Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gé Nijhuis, Oude Schans Texel
Resultaat: 80 EUR

Gé Nijhuis. Galeriehouder Enschede, overleden 2009. Oude Schans Texel. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

De Kat, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 185 EUR

De Kat. Circa 1950. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Latour, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 120 EUR

Latour. 20e Eeuw. Vrouwelijk naakt met sluier. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

5x Duitse kunstwerken
Startprijs 80 EUR

Vijf Duitse kunstwerken. 20e Eeuw. Eén maal Neumann, Vliegende zwanen. Twee maal monogram G.K. Eén maal Croin, Meergezicht. Eén maal lithografie, onduidelijk. Afmeting: 12 - 30 cm. In goede staat.

5x Mode prenten, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Vijf maal 19e eeuwse Duitse ingekleurde modeprenten. 1802, 1837, 1832, 1837, 1838. Litho op papier. Afmeting: 28 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

3x Duitse werken
Startprijs 50 EUR

Drie maal Duitse school. Eén aquarel portret, onduidelijk. Eén houtskool portret, Krichmann. Eén houtsnede, boer met paard. Rudolf Peer? Werken op papier. Afmeting: 12 - 26 cm. In goede staat.

4x Duitse werken
Startprijs 50 EUR

Vier maal Duitse school. Eén ets, circa 1800. Wolfgang Humel. Eén gravure Brücke Breschen, 18e eeuw. Eén steendruk. Ancient Tombs near Amoy, 19e eeuw. Eén ets. Alt Spandau. Onduidelijk. Circa 1920. We...

4x Duitse school, divers
Startprijs 80 EUR

Vier maal Duitse school. Divers. Eén maal handwerk op steendruk, landschap zwanen. Eén maal aquarel monogram MC 1926, Interieur. Eén maal jongen in landschap, verso Moritz-Hartmann von Butter 1929. Eé...

2x Duitse werken, Karl Larsen + Margrit Spreckelsera
Startprijs 50 EUR

Twee Duitse werken. Karl Larsen. 1897 - 1977. Denemarken. Bloemen. Litho. + Magrit Spreckelsera. 1940. Kleur ets bloemen. Werken op papier. Afmeting: circa 40 - 40 cm. In goede staat.

G.H. Breitner, Twee rustende paarden
Startprijs 100 EUR

G.H. Breitner. 1857 - 1923. Twee rustende paarden. Lithografie op papier. Afmeting: 62 x 50 cm. In goede staat.

A. Cabali, Platbodems op zee met figuren
Resultaat: 120 EUR

A. Cabali. 1886 - 1963. Platbodems met figuren op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

T. Cmenonob, Bosgezicht met berkenboom
Startprijs 60 EUR

T. Cmenonob. Russische school. Bosgezicht met berkenboom en kraaien. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

W. Ruiter, Winter landschap
Startprijs 125 EUR

W. Ruiter. Tweede helft 20e eeuw. Winters landschap met houtvesters en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

P.A. Nijgh, Twentse boerderij
Startprijs 70 EUR

P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twentse boerderij met paard. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Peter Bersch, Vrouwelijke naaktfoto
Startprijs 50 EUR

Peter Bersch. 1984. Nr. 12/40. Vrouwelijke naaktfoto. Fotografie op papier. Afmeting: 29 x 23 cm. In goede staat.

J. Smit, Hollands dorpsgezicht met figuren
Startprijs 100 EUR

Gesigneerd J. Smit. Circa: 1930. Hollands dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 32 cm. In goede staat.

M. Plückenbaum, Kitten met een bij
Startprijs 120 EUR

Meta Plückenbaum. 1876 - 1945. Poes met bij. Ets op papier. Afmeting: 24 x 19 cm. In goede staat

Hasenmüller, Italiaans havengezicht met figuren
Resultaat: 75 EUR

Hasenmüller. 1892. Duitse school. Italiaans havengezicht met figuren. Scheur in linnen linksboven. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijke staat.

Meinert Volkers, Sakti 1963
Startprijs 60 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Sakti 1963. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Landman, Italiaanse jongen met pet en sigaret
Startprijs 50 EUR

Landman. 20e Eeuw. Italiaanse jongen met pet en sigaret. Olieverf op linnen. Afmeting: 30,5 x 24,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 19e eeuws stadsgezicht
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. 19e Eeuws Hollands stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 110 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Verso atelierstempel Johan Dijkstra. Vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Erotische danseres
Resultaat: 135 EUR

Anton Heyboer. Erotische danseres. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 29 x 20 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Resultaat: 120 EUR

Anton Heyboer. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: 29 x 20 cm. In goede staat.

J. van Lingen, Riviergezicht Seine Parijs
Startprijs 150 EUR

J. van Lingen. Circa 1950. Riviergezicht Seine Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

S. Pollentine, Mussen op tak
Startprijs 100 EUR

S. Pollentine. 21e Eeuw. Mussen op tak. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Mata Hari
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd, Mata Hari of Oosterse danseres. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesig., Verso M. Drulman, Schapenherder
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Verso M. Drulman. Herder met schapen in berkenbos. Olieverf op paneel Afmeting: 37 x 22 cm. In goede staat.

Achter-glas schilderij, Vogel met bessen
Startprijs 60 EUR

Antiek achter-glas-schilderij. Vogel met bessen. Circa 1910. Gesigneerd B.D. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.

Karl Plückebaum, Faun met houten speelgoedpaard
Resultaat: 315 EUR

Karl Plückebaum. 1880 - 1952. Duitse school. Faun met houten speelgoedpaard. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 27 cm. In goede staat.

M. Monnickendam. Baby met appel + Dame met hoed
Resultaat: 50 EUR

2x Martin Monnickendam. 1874 - 1943. Baby met appel + Dame met hoed. Tekening op papier. Afmeting: 16 x 20 cm en 17 x 12 cm. In goede staat.

C.V. Dewalt ?, Joodse man met baard
Startprijs 150 EUR

C.V. Dewalt ? portret van louis Bouwmeester . Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Van der Neer, Portret van rabijn
Resultaat: 150 EUR

Van der Neer. 20e Eeuw. Portret van een rabbijn. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Portret oude heer
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Portret oude heer met hoed en baard. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

2x Duits schilderij, 'Winterstadsgezicht' + H. Fischer, 'Marktgezicht'.
Startprijs 40 EUR

Twee gesigneerde Duitse schilderijen. 20e Eeuw. Eén maal H. Fischer, 'Marktgezicht'. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 26 cm. Eén maal 'Winterstadsgezicht Waisenbrücke'. Olieverf op paneel. Afmeting: ...

Sven Erik Lund, Winters besneeuwd landschap met boten
Startprijs 60 EUR

Sven Erik Lund. Winters besneeuwd landschap met boten. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.

2x Landkaarten, 16e eeuw
Startprijs 70 EUR

Twee stuks 16e eeuwse landkaarten. Eén van stad Vere en één van Oud Middelburg van den Jaere 1400. Afmeting: 34 x 28 cm. In redelijk/goede staat.

2x P.A. Nijgh, Etsen
Startprijs 60 EUR

Twee etsen van P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twents boerenhuis met kippen. Ingang Nederlands hervormde kerk. Etsen op papier. Afmeting: 36 x 28 cm en 32 x 27 cm. In goede staat.

Monogram G.E. , Duits berglandschap
Resultaat: 60 EUR

Monogram G.E. Circa 1900. Duits berglandschap met figuren. Handgestoken noten lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: ø 54 cm. In goede staat.

5x Antieke gravures
Resultaat: 80 EUR

Vijf maal antieke gravures. 16e - 17e Eeuw. Eén maal Claudius de Salmasia, door C. Barlaeus. Eén maal Niolaes Claes Jansz Visscher, figuren in Keulen. Eén maal herenportret Rembrandt pinxit P. Goos ex...

W. Moes, Schepen op Zuiderzee
Startprijs 100 EUR

W. Moes. Circa 1900. Schepen op Zuiderzee. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 75 cm. In goede staat.

A.J. v/d Spek, Stilleven met citroenen etc.
Startprijs 75 EUR

A.J. v/d Spek, 1960. Stilleven met citroenen, penselen, cognac etc... Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

E. Koster, Hollands stadsgezicht
Resultaat: 450 EUR

Everhardus Koster. 1817 - 1892. Hollands stadsgezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30,5 x 22,5 cm. In goede staat.

John P. Clewe?, 2x Berglandschappen
Startprijs 60 EUR

John P. Clewe ? 19e Eeuw. Twee berglandschappen. Aquarellen op papier. Afmeting: 11 x 8 cm. In goede staat.

Engelse gravure
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse handingekleurde Engelse gravure. These come hopping. Now effectives Nec. pofsum diecrequar. Gravure op papier. Afmeting: 57 x 9,5 cm. In redelijjk/goede staat.

F. Boucler, Rode ets
Resultaat: 40 EUR

18e Eeuwse rode ets. F. Boucler, Demarteau sculp tiré du cabinet de madame D'azaincourt. Restauratie rechtsonder. Afmeting: 34,5 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x 18e Eeuwse gravures
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures 1788. Eén maal Le bouquets. Eén maal Le Compliment. De Bacourt, par peintre du Roi. Graveringen goed. Afmeting: 34 x 25 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse gravures, Frankrijk
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse gravures. Eén maal Hugo de Groot, Zig bereidende tot de vlugt uit de Loevensteinsche gevangenis in 't jaar 1621. Door Isaad Tirion. Goed. Eén maal Admirality Office Dockyard Storehouse...