Kees van Loon. 1930 - ......... . Landschap met ruiter op dijk. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse antieke achter-glas-schildering. Jugendstil, circa 1915. Nederlandse Gasgloeilicht Maatschappij. Afmeting: 40 x 53 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Vrouwelijke naakte buste. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Wintermorgen Usselo 1919. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 37 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Bosgezicht met ruiters te paard, jachthonden etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
Anton Heyboer. Erotische danseres. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 29 x 20 cm. In goede staat.
Gesigneerd Constant Artz. Eendenfamilie aan waterkant bij berkenboom. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
E. Walter? Duitse school. Circa 1880. Interieur met man bij kaarslicht en loep in zijn hand. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 16 cm. In goede staat.
Louis van der Steen, 1924. 1891 - 1954. Ekster op tak in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
E.F. v.d. Burg (Arnhem). Dansend paar. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Ludwig Müller. Duitse school. Zonnig dorpsgezicht. Circa: 1915. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gesigneerde Franse schermsport diploma's met diverse handgeschreven signaturen. Brevet de Canne, Dessine par V. Adam. Ingekleurde gravures op papier. Afmeting: 48 x 35 cm. In redelijke...
Anton Heyboer. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: 29 x 20 cm. In goede staat.
A. Cabali. 1886 - 1963. Platbodems met figuren op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Latour. 20e Eeuw. Vrouwelijk naakt met sluier. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Mogelijk Joël Thézard. 1884 - 1957. Impressionistisch Arabisch stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Gesigneerd Jacob W. Gruyter. Op koper geschilderd. Hollands havengezicht. Olieverf op koper. Afmeting: 25 x 20 cm. In goed staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Verso atelierstempel Johan Dijkstra. Vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Biesmanskotten-Lonneker, met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 39 cm. In goede staat.
F.Boersma. 1906 - 1979 Hengelo. P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Stilleven met violen. Stilleven met brandewijnkom en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 28 cm en 30 x 40 cm. In goede staat.
Meindert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Vrouw, 1987. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Twee maal Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Enschede. Twee maal impressionistische landschappen met bomen. Olieverf op linnen Afmeting: 38 - 45 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Ballerina bij gordijn. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 34 cm. In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970 (Enschede). Watermolen van Haaksbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.