Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

K. Haverkamp, Brits-Indië
Startprijs 100 EUR

K. Haverkamp. Circa 1940. Landschap Brits-Indië. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Duitse man met glas wijn
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa 1930. Duitse man met glas wijn. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 38 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Duits dorpsgezicht
Startprijs 120 EUR

Duitse school. Verso onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Duits dorpsgezicht met figuren en kasteel op berg. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 17 cm. In goede staat.

E. Walter?, Interieur met man bij kaarslicht
Resultaat: 130 EUR

E. Walter? Duitse school. Circa 1880. Interieur met man bij kaarslicht en loep in zijn hand. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 16 cm. In goede staat.

Reint Withaar, Landschap met eenden
Startprijs 400 EUR

Reint Withaar, 1986. 1928 - Elburg. Landschap met eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., mogelijk Joël Thézard
Resultaat: 120 EUR

Onduidelijk. Mogelijk Joël Thézard. 1884 - 1957. Impressionistisch Arabisch stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Hakon Bjarke Thorsen ?, Landschap met vliegende eenden
Startprijs 750 EUR

Hakon Bjarke Thorsen? 1867 - 1925, mogelijk. Landschap met vliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 67 cm. In goede staat.

Jos van Dijk, Hollands landschap bij avond
Startprijs 150 EUR

Jos van Dijk. 1913 - 2000. Hollands landschap bij avond met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

A.J. Heiligenstadt , Steeg in Dresden
Startprijs 400 EUR

Albert Jahn Heiligenstadt. 1885 - 1961. Duitse school. Steeg in Dresden. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

A. J. van Opstal, Houtsprokkelaars in besneeuwd landschap
Startprijs 500 EUR

Andreas Johannes van Opstal. 1823. 1792 - 1858. Houtsprokkelaars in besneeuwd landschap met bruggetje en villa in de verte. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 36 cm. In goede staat.

Ben Viegers, Stilleven met rozen en appels
Resultaat: 250 EUR

Ben Viegers. Stilleven met rozen en appels. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Piet Rackwitz, Landschap met paardenkar
Startprijs 300 EUR

Piet Rackwitz. 1892 - 1968. Landschap met paardenkar en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

Van der Plas, Hollands strandgezicht
Startprijs 560 EUR

Van der Plas. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

H. van Meegeren, Drie figuren
Startprijs 500 EUR

Gesigneerd H. van Meegeren. Drie figuren. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 21 x 24 cm. In goede staat.

2 Gesign. werken, Hollandse landschappen
Startprijs 60 EUR

Twee gesigneerde werken. 20e Eeuw. Hollandse landschappen. Eén maal riviergezicht. Eén maal boerderij met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

A.H. Hoffmann, Stadsgezicht
Startprijs 100 EUR

A.H. Hoffmann. 20e Eeuw. Romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

A.H. Hoffmann, Boeren achterhof met vrouw en kinderen
Startprijs 60 EUR

A.H. Hoffmann. 20e Eeuw. Boeren achterhof met vrouw en kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

17e Eeuws herenportret
Resultaat: 200 EUR

17e Eeuws herenportret in ovaal. Oudere restauratie + bedoekt. Afmeting: 48 x 38 cm. In redelijke staat.

Monogram B.C.K., Bergachtig landschap
Startprijs 250 EUR

Monogram B.C.K. 19e Eeuw. Bergachtig landschap met paardenkar, figuren en hond. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 20 cm. In goede staat.

Constant Artz, Hollands wintergezicht
Startprijs 500 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Hollands wintergezicht bij avond met windmolen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Zivojin Celic, Moderne abstracte compositie
Startprijs 500 EUR

Zivojin Celic. Servië 1954 - Split. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: 66 x 66 cm. In goede staat.

Naar Kever, Boeren interieur met kinder, moeder en kippen
Startprijs 70 EUR

Naar Kever. Circa 1900. Boeren interieur met kinderen, moeder en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 18,5 cm. In goede staat.

Monogram J.B., Vaas met bloemen
Startprijs 80 EUR

Monogram J.B. 20e Eeuw. Vaas met bloemen in 17e eeuwse stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

P. Velijn naar M.F. van Brie, Koninklijke hoogheid
Resultaat: 80 EUR

Antieke gravure naar een schilderij van M.F. van Brie. Gegraveerd door P. Velijn. 1778 - 1836. Willem George Frederik Lodewijk zijne koninklijke hoogheid. Gravure op papier. Afmeting: 59 x 73 cm. In r...