Ton Ancone. (overleden, Oldenzaal). Landschap met hert. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
Joh. B. Hooghove. Kerk interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Twee maal Frijmuth '78. (Alfous)? Tekeningen op papier. Afmeting: 31 x 41 cm. + 36 x 27 cm. In goede staat.
Twee werken van Patty Harpenau. Amsterdam 1959. 'Twee expressieve eieren composities'. Lithografieën op papier. Afmeting: 18 x 22 cm. In goede staat.
Map met vier kunstwerken en één foto van Miroslav Koudelka. Eén maal houtskool, C. van Bael 'Zeilboot op meer'. Drie maal houtsnedes Jac. de ..?... Harderwijk, Laren, Loosdrecht. Afmeting: 21 - 37 cm...
Twee oude/antiek Chinese/Japanse gesigneerde zijde-schilderijen. Landschap + Geisha. Afmeting: 32 x 28 cm. + 35 x 42 cm. Aquarel op zijde. In goede staat.
Ongesigneerd. Twee bloemstillevens. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 40 cm. en 33 x 43 cm. In goede staat.
Pendant. Monogram. 20e Eeuw. Twee maal Arabische figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 9 x 7 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Landschap met bulderend hert. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 56 cm. In redelijke staat.
Mariska Rietveld, 2003. Figuratieve voorstelling. Acryl op papier. Afmeting: 23 x 23 cm. In goede staat.
Barton. Nr. 3 / 75. Oosterse havenbordeel met ontblote dames. Ets op papier. Afmeting: 22,5 x 17 cm. In goede staat.
Rien Visser. Portret lezende man (Gerard Krol ?). Aquarel op papier. Afmeting: 29 x 43 cm. In goede staat.
Kees Broerse. 1900 - 1972 Enschede. Buurserzand. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
W.H. Unger. 1929. Duitse school. Duits bergachtig landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Elsina Grühn-Daalman. Brunssum, 1935. Bloemstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
A. Rohreich, 1925. Duitse school. Landschap met vakwerkhuis bij maanlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 48 cm. In goede staat.
Johan Pootjes. 1882 - 1944 Laren. Stilleven met beelden. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
S. Kramer (Simon 1940 - 2015). Houten huisje met duiven bij boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
L. Verburgh. 20e Eeuw. Stilleven met appelketel, boek en bloempot. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
R. Mario. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Cesc 13/30. Francisco vilo Rufas. Spaanse school. 1927 - 2006. Personages. Ets op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
E. Müller. Circa: 1920. Duitse school. Stilleven met fruit en kreeft. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.
Victor W. Stroud, 1944 Winchester. Jockeys te paard. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 48 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Figuren op de bouw. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.