Landman. 20e Eeuw. Italiaanse jongen met pet en sigaret. Olieverf op linnen. Afmeting: 30,5 x 24,5 cm. In goede staat.
Peter Bersch. 1984. Nr. 12/40. Vrouwelijke naaktfoto. Fotografie op papier. Afmeting: 29 x 23 cm. In goede staat.
Twee Duitse werken. Karl Larsen. 1897 - 1977. Denemarken. Bloemen. Litho. + Magrit Spreckelsera. 1940. Kleur ets bloemen. Werken op papier. Afmeting: circa 40 - 40 cm. In goede staat.
Vier maal Duitse school. Eén ets, circa 1800. Wolfgang Humel. Eén gravure Brücke Breschen, 18e eeuw. Eén steendruk. Ancient Tombs near Amoy, 19e eeuw. Eén ets. Alt Spandau. Onduidelijk. Circa 1920. We...
Drie maal Duitse school. Eén aquarel portret, onduidelijk. Eén houtskool portret, Krichmann. Eén houtsnede, boer met paard. Rudolf Peer? Werken op papier. Afmeting: 12 - 26 cm. In goede staat.
Twee werken van J. de Groot. Eén ets. Droge naald. Abstracte kustplaats. Eén tekening. Vakwerkboerderij. Afmeting: 54 - 60 cm. In goede staat.
Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Poldergezicht met windmolens en koeien. Naar Willem Roelofs. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Pieter van Noort. 1893 - 1950. Boerenhuisje. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
L. Deder. Twee antieke gravures. 17e Eeuw. Eén afbeelding paardenmarkt door C. Decker fecit. pv. Smith excul. Eén afbeelding van het generaliteits kruitmagazijn. Gravures op papier. Afmeting: 28 x 25 ...
Drie 19e eeuwse religieuze steendrukken. Naar Anthony van Dijck pinx Lith. de Gerard. Lithografie op papier. Afmeting: 44 x 32 cm. In goede staat.
Piet Snel. 1911 - 1991. Maanvissen. Nr. 1/25. Houtsnede op papier. Afmeting: 30 x 50 cm. In goede staat.
Zeven stuks oude Chinese op zijde geborduurde kunstwerken. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 61 cm. In goede staat.
Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Herenportret, naar Rembrandt. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 16 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 1966. Bosgezicht met tenten. Gouache op papier. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Wilde bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 78 cm. In goede staat.
Twee Duitse schilderijen. 20e Eeuw. Eén maal onduidelijk gesigneerd Tiroler berglandschap. 30-er jaren. Eén maal R. Falkenberg, Riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 53 cm. en 70 x 80 cm. ...
Monogram. Franse karikaturist. 20e Eeuw. Nero op trap met bananenschil. Afmeting: 27 x 18 cm. Aquarel op papier. In goede staat.
Affiche op karton door D.A. Bueno de Mesquita. 1898 Regerings Jubileum 1923 Koninging Wilhelmina met spreuken. Afmeting: 39 x 30 cm. Litho op papier. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Boerderij aan het water met roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Gerard van Keulen. 1678 - 1726. Joodse gravure 'Voorhof der priesteren'. Judaïca. Gravure op papier. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.
Joh. B. Hooghove. Kerk interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
S. Kramer (Simon 1940 - 2015). Houten huisje met duiven bij boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
W.H. Unger. 1929. Duitse school. Duits bergachtig landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.