Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

J.C. Roelandse, Roeiboot in poldersloot
Startprijs 65 EUR

J.C. Roelandse. 1888 - 1978. Roeiboot in poldersloot. Olieverf op linnen. Afmeting: 30,5 x 24,5 cm. In goede staat.

J. Ates, Figuren in roeiboot in zonnig landschap
Startprijs 65 EUR

Johannes Ates. Groningen. 1868 - 1954. Figuren in roeiboot in zonnig landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesign., Riviergezicht met dorp, boten en figuren.
Startprijs 65 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Riviergezicht met dorp, boten en figuren. 19e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 23,5 x 30,5 cm. In goede staat.

Naar Kever, Boeren interieur met kinder, moeder en kippen
Startprijs 70 EUR

Naar Kever. Circa 1900. Boeren interieur met kinderen, moeder en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 18,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met bloempot en dode mees
Startprijs 70 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Stilleven met bloempot en dode mees. Olieverf op linnen. Afmeting: 34 x 26 cm. In goede staat.

J. Braakensiek, Prinsjesdag
Startprijs 70 EUR

J. Braakensiek. Antieke lithografie. Prinsjesdag. Scheurtje. In 19e eeuwse Empire-lijst. Lithografie op papier. Afmeting: 39 x 26 cm. In redelijke staat.

Icoon
Startprijs 70 EUR

Decoratieve plated houten icoon. Handgeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 x 15 x 2,5 cm. In goede staat.

Monogram A.R., Landschap met boerenhuis
Startprijs 70 EUR

Monogram A.R. Landschap met boerenhuis en figuren. Circa 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

N. Arnaudov, Talk with my words
Startprijs 70 EUR

Nikolai Arnaudov. Russische school. Epreuve 'd Artiste. Circa 1970. Talk with my words. Lithografie op papier. Afmeting: 28 x 40 cm. In goede staat.

J. de Groot, 4 Etsen
Startprijs 70 EUR

Jacq de Groot. (4-11-1924/11-01-2010) Vier grote etsen. Diverse voorstellingen. Etsen op papier. Afmeting: circa 37 - 52 cm. In goede staat.

H.F. ter Beek, Paddestoelen
Startprijs 70 EUR

H.F. ter Beek. Paddenstoelen. Circa: 1950. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

2x P.A. Nijgh, Twentse landschappen
Startprijs 70 EUR

Twee werken van P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twentse landschappen. Aquarellen op papier. Afmeting: 40 x 34 cm en 33 x 48 cm. In redelijk/goede staat.

P.A. Nijgh, Twentse boerderij
Startprijs 70 EUR

P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twentse boerderij met paard. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

2x Landkaarten, 16e eeuw
Startprijs 70 EUR

Twee stuks 16e eeuwse landkaarten. Eén van stad Vere en één van Oud Middelburg van den Jaere 1400. Afmeting: 34 x 28 cm. In redelijk/goede staat.

Nico Vrielink, Landschap met Balinese schone
Startprijs 75 EUR

Nico Vrielink. 1958. Reusel. Nr. 371/500. Landschap met Balinese schone. Digitale zeefdruk op papier. Afmeting: 45 x 79 cm. In goede staat.

J. v.d. Kolk, Koeien in ochtendnevel
Startprijs 75 EUR

J. v.d. Kolk. 20e Eeuw. Koeien in de ochtendnevel. Gaatje + kras. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In redelijke staat.

F.H. Hallmann/Hullmann, Figuren aan het oogsten
Startprijs 75 EUR

F.H. Hallmann of Hullmann. 1931. Duitse naïeve school. Figuren aan het oogsten bij kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 35 cm. In goede staat.

3 Duitse schilderijen, 2x 'Portret' + 1x 'Bloemen'.
Startprijs 75 EUR

Drie oude Duitse schilderijen, monogram 'M'. Twee maal 'Portret'. Eén maal 'Bloemen'. Olieverf op linnen. Olieverf op paneel.

W. Bonsall, Stadsgezicht New York
Startprijs 75 EUR

W. Bonsall. Stadsgezicht New York. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 49 x 60 cm. In goede staat.

A.J. v/d Spek, Stilleven met citroenen etc.
Startprijs 75 EUR

A.J. v/d Spek, 1960. Stilleven met citroenen, penselen, cognac etc... Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Brood
Startprijs 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met brood, Roemer, zilveren bord en vrucht. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Kersen
Startprijs 80 EUR

C.Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13,5 x 18 cm. In goede staat.

B.M. Hoogeveen, Stilleven met kraantjeskan, bijbel etc.
Startprijs 80 EUR

B.M. Hoogeveen. Stilleven met beschilderde kraantjeskan, bijbel etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Indonesische vrouw
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische school. Circa 1950. Indonesische oude vrouw. Olieverf op bladeren. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Monogram J.B., Vaas met bloemen
Startprijs 80 EUR

Monogram J.B. 20e Eeuw. Vaas met bloemen in 17e eeuwse stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Bulldog met kluif
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Franse cartoonist. Va Donc profiteur. Bulldog met kluif. Aquarel op papier. Afmeting: 26 x 17,5 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Naakte dame
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Naakte dame. Pastel op papier. Afmeting: 31 x 40 cm. In goede staat.

B. Lourens, Dorpsgezicht met burg en kerk
Startprijs 80 EUR

B. Lourens. Dorpsgezicht met brug en kerk. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren bij strohut
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Figuren bij strohut. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 25 x 38 cm. In redelijk/goede staat.

H. Rijkers, Hollands landschap
Startprijs 80 EUR

H. Rijkers. Tweede helft 20e eeuw. Hollands landschap met boerderij, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Honore Daumier, Les Gens de justice la plaidoirie
Startprijs 80 EUR

Honore Daumier. Nr. 202/500. 1808 - 1879. Franse school. Les Gens de justice la plaidoirie. Ets op papier. Afmeting: 29 x 21,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Liggende slapende vrouw
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Liggende slapende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Naar A. Neuhuys, Boerenvrouw bij haard
Startprijs 80 EUR

Naar A. Neuhuys. Circa 1900. Boerenvrouw bij haard. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

J. Slot, Amsterdamse gracht
Startprijs 80 EUR

J. Slot. Circa 1930. Amsterdamse gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven binnenin schuur
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven binnenin schuur. Olieverf op linnen. Scheurtje. Afmeting: 48 x 37 cm. In redelijke staat.

naar Neuhuys
Startprijs 80 EUR

Naar Neuhuys. Circa 1900. Handwerkende vrouw bij venster. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 22 cm. In goede staat.

Onduiduidelijk gesigneerd, Landschap met paarden
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd (rechts onder). Landschap met paarden. Circa: 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In redelijke staat.

Naar Artz, biddende figuren
Startprijs 80 EUR

Naar Artz ca. 1910, olieverf op paneel, figuren aan het bidden 28x31cm. In goede staat

C. Cornelisz, Citroen
Startprijs 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen op zilveren bord. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Oesters
Startprijs 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met oesters op zilveren bord. Olieverf op paneel. Afmeting: 13,5 x 18 cm. In goede staat.

Naar Anton Mauve, Ruiter op zandpad
Startprijs 80 EUR

Naar Anton Mauve. Ruiter op zandpad. Circa 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 55 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Branding bij avondlicht
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Branding bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

Clemens, Landschap met gebouw
Startprijs 80 EUR

Clemens. Circa 1980. Landschap met gebouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 83 x 60 cm. In goede staat.

Herman Bieling, Carnaval Düsseldorf
Startprijs 80 EUR

Herman Bieling. 1887 - 1964. Tekening carnaval Düsseldorf met clowns (postkaart). Tekening op papier. Afmeting: 17,5 - 13 cm. In goede staat.

Jaap van Kregten, Twents landschap met koeien
Startprijs 80 EUR

Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Enschede. Twents landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 46 cm. In goede staat.

Jaap van Kregten, Landschap met schapen bij avond
Startprijs 80 EUR

Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Enschede. Landschap met schapen bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

J. de Groot (6x), Etsen
Startprijs 80 EUR

Zes werken van J. de Groot. Puerta Sevilla. Siguenza Spanje. Athene. Grens. Dorp met figuren. 2x Spaans galjoen. Etsen op papier. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.

J. de Groot (4x), Aquarellen
Startprijs 80 EUR

Vier werken van J. de Groot. Huisje bij nacht. Ezel. Mexicaan. Dorpje met figuur. Aquarellen op papier. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.

5x Duitse kunstwerken
Startprijs 80 EUR

Vijf Duitse kunstwerken. 20e Eeuw. Eén maal Neumann, Vliegende zwanen. Twee maal monogram G.K. Eén maal Croin, Meergezicht. Eén maal lithografie, onduidelijk. Afmeting: 12 - 30 cm. In goede staat.

4x Duitse school, divers
Startprijs 80 EUR

Vier maal Duitse school. Divers. Eén maal handwerk op steendruk, landschap zwanen. Eén maal aquarel monogram MC 1926, Interieur. Eén maal jongen in landschap, verso Moritz-Hartmann von Butter 1929. Eé...

2x Perzische gouaches
Startprijs 80 EUR

Twee oude/antieke Perzische gouaches met figuren voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: circa 13 x 21 cm. In goede staat.

18e Eeuwse gravure, Quin Quempoix
Startprijs 80 EUR

Zeldzame 18e eeuwse gravure Quin Quempoix. Betreft opstand, op en ondergang der actionisten. Het Thuilleriece hof. Gravure op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.

P.A. Nijgh, Stilleven
Startprijs 90 EUR

P.A. Nijgh, 1955. 1876 - 1959 Enschede. Stilleven met bloempot, violen en pop. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Najaarsdag
Startprijs 90 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Titel: Najaarsdag 1914. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 48 cm. In goede staat.

3x P.A. Nijgh, Monnickendam/Stilleven/Twents landschap
Startprijs 90 EUR

Drie werken van P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Stadsgezicht Monnickendam. Stilleven met gemberpot. Twents landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 - 30 cm. In goede staat.

H.C. Kranenburg Jr., Boerderij met zandpad
Startprijs 100 EUR

H.C. Kranenburg Jr. 1871 - 1948. Boerderij met zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Portret van een vrouw
Startprijs 100 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Portret van een vrouw. Prijs: Hfl. 2000,=. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Brotsky 1964, Stilleven
Startprijs 100 EUR

Brotsky 1964. Stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

Georg Hänel, Bosgezicht met bloemenveld
Startprijs 100 EUR

Georg Hänel 1932. 1879 - 1945. Duitse school. Bosgezicht met bloemenveld. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

T. Anconé, Stilleven met paddestoelen
Startprijs 100 EUR

Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Stilleven met paddestoelen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Divers fruit
Startprijs 100 EUR

C.Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Piretti, Stilleven met bloemen
Startprijs 100 EUR

Piretti. Circa 1960. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Gussichs ? Oude rabbijn
Startprijs 100 EUR

Gussichs ? Oude rabbijn. Duitse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

K. Haverkamp, Brits-Indië
Startprijs 100 EUR

K. Haverkamp. Circa 1940. Landschap Brits-Indië. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Duitse man met glas wijn
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa 1930. Duitse man met glas wijn. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 38 cm. In goede staat.

A.H. Hoffmann, Stadsgezicht
Startprijs 100 EUR

A.H. Hoffmann. 20e Eeuw. Romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

H.C. Kranenburg, Hollands landschap
Startprijs 100 EUR

H.C. Kranenburg. 1917 - 1987. Hollands landschap met werkende boer bij paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Winkelburg, Landschap met fazanten/korenschoven
Startprijs 100 EUR

Winkelburg. Landschap met korenschoven en fazanten. Circa 1980. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Twee figuren bij stadswal
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Twee figuren bij stadswal. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18,5 cm. In goede staat.

Van Berkel, Hollands landschap met boerderij
Startprijs 100 EUR

Van Berkel. Tweede helft 20e eeuw. Hollands landschap met boerderij en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

Bram Steenhagen, Herberg met 17e eeuwse figuren
Startprijs 100 EUR

Bram Steenhagen (Almelo). Geschilderde kopie. Herberg met 17e eeuwse figuren. Met antieke lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 80 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Meistershoes te Azelo
Startprijs 100 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal (overleden). Meisterhoes te Azelo. Afmeting: 80 x 70 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.

Ladd, Engels kustgezicht met vissersboten
Startprijs 100 EUR

Ladd. Circa 1900. Engelse school. Engels kustgezicht met vissersboten en vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.

P. Klashorst, Afrikaanse moeder met kind
Startprijs 100 EUR

Peter Klashorst. 1957 - Amsterdam. Nr. 48/90. Afrikaanse moeder met kind. Afmeting: 59 x 87 cm. Reproductie op papier. In goede staat.

Ikoon, Maria met kind
Startprijs 100 EUR

18e - 19e Eeuws ikoon. Orthodox Rusland. Maria met kind, bloemvazen en engelen. Olieverf op linnen. Afmeting: 19,5 x 15,5 cm. In goede staat.

Cor van de Velde, Twee-master op hoge zee
Startprijs 100 EUR

Cor van de Velde. Hollandse school. Twee-master op hoge zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 95 x 140 cm. In goede staat.

Monogram F.B., Stilleven met appels
Startprijs 100 EUR

Monogram F.B. '43. Stilleven met appels etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 100 cm. In goede staat.

Ongesign., Adelijke figuur krijgt brief
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Adelijke figuur krijgt brief. Olieverf op paneel. Afmeting: 24,5 x 21 cm. In redelijke staat.

Solt ? Marktgezicht met vrouwen
Startprijs 100 EUR

Solt ? Circa: 1900. Verso invoerstempel. Marktgezicht met vrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 17 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Damesportret
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 75 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Portret heer
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Mans portret. Olieverf op linnen. Afmeting: 68 x 58 cm. In redelijk/goede staat.

A.G. Benz, Figuren en paarden bij hoeve
Startprijs 100 EUR

A.G. Benz. Circa 1920. Figuren en paarden bij hoeve. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 101 cm.In goede staat.

2x F. Caillé, Vrouwelijk naakt + Combinatie
Startprijs 100 EUR

Twee werken van F. Caillé. Circa 1915. Jugendstil schilderijen. Vrouwelijk naakt + combinatie schilderij en fotografie. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.

Grote landkaart
Startprijs 100 EUR

Antieke Hollandse landkaart Tutcicum Imperium (Turkse Rijk) door Frederick de Wit. 1629 - 1706. Afmeting: 56 x 47 cm. Gravure op papier. In goede staat.

Ongesigneerd, Vaas met rozen
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

J. Schijvens, Boerenschuur met koeien
Startprijs 100 EUR

J. Schijvens. '84. Boerenschuur met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Beeltenis van een vrouw
Startprijs 100 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Beeltenis van een vrouw, 1987. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

2x Herman Bieling, Bokswedstrijd+Bokser
Startprijs 100 EUR

Twee maal Herman Bieling. 1887 - 1964. Eén maal bokswedstrijd, Het verkoop lokaal. Eén maal, Humbeeck. Scheurtje. Tekening op papier. Afmeting: 28 x 20 cm + 19 x 27 cm. In redelijk/goede staat.

J. de Groot (8x), Etsen
Startprijs 100 EUR

Acht werken van J. de Groot. Figuren bij ezel. Boten met figuur. Boten met figuur. Landschap Baumbergen. Koets met paardenspan. Friese paardenmenner. Afrikaanse figuren. Zeilboot Elisabeth Marie. Afme...

B. Klopppers, Stilleven met vazen en bloem
Startprijs 100 EUR

B. Kloppers. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met vazen en bloem. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

G.H. Breitner, Twee rustende paarden
Startprijs 100 EUR

G.H. Breitner. 1857 - 1923. Twee rustende paarden. Lithografie op papier. Afmeting: 62 x 50 cm. In goede staat.

J. Smit, Hollands dorpsgezicht met figuren
Startprijs 100 EUR

Gesigneerd J. Smit. Circa: 1930. Hollands dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 32 cm. In goede staat.

S. Pollentine, Mussen op tak
Startprijs 100 EUR

S. Pollentine. 21e Eeuw. Mussen op tak. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Mata Hari
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd, Mata Hari of Oosterse danseres. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

W. Moes, Schepen op Zuiderzee
Startprijs 100 EUR

W. Moes. Circa 1900. Schepen op Zuiderzee. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 75 cm. In goede staat.

3x Byzantijnse ikonen
Startprijs 100 EUR

Drie decoratieve handbeschilderde ikonen met bladgoud. 20e Eeuw. Byzantijns. Afmeting: 19 - 26 cm. In goede staat.