Hendrikus Elias Roodenburg. 1895 - 1987. Watermolen Haaksbergen. Ets op papier. Afmeting: 39 x 48 cm. In goede staat.
G. Philippe. Besneeuwd havengezicht bij maanlicht. Circa: 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
J. van Oosten. Stilleven met appels. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 85 cm. In goede staat.
Rafaël B. Pasean. Circa 1920. Man bij biervaten. Olieverf op linnen. Craquele. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.
Twee lithografieën. M. Houtman, Naïeve figuratieve voorstelling + Joan Dinsbach. Lithografieën op papier. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 27 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Boerenhuis bij boom en waterpomp. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Antiek ikoon. Circa 1880. Verf laat iets los. Lichte wormbeval. Afmeting: 24 x 17 cm. In redelijke staat.
Vier werken van J. de Groot. Ets, man en vrouw. Tekening, Burg Steinfurt. Tekening, Kerkpoort. Ets, Poseidon. Werken op papier. Afmeting: 13 - 45 cm. In goede staat.
T. Cmenonob. Russische school. Bosgezicht met berkenboom en kraaien. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Sakti 1963. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Antiek achter-glas-schilderij. Vogel met bessen. Circa 1910. Gesigneerd B.D. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.
Sven Erik Lund. Winters besneeuwd landschap met boten. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
Twee etsen van P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twents boerenhuis met kippen. Ingang Nederlands hervormde kerk. Etsen op papier. Afmeting: 36 x 28 cm en 32 x 27 cm. In goede staat.
John P. Clewe ? 19e Eeuw. Twee berglandschappen. Aquarellen op papier. Afmeting: 11 x 8 cm. In goede staat.
Gé Nijhuis. Galeriehouder Enschede, overleden 2009. Bomenpartij met hek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Twee werken van P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Vaas met violen. Vaas met asters. Aquarellen op papier. Afmeting: 20 x 25 cm en 27 x 36 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse gravures. Eén maal vlinder komt uit cocon in landschap. Zon met gezicht. Eén maal landschap met wandelaar bij pioenroosstruik + Latijnse tekst. Afmeting: ø 13,5 cm. en 13 x 13 cm...
Frans Baaijens. 1896 - 1970. Twents bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twee werken. Twee maal Twentse landschappen. Aquarellen op papier. Afmeting: 23 x 30 cm en 28 x 40 cm. In goede staat.
Rien Visser, Enschede. Twee werken. Eén aquarel, Korenschoven. Eén pastel, Boer met stro. Aquarel/pastel op papier. Afmeting: 35 - 37 cm. In goede staat.
P. Vosman. 20e Eeuw. Heidegezicht met Drentse boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
B. Kloppe. Tweede helft 20e eeuw. Vaas met bloemen en pompoen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
C.J. Snoeyerbosch. 1914. Zutphen 1891 - . Vrouw met robe. Olieverf op paneel. Afmeting: 62 x 108 cm. In goede staat.
Elsina Grühn-Daalman. Brunssum, 1935. Bloemstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.