Renée Keuller. 1899 - 1981. Belgische school. Boer met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 51 cm. In goede staat.
Duitse school. Verso onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Duits dorpsgezicht met figuren en kasteel op berg. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 17 cm. In goede staat.
Nanne Balijn. 20e Eeuw. Dorpsgezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Bouvier. Circa 1900. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 23 cm. In goede staat.
De Koning. Tweede helft 20e eeuw. Boer bij paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Gerard Bornkarst ? Tweede helft 20e eeuw. Stal met paard en kip. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
J. Le Blanc/A. Terhell. 1863 - 1949. Vissersvrouwen met platbodems op Zuiderzee-strand. Aquarel op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In goede staat.
A. Merichs ? Düsseldorfer Schule. Vissers op het ijs bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 40 cm. In goede staat.
Meta Plückenbaum. 1876 - 1945. Poes met bij. Ets op papier. Afmeting: 24 x 19 cm. In goede staat
A. v.d. Nieuwenhoven. 20e Eeuw. Man met vergrootglas leest boek. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
W. Ruiter. Tweede helft 20e eeuw. Winters landschap met houtvesters en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Belgische school. Landschap bij avondlicht. Circa: 1920. Olieverf op paneel. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
B. Janssen. 1874 Arnhem - 1969. Joris en de draak. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Harry Eliott. 1882 - 1959. Musicerende priesters. Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Düsseldorfer Schule. Edelhert in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Wandelaar in bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 44 cm. In goede staat.
Alfons Verstraeten. 1922 - . Stadgezicht met gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Jos van Dijk. 1913 - 2000. Hollands landschap bij avond met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
H.A. Witvoet. Tweede helft 20e eeuw. Twee te dikken paarden bij bosrand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Wim Boost. 1918 - 2005. Boekje met zes aquarellen, 1935. Figuren in dorpsstraat. Aquarel op papier. Afmeting: circa 15 x 25 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Twee koeien in weiland aan het grazen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille '97. Nr. 141 / 150. Vogel in lucht. Lithografie op papier. Afmeting: 18 x 30 cm. In goede staat.
Gert Jan Veenstra. 1957 - ............ . Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Bertell/Bertelli ? Circa 1930. Musicerend gezelschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 69 cm. In goede staat.
Herman Bieling. 1887 - 1964. Tafereel met bekende Rotterdamse figuren. Onder andere Bep van Klaveren. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 14,5 x 30 cm. In goede staat.
Albertus Hulshoff Pol, 1944. 1883 - 1957. Overspoelde weilanden met boerenhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
J. van Lingen. Circa 1950. Riviergezicht Seine Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
C.V. Dewalt ? portret van louis Bouwmeester . Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Portret oude heer met hoed en baard. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Antieke landkaart Groningo Omlandia Heredibus 1784. Deels handingekleurd. Afmeting: 52 x 48 cm. In zéér goede staat.
Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Coulissen landschap, Nr. 96/350. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 17 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Dikke dame op strand. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 36 x 38 cm. In goede staat.
Hans Innemee. 1951 - . Side by side. Acryl op papier. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.
Eén maal Vue de la Maison de plaisance. N.J.B. de poilly etc. Eén maal Vue de la Conchinchine, A. Paris chez basset. Eén maal Vue de Florence prise de vaga loggia. Eén maal Vue de la Maison de Belvede...
Onduidelijk gesigneerd. Spaanse stierenvechter. ( verso landschap). Circa: 1930. Gouache op paneel. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Erotische danseres. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 40 x 36 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Twee vrouwen op strand. Pastel op papier. Afmeting: 38 x 40 cm. In goede staat.
Bernard Buffet. 1928 - 1999. Vaas met bloemen. Lithografie op papier. Afmeting: 30 x 29 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Hollandse school. Paardenkarren in besneeuwde straat. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Spettervrouw. Plakaatverf op papier. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Twee dames op strand. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 35 x 38 cm.In goede staat.
Onduidelijk. Piet van Wijngaerdt. Landschap met kerk. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 28 cm. In goede staat.
F. Kazenda of Hazenda ? Circa 1940. Mogelijk Frederik Kasenda.1920 - 1950. Gevecht haan met bok. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Berry Brugman. 1915 - 1996, Almelo. Achterhof met kerkgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. Nr. 82/150. 1984. Twentse boerderij. Lithografie op papier. Afmeting: 61 x 40 cm. In goede staat.
Evert Bomhof. 1886 - 1949. Zwolle. Platbodems op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 60 cm. In goede staat.
Vijf maal 18e eeuwse gravures. Eén maal Vue du continent du bas F. Leizelt sculp. Eén maal Grand combat navale dans le Golf Bengale 1763 Chez Mondhar Paris. Eén maal Vue du chateau de Belle Vue. Eén m...
Leon Danchin. 1887 - 1938. Nr. 287. Jachthond met patrijs. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 50 x 34 cm. In goede staat.
J. Bartoth. Circa: 1880. Jong Duits meisje met klederdracht en spiegel. Pastel op papier. Afmeting: 95 x 69 cm. In goede staat.
A.Gignac of Signac. Circa 1900. Damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 30,5 x 24,5 cm. In goede staat.
H. Paul Windhausen. Drie maal paarden portretten. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse ingekleurde gravure. Vue de Siam par I.X. Haldermann. Gravure op papier. Afmeting: 32 x 43 cm. In redelijke staat.
Soedarno K.M. V1967. Indonesische school. Indonesische tempel met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 200 cm. In goede staat.
Wim van Norden. 1917 - 2001. Haven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Twee werken Herman Krikhaar, 1976. 1930 - 2010. (épreuve d' artiste). Eén portret Corneille (Cobra). Eén portret Constant (Cobra). Gelimiteerde lithografieën op papier. Afmeting: 32 x 34 cm. In goede ...
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Verliefd stel bij lantaarnlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat.
Monogram VoH. Limburgse school ? Boerderij bij nacht. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
E.C. Arntzenius. 1902 - 1982. Vaas met bessentak. Gouache op papier. Afmeting: 27 - 37 cm. In goede staat.
Toon Koster. 1913 - 1990. Platbodem in sloot bij avond. OIieverf op paneel. Afmeting: 14 x 18 cm. In goede staat.
Willem Raaphorst verso. Hollands landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 17,5 cm. In goede staat.
Monogram B.C.K. 19e Eeuw. Bergachtig landschap met paardenkar, figuren en hond. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 20 cm. In goede staat.
Marinus van Raden. 1832 - 1879. 'Hollands havengezicht met pakhuizen, figuren en boten'. Sepia op papier. Afmeting: 14 x 23,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Stilleven met pioenrozen, naar 17e eeuw. Kleine beschadigingen. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Naar Andy Warhol. 20e Eeuw. Brigitte Bardot. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 89 cm. In goede staat.
Antiek 19e eeuws Russisch ikoon met zilveren afneembaar front, 84 zolotniks St Petersburg, en schrift. Afmeting: 17,7 x 14,7 cm. In goede staat.
Curt A. Landwehr. Duitse school. 1920 - 1988. Zuid-Duits interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
V. de Buck. Boten op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 90 cm. In goede staat.
Henriëtte Ronner. Niet origineel. Circa 1880. Yorkshire terriër met halsband. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp '89. 1925 - 1992. Hengelo. Lithografie. Handgesigneerd. Epreuve d'Artiste. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 42 x 72 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp 1990. 1925 - 1992. Hengelo. Lithografie handgesigneerd. Nr. 39/200. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Zeeuwse boerderij met boerin, wasgoed, kinderen en hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 82 x 120 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen. Den Haag. Strandgezicht met figuren. Olieverf op papier. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen. Den Haag. Strandgezicht met spelende kinderen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Gerard Baksteen. 1887 - 1976. Landschap met molens. Olieverf op linnen. Afmeting: 102 x 78 cm. In goede staat.
Piet Rackwitz. 1892 - 1968. Landschap met paardenkar en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Gesigneerd Franz Hellferich. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 26 cm. In goede staat.
Coldewey. 21e Eeuw. Romantisch landschap met wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Clemens Briels. 1946 - . Nr. 19/20. Antipodes figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 37 x 60 cm. In goede staat.
Jan Laeven. 1925 - 2001 (Maastricht). Impressionistisch vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 67 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Verso onduidelijk, Malchin? 19e Eeuw. Twee vissersjongens in de duinen. Afmeting: 21,5 x 20 cm. Olieverf op paneel. In goede staat.
Gerrit van 't Net. Eemnes - 2009. Erotische voorstelling. Olieverf op linnen. Gaatje. Afmeting: 31 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Jan te Wierik, 1990. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstract figuratief design. Acryl op papier. Afmeting: 53 x 67 cm. In goede staat.
Pawel Czernecki, 1995. Musculair vrouwelijk naakt. Pastel op papier. Afmeting: 55 x 83 cm. In goede staat.
Curt A. Landwehr. Duitse school. 1920 - 1988. 18e Eeuws interieur met schaakspelende heren. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Meisje bij schuur. 19e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 77 cm. In goede staat.
Wim Poelman, Hengelo. Gedetailleerde geschilderde kopie naar een oude meester. Hollandse rivierbocht met 17e - 18e eeuwse schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Nico Vrielink. 1958. Reusel. Nr. 13/85 Artist proof. Portret van zijn vrouw. Balinese schone. Lithografie op papier. Afmeting: 49 x 68 cm. In goede staat.
Arthur Fohr. 1893 - 1982. Duitse school. Bergachtig landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.
Zivojin Celic. Servië 1954 - Split. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 46 cm. In goede staat.
Anton Funke. 1869 - 1955. Vaas met asters. Gouache op paneel. Afmeting: 48 x 31 cm. In goede staat.
Naar P.G. Vertin. Circa 1900. Hollands winters stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 32 cm. In goede staat.
Keith Haring. Figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 103 cm. In goede staat.
Jan Wessels. Natuurschilder Hengelo. Drie reeën bij grote eiken in de ochtend. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Karl Kaufmann. 1843 - 1901. Gesigneerd B. Lambert. Bosgezicht met wandelaar. Restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 47 cm. In redelijke staat.
Helmert Richard van der Flier. 1827 - 1899. Baarn. Hollands landschap met schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 20 cm. In goede staat.