goede staat.
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: een albums met sigarenbandjes, een mooi oud album met ansichtkaarten en diverse andere boeken/documentatie.