Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Joh. van Hast, Landschap met koeien bij drenkplaats
Startprijs 450 EUR

Joh. van Hast, 1913. Landschap met koeien bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 125 cm. In goede staat.

H.C. Kranenburg, Hollands landschap
Startprijs 100 EUR

H.C. Kranenburg. 1917 - 1987. Hollands landschap met werkende boer bij paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Twee ouderen bij zuster
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Twee ouderen bij zuster. Olieverf op linnen. Afmeting: 87 x 120 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Resultaat: 200 EUR

Anton Heyboer. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Dikke vrouw op strand
Resultaat: 300 EUR

Anton Heyboer. Dikke vrouw op strand. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 39 x 38 cm. In goede staat.

Hans Innemee, The great surprise
Startprijs 425 EUR

Hans Innemee. 1951 - . The great surprise. Acryl op papier. Afmeting: 23 x 23 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Glazen vaas met bloemen
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Glazen vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: 46 x 34 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Bulldog met kluif
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Franse cartoonist. Va Donc profiteur. Bulldog met kluif. Aquarel op papier. Afmeting: 26 x 17,5 cm. In goede staat.

J. Nanninga, Winterlandschap
Resultaat: 190 EUR

Jaap Nanninga. 1904 - 1962. Winterlandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Franz Helfferich, Stadsgezicht met figuren
Startprijs 300 EUR

Gesigneerd Franz Hellferich. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 26 cm. In goede staat.

P. Roberti, Stadgezicht met figuren 1900
Resultaat: 220 EUR

P. Roberti. Tweede helft 20e eeuw. Stadgezicht met vele figuren rond 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 50 cm. In goede staat.

2x Jac. Schmuzer, Gravure
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke gravures naar een schilderij van Peter Paul Rubens. Gegraveerd door Jac Schmuzer. 18e - 19e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 49 x 58 cm. In goede staat.

Jan Bleys, Glazen vaas met bloemen
Resultaat: 70 EUR

Jan Bleys. 1868 - 1952. Glazen vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: 35 x 25 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met bloempot en dode mees
Startprijs 70 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Stilleven met bloempot en dode mees. Olieverf op linnen. Afmeting: 34 x 26 cm. In goede staat.

Evert Moll, Bloemstilleven
Startprijs 400 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

J. Bartoth, Jong Duits meisje met klederdracht en spiegel
Startprijs 200 EUR

J. Bartoth. Circa: 1880. Jong Duits meisje met klederdracht en spiegel. Pastel op papier. Afmeting: 95 x 69 cm. In goede staat.

Winkelburg, Landschap met fazanten/korenschoven
Startprijs 100 EUR

Winkelburg. Landschap met korenschoven en fazanten. Circa 1980. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Citroen
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen op zilveren bord. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Kersen
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven Chinese kom met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

A. Gignac of Signac, Damesportret
Startprijs 200 EUR

A.Gignac of Signac. Circa 1900. Damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 30,5 x 24,5 cm. In goede staat.

K. Schwartz, Dorpsgezicht met markt en figuren
Resultaat: 250 EUR

K. Schwartz. Duitse school. Toegeschreven aan Karl Kaufmann. 1843 - 1902. Dorpsgezicht met markt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 68 x 55 cm. In goede staat.

F. van den Duck, Mand met bloemen
Startprijs 500 EUR

F. van den Duck. Belgische school. Mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 57 x 41 cm. In goede staat.

Gesigneerd Schischov?, Impressionistisch Russisch landschap met wandelaar
Resultaat: 475 EUR

Gesigneerd. Russische school.. Schischov? Circa 1930. Impressionistisch Russisch landschap met wandelaar en geiten. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Twee figuren bij stadswal
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Twee figuren bij stadswal. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18,5 cm. In goede staat.