Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Interieur met aap
Resultaat: 1.100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Interieur met musicerende aap. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

H. Paul Windhausen, 3x Paarden portrets
Startprijs 200 EUR

H. Paul Windhausen. Drie maal paarden portretten. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Coldewey, Romantisch landschap
Startprijs 300 EUR

Coldewey. 21e Eeuw. Romantisch landschap met wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

M. van Raden, 'Hollands havengezicht'.
Startprijs 250 EUR

Marinus van Raden. 1832 - 1879. 'Hollands havengezicht met pakhuizen, figuren en boten'. Sepia op papier. Afmeting: 14 x 23,5 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Naakte dame
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Naakte dame. Pastel op papier. Afmeting: 31 x 40 cm. In goede staat.

B. Lourens, Dorpsgezicht met burg en kerk
Startprijs 80 EUR

B. Lourens. Dorpsgezicht met brug en kerk. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Van Berkel, Hollands landschap met boerderij
Startprijs 100 EUR

Van Berkel. Tweede helft 20e eeuw. Hollands landschap met boerderij en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

H.A. Witvoet, Twee te dikke paarden bij bosrand
Startprijs 150 EUR

H.A. Witvoet. Tweede helft 20e eeuw. Twee te dikken paarden bij bosrand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.

Gravure , Vue de Siam,
Startprijs 200 EUR

17e - 18e Eeuwse ingekleurde gravure. Vue de Siam par I.X. Haldermann. Gravure op papier. Afmeting: 32 x 43 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Figuren bij strohut
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Figuren bij strohut. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 25 x 38 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke landkaart Groningen
Startprijs 160 EUR

Antieke landkaart Groningo Omlandia Heredibus 1784. Deels handingekleurd. Afmeting: 52 x 48 cm. In zéér goede staat.

Louis Soonius, Italiaanse vrouw met kruik...
Startprijs 850 EUR

Louis Soonius, 1917. 1883 - 1956. Italiaanse vrouw met kruik in bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 25 cm. In goede staat.

V. de Buck, Boten op zee
Startprijs 280 EUR

V. de Buck. Boten op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 90 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Twents landschap met roodbont koeien
Resultaat: 225 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twents landschap met roodbont koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Wim Boost, 6 Aquarellen
Startprijs 150 EUR

Wim Boost. 1918 - 2005. Boekje met zes aquarellen, 1935. Figuren in dorpsstraat. Aquarel op papier. Afmeting: circa 15 x 25 cm. In goede staat.

Gerard van Keulen, Joodse gravure
Startprijs 50 EUR

Gerard van Keulen. 1678 - 1726. Joodse gravure 'Voorhof der priesteren'. Judaïca. Gravure op papier. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.

Nanne Balijn, Dorpsgezicht bij avond
Startprijs 120 EUR

Nanne Balijn. 20e Eeuw. Dorpsgezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

H. Rijkers, Hollands landschap
Startprijs 80 EUR

H. Rijkers. Tweede helft 20e eeuw. Hollands landschap met boerderij, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Zivojin Celic, Moderne abstracte compositie
Startprijs 350 EUR

Zivojin Celic. Servië 1954 - Split. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 46 cm. In goede staat.

Honore Daumier, Les Gens de justice la plaidoirie
Startprijs 80 EUR

Honore Daumier. Nr. 202/500. 1808 - 1879. Franse school. Les Gens de justice la plaidoirie. Ets op papier. Afmeting: 29 x 21,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Liggende slapende vrouw
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Liggende slapende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Voorouders portret, China
Resultaat: 100 EUR

Antieke Chinese keizer portret in lijst. Houtsnede op papier. Afmeting . 62x140 cm. In redelijk/ goede staat

Evert Rabbers, Grazende koeien in weiland
Startprijs 150 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Twee koeien in weiland aan het grazen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Resultaat: 100 EUR

Anton Heyboer. Spetterkip. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.