Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Renée Keuller, Boer met paardenspan
Startprijs 120 EUR

Renée Keuller. 1899 - 1981. Belgische school. Boer met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 51 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Duits dorpsgezicht
Startprijs 120 EUR

Duitse school. Verso onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Duits dorpsgezicht met figuren en kasteel op berg. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 17 cm. In goede staat.

Nanne Balijn, Dorpsgezicht bij avond
Startprijs 120 EUR

Nanne Balijn. 20e Eeuw. Dorpsgezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Bouvier, Glazen vaas met bloemen
Startprijs 120 EUR

Bouvier. Circa 1900. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 23 cm. In goede staat.

De Koning, Boer bij paardenkar
Startprijs 120 EUR

De Koning. Tweede helft 20e eeuw. Boer bij paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

G. Bornkarst ? , Stal met paard en kip
Startprijs 120 EUR

Gerard Bornkarst ? Tweede helft 20e eeuw. Stal met paard en kip. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

J. Le Blanc/ A. Terhell, Visservrouwen met platbodems..
Startprijs 120 EUR

J. Le Blanc/A. Terhell. 1863 - 1949. Vissersvrouwen met platbodems op Zuiderzee-strand. Aquarel op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In goede staat.

A. Merichs ? Vissers op het ijs bij avond
Startprijs 120 EUR

A. Merichs ? Düsseldorfer Schule. Vissers op het ijs bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 40 cm. In goede staat.

M. Plückenbaum, Kitten met een bij
Startprijs 120 EUR

Meta Plückenbaum. 1876 - 1945. Poes met bij. Ets op papier. Afmeting: 24 x 19 cm. In goede staat

A. v.d. Nieuwenhoven, Man met vergrootglas
Startprijs 125 EUR

A. v.d. Nieuwenhoven. 20e Eeuw. Man met vergrootglas leest boek. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

W. Ruiter, Winter landschap
Startprijs 125 EUR

W. Ruiter. Tweede helft 20e eeuw. Winters landschap met houtvesters en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap bij avondlicht
Startprijs 140 EUR

Ongesigneerd. Belgische school. Landschap bij avondlicht. Circa: 1920. Olieverf op paneel. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.

B. Janssen, Joris en de draak
Startprijs 140 EUR

B. Janssen. 1874 Arnhem - 1969. Joris en de draak. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Harry Eliott, Aquarel
Startprijs 150 EUR

Harry Eliott. 1882 - 1959. Musicerende priesters. Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Edelhert in landschap
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Düsseldorfer Schule. Edelhert in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

Ongesign., Wandelaar in bosgezicht
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Wandelaar in bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 44 cm. In goede staat.

Alfons Verstraeten, Stadgezicht met gracht
Startprijs 150 EUR

Alfons Verstraeten. 1922 - . Stadgezicht met gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Jos van Dijk, Hollands landschap bij avond
Startprijs 150 EUR

Jos van Dijk. 1913 - 2000. Hollands landschap bij avond met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

H.A. Witvoet, Twee te dikke paarden bij bosrand
Startprijs 150 EUR

H.A. Witvoet. Tweede helft 20e eeuw. Twee te dikken paarden bij bosrand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.

Wim Boost, 6 Aquarellen
Startprijs 150 EUR

Wim Boost. 1918 - 2005. Boekje met zes aquarellen, 1935. Figuren in dorpsstraat. Aquarel op papier. Afmeting: circa 15 x 25 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Grazende koeien in weiland
Startprijs 150 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Twee koeien in weiland aan het grazen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.

Guilliaume Corneille, Vogel in lucht
Startprijs 150 EUR

Guilliaume Corneille '97. Nr. 141 / 150. Vogel in lucht. Lithografie op papier. Afmeting: 18 x 30 cm. In goede staat.

G.J. Veenstra, Hollands landschap met koeien
Startprijs 150 EUR

Gert Jan Veenstra. 1957 - ............ . Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Bertell/Bertelli ?, Musicerend gezelschap
Startprijs 150 EUR

Bertell/Bertelli ? Circa 1930. Musicerend gezelschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 69 cm. In goede staat.

Herman Bieling, Tafereel met bekende Rotterdamse figuren
Startprijs 150 EUR

Herman Bieling. 1887 - 1964. Tafereel met bekende Rotterdamse figuren. Onder andere Bep van Klaveren. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 14,5 x 30 cm. In goede staat.

A. Hulshoff Pol, Overspoelde weilanden met boerenhuis
Startprijs 150 EUR

Albertus Hulshoff Pol, 1944. 1883 - 1957. Overspoelde weilanden met boerenhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

J. van Lingen, Riviergezicht Seine Parijs
Startprijs 150 EUR

J. van Lingen. Circa 1950. Riviergezicht Seine Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

C.V. Dewalt ?, Joodse man met baard
Startprijs 150 EUR

C.V. Dewalt ? portret van louis Bouwmeester . Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesig., Portret oude heer
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Portret oude heer met hoed en baard. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Antieke landkaart Groningen
Startprijs 160 EUR

Antieke landkaart Groningo Omlandia Heredibus 1784. Deels handingekleurd. Afmeting: 52 x 48 cm. In zéér goede staat.

Ton Schulten, Coulissen landschap
Startprijs 160 EUR

Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Coulissen landschap, Nr. 96/350. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 17 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Dikke dame op strand
Startprijs 170 EUR

Anton Heyboer. Dikke dame op strand. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 36 x 38 cm. In goede staat.

Hans Innemee, Side by side
Startprijs 175 EUR

Hans Innemee. 1951 - . Side by side. Acryl op papier. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.

4x 18e Eeuwse gravures
Startprijs 180 EUR

Eén maal Vue de la Maison de plaisance. N.J.B. de poilly etc. Eén maal Vue de la Conchinchine, A. Paris chez basset. Eén maal Vue de Florence prise de vaga loggia. Eén maal Vue de la Maison de Belvede...

Onduidelijk gesigneerd, Spaanse stierenvechter
Startprijs 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Spaanse stierenvechter. ( verso landschap). Circa: 1930. Gouache op paneel. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Erotische danseres
Startprijs 180 EUR

Anton Heyboer. Erotische danseres. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 40 x 36 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Twee vrouwen op strand
Startprijs 180 EUR

Anton Heyboer. Twee vrouwen op strand. Pastel op papier. Afmeting: 38 x 40 cm. In goede staat.

Bernard Buffet, Vaas met bloemen
Startprijs 180 EUR

Bernard Buffet. 1928 - 1999. Vaas met bloemen. Lithografie op papier. Afmeting: 30 x 29 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Paard en wagen haven R'dam
Startprijs 190 EUR

Ongesigneerd. Hollandse school. Paardenkarren in besneeuwde straat. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spettervrouw
Startprijs 190 EUR

Anton Heyboer. Spettervrouw. Plakaatverf op papier. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Twee dames op strand
Startprijs 190 EUR

Anton Heyboer. Twee dames op strand. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 35 x 38 cm.In goede staat.

Onduidelijk P. van Wijngaerdt, Landschap met kerk
Startprijs 190 EUR

Onduidelijk. Piet van Wijngaerdt. Landschap met kerk. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 28 cm. In goede staat.

F. Kazenda of Hazenda ? Gevecht haan met bok
Startprijs 200 EUR

F. Kazenda of Hazenda ? Circa 1940. Mogelijk Frederik Kasenda.1920 - 1950. Gevecht haan met bok. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

B. Brugman, Achterhof met kerkgezicht
Startprijs 200 EUR

Berry Brugman. 1915 - 1996, Almelo. Achterhof met kerkgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Twentse boerderij
Startprijs 200 EUR

Klaas Bernink. Nr. 82/150. 1984. Twentse boerderij. Lithografie op papier. Afmeting: 61 x 40 cm. In goede staat.

Evert Bomhof, Platbodems op de Zuiderzee
Startprijs 200 EUR

Evert Bomhof. 1886 - 1949. Zwolle. Platbodems op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 60 cm. In goede staat.

5x 18e Eeuwse gravures
Startprijs 200 EUR

Vijf maal 18e eeuwse gravures. Eén maal Vue du continent du bas F. Leizelt sculp. Eén maal Grand combat navale dans le Golf Bengale 1763 Chez Mondhar Paris. Eén maal Vue du chateau de Belle Vue. Eén m...

Leon Danchin, Jachthond met patrijs
Startprijs 200 EUR

Leon Danchin. 1887 - 1938. Nr. 287. Jachthond met patrijs. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 50 x 34 cm. In goede staat.

J. Bartoth, Jong Duits meisje met klederdracht en spiegel
Startprijs 200 EUR

J. Bartoth. Circa: 1880. Jong Duits meisje met klederdracht en spiegel. Pastel op papier. Afmeting: 95 x 69 cm. In goede staat.

A. Gignac of Signac, Damesportret
Startprijs 200 EUR

A.Gignac of Signac. Circa 1900. Damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 30,5 x 24,5 cm. In goede staat.

H. Paul Windhausen, 3x Paarden portrets
Startprijs 200 EUR

H. Paul Windhausen. Drie maal paarden portretten. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Gravure , Vue de Siam,
Startprijs 200 EUR

17e - 18e Eeuwse ingekleurde gravure. Vue de Siam par I.X. Haldermann. Gravure op papier. Afmeting: 32 x 43 cm. In redelijke staat.

Soedarno, Indonesische tempel met figuren
Startprijs 200 EUR

Soedarno K.M. V1967. Indonesische school. Indonesische tempel met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 200 cm. In goede staat.

Wim van Norden, Haven Rotterdam
Startprijs 200 EUR

Wim van Norden. 1917 - 2001. Haven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

2x Herman Krikhaar, Cobra
Startprijs 200 EUR

Twee werken Herman Krikhaar, 1976. 1930 - 2010. (épreuve d' artiste). Eén portret Corneille (Cobra). Eén portret Constant (Cobra). Gelimiteerde lithografieën op papier. Afmeting: 32 x 34 cm. In goede ...

Ongesigneerd, Verliefd stel bij lantaarnlicht
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuw. Verliefd stel bij lantaarnlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat.

Monogram VoH, Boerderij bij nacht
Startprijs 200 EUR

Monogram VoH. Limburgse school ? Boerderij bij nacht. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

E.C. Arntzenius, Vaas met bessentak
Startprijs 220 EUR

E.C. Arntzenius. 1902 - 1982. Vaas met bessentak. Gouache op papier. Afmeting: 27 - 37 cm. In goede staat.

Toon Koster, Platbodem in sloot bij avond
Startprijs 225 EUR

Toon Koster. 1913 - 1990. Platbodem in sloot bij avond. OIieverf op paneel. Afmeting: 14 x 18 cm. In goede staat.

W. Raaphorst verso, Hollands landschap met koeien
Startprijs 240 EUR

Willem Raaphorst verso. Hollands landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 17,5 cm. In goede staat.

Monogram B.C.K., Bergachtig landschap
Startprijs 250 EUR

Monogram B.C.K. 19e Eeuw. Bergachtig landschap met paardenkar, figuren en hond. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 20 cm. In goede staat.

M. van Raden, 'Hollands havengezicht'.
Startprijs 250 EUR

Marinus van Raden. 1832 - 1879. 'Hollands havengezicht met pakhuizen, figuren en boten'. Sepia op papier. Afmeting: 14 x 23,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met pioenrozen
Startprijs 250 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Stilleven met pioenrozen, naar 17e eeuw. Kleine beschadigingen. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 39 cm. In redelijk/goede staat.

Naar Andy Warhol, Brigitte Bardot
Startprijs 260 EUR

Naar Andy Warhol. 20e Eeuw. Brigitte Bardot. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 89 cm. In goede staat.

Russische ikoon met zilver
Startprijs 260 EUR

Antiek 19e eeuws Russisch ikoon met zilveren afneembaar front, 84 zolotniks St Petersburg, en schrift. Afmeting: 17,7 x 14,7 cm. In goede staat.

C. A. Landwehr, Zuid-Duits interieur met figuren
Startprijs 260 EUR

Curt A. Landwehr. Duitse school. 1920 - 1988. Zuid-Duits interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

V. de Buck, Boten op zee
Startprijs 280 EUR

V. de Buck. Boten op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 90 cm. In goede staat.

Gesigneerd H. Ronner, Yorkshire terriër met halsband
Startprijs 300 EUR

Henriëtte Ronner. Niet origineel. Circa 1880. Yorkshire terriër met halsband. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.

Wolvecamp, Epreuve d'Artiste
Startprijs 300 EUR

Theo Wolvecamp '89. 1925 - 1992. Hengelo. Lithografie. Handgesigneerd. Epreuve d'Artiste. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 42 x 72 cm. In goede staat.

Wolvecamp, Abstracte compositie
Startprijs 300 EUR

Theo Wolvecamp 1990. 1925 - 1992. Hengelo. Lithografie handgesigneerd. Nr. 39/200. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Zeeuwse boerderij
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Zeeuwse boerderij met boerin, wasgoed, kinderen en hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 82 x 120 cm. In goede staat.

J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht met figuren
Startprijs 300 EUR

J.J.H. van Leeuwen. Den Haag. Strandgezicht met figuren. Olieverf op papier. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht met spelende kinderen
Startprijs 300 EUR

J.J.H. van Leeuwen. Den Haag. Strandgezicht met spelende kinderen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Gerard Baksteen, Landschap met molens
Startprijs 300 EUR

Gerard Baksteen. 1887 - 1976. Landschap met molens. Olieverf op linnen. Afmeting: 102 x 78 cm. In goede staat.

Piet Rackwitz, Landschap met paardenkar
Startprijs 300 EUR

Piet Rackwitz. 1892 - 1968. Landschap met paardenkar en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

Franz Helfferich, Stadsgezicht met figuren
Startprijs 300 EUR

Gesigneerd Franz Hellferich. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 26 cm. In goede staat.

Coldewey, Romantisch landschap
Startprijs 300 EUR

Coldewey. 21e Eeuw. Romantisch landschap met wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Clemens Briels, Antipodes figuren
Startprijs 300 EUR

Clemens Briels. 1946 - . Nr. 19/20. Antipodes figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 37 x 60 cm. In goede staat.

Jan Laeven, Impressionistisch vrouwelijk naakt
Startprijs 300 EUR

Jan Laeven. 1925 - 2001 (Maastricht). Impressionistisch vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 67 cm. In goede staat.

Verso onduid., Malchin ? Twee vissersjongens
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd. Verso onduidelijk, Malchin? 19e Eeuw. Twee vissersjongens in de duinen. Afmeting: 21,5 x 20 cm. Olieverf op paneel. In goede staat.

Gerrit van 't Net, Erotische voorstelling
Startprijs 300 EUR

Gerrit van 't Net. Eemnes - 2009. Erotische voorstelling. Olieverf op linnen. Gaatje. Afmeting: 31 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

Jan te Wierik, Abstract figuratief
Startprijs 300 EUR

Jan te Wierik, 1990. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstract figuratief design. Acryl op papier. Afmeting: 53 x 67 cm. In goede staat.

Pawel Czernecki, Musculair vrouwelijk naakt
Startprijs 300 EUR

Pawel Czernecki, 1995. Musculair vrouwelijk naakt. Pastel op papier. Afmeting: 55 x 83 cm. In goede staat.

C. A. Landwehr, 18e Eeuws interieur met schaakspelende heren
Startprijs 300 EUR

Curt A. Landwehr. Duitse school. 1920 - 1988. 18e Eeuws interieur met schaakspelende heren. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Meisje bij schuur
Startprijs 350 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Meisje bij schuur. 19e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 77 cm. In goede staat.

Wim Poelman, Hollandse rivierbocht met schepen
Startprijs 350 EUR

Wim Poelman, Hengelo. Gedetailleerde geschilderde kopie naar een oude meester. Hollandse rivierbocht met 17e - 18e eeuwse schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Nico Vrielink, Portret van zijn vrouw
Startprijs 350 EUR

Nico Vrielink. 1958. Reusel. Nr. 13/85 Artist proof. Portret van zijn vrouw. Balinese schone. Lithografie op papier. Afmeting: 49 x 68 cm. In goede staat.

Arthur Fohr, Bergachtig landschap
Startprijs 350 EUR

Arthur Fohr. 1893 - 1982. Duitse school. Bergachtig landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.

Zivojin Celic, Moderne abstracte compositie
Startprijs 350 EUR

Zivojin Celic. Servië 1954 - Split. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 46 cm. In goede staat.

Anton Funke, Vaas met asters
Startprijs 350 EUR

Anton Funke. 1869 - 1955. Vaas met asters. Gouache op paneel. Afmeting: 48 x 31 cm. In goede staat.

Naar P.G. Vertin, Hollands winters stadsgezicht
Startprijs 360 EUR

Naar P.G. Vertin. Circa 1900. Hollands winters stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 32 cm. In goede staat.

Keith Haring, Man + mannetjes
Startprijs 380 EUR

Keith Haring. Figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 103 cm. In goede staat.

Jan Wessels, Drie reeën bij eiken
Startprijs 400 EUR

Jan Wessels. Natuurschilder Hengelo. Drie reeën bij grote eiken in de ochtend. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Karl Kaufmann, Bosgezicht met wandelaar
Startprijs 400 EUR

Karl Kaufmann. 1843 - 1901. Gesigneerd B. Lambert. Bosgezicht met wandelaar. Restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 47 cm. In redelijke staat.

H.R. van der Flier, Hollands landschap met schapen
Startprijs 400 EUR

Helmert Richard van der Flier. 1827 - 1899. Baarn. Hollands landschap met schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 20 cm. In goede staat.