B.H. Bolink. 1876 - 1950 (Enschede). Twents landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 78 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse school. Landschap bij avond met figuren bij rivierbrug. Olieverf op paneel. Afmeting: 16,5 x 22,5 cm. In redelijke staat.
Hollandse school. 18e Eeuw. Rustplaats paarden en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 19,5 cm. In redelijke staat.
Anton Heyboer. Spetterkip. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.
Antieke Chinese keizer portret in lijst. Houtsnede op papier. Afmeting . 62x140 cm. In redelijk/ goede staat
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven Chinese kom met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures naar een schilderij van Peter Paul Rubens. Gegraveerd door Jac Schmuzer. 18e - 19e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 49 x 58 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Twee ouderen bij zuster. Olieverf op linnen. Afmeting: 87 x 120 cm. In goede staat.
Gé Nijhuis. Kunsthandelaar Enschede. Strandgezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Enschede. Drie landschappen. Eén maal: Hek bij bosrand. Eén maal: Bospad. Eén maal: Boerderij waterput. Pastel, houtskool op papier. Afmeting: circa 30 - 60 c...
Hyp. van Cauche. 20e Eeuw. Vissers op zee halen de netten binnen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Mogelijk E.A. Capelle 1862. 1834 - 1887. 'Hollands havengezicht met vele figuren'. Olieverf op linnen. (marouflé). Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
J. Visser. Tweede helft 20e eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Franse affiche Cartes a Jouer Francaise + Etrangeres Usines + Bureaux Rue d' Aubagne 8 Marseille. Circa: 1880. Ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 33 x 49,5 cm. In goede staat.
C. van Diggelen. 20e Eeuw. Paarden in hoefsmederij. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
R. Mario. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Alfons Verstraeten. 1922 - . Zeilboten op zee bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. Nr. 72/80. 1954 - 2002. Moderne figuratieve compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 88 x 35 cm. In goede staat.
Vijf maal antieke gravures. 16e - 17e Eeuw. Eén maal Claudius de Salmasia, door C. Barlaeus. Eén maal Niolaes Claes Jansz Visscher, figuren in Keulen. Eén maal herenportret Rembrandt pinxit P. Goos ex...
Gé Nijhuis. Galeriehouder Enschede, overleden 2009. Oude Schans Texel. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kruisbessen op tafelblad. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
H.F. ter Beek. Stilleven met tin en citroenen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Bongers. Hollandse school. Circa 1890. Landschap met rivier en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 33 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen op zilveren bord. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.
Antieke gravure naar een schilderij van M.F. van Brie. Gegraveerd door P. Velijn. 1778 - 1836. Willem George Frederik Lodewijk zijne koninklijke hoogheid. Gravure op papier. Afmeting: 59 x 73 cm. In r...
Perzische school. Op ivoor. Circa 1900. Twee Arabische figuren in landschap. Gouache op paneel. Afmeting: 16 x 10 cm. In goede staat.
J. van Dekerckhove-Laleman. Antieke affiche (karton). Chicorée la Renommée des Flandres. Litho op papier. Afmeting: 45 x 39 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Duitse school. Circa 1920. 'Dame in interieur'. Olieverf op linnen. Schilderij heeft lichte craquelure. Afmeting: 79 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Nr. 152 + 600. Joodse bruiloft. Lithografie op papier. Afmeting: 73 x 45 cm. In goede staat.
Hasenmüller. 1892. Duitse school. Italiaans havengezicht met figuren. Scheur in linnen linksboven. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. Stein ? Circa 1930. Elegante dames portret. Pastel op papier. Afmeting: 50 x 55 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.
Origineel ontwerp/gouache. Pinkeltje in Artis, De kinderboerderij. Mogelijk door Dick Laan zelf geschilderd. Gouache op papier. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Jan Bleys. 1868 - 1952. Glazen vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: 35 x 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. 19e Eeuws Hollands stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Japanse houtsnedes met Geisha's in de tuin voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 25 cm. In goede staat.
Nico Bruynesteyn. 1893 - 1950. Stilleven met gemberpot en boek. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Schaapsherder met dorp op achtergrond. Circa: 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 16 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse gravures. Eén maal Hugo de Groot, Zig bereidende tot de vlugt uit de Loevensteinsche gevangenis in 't jaar 1621. Door Isaad Tirion. Goed. Eén maal Admirality Office Dockyard Storehouse...
Monogram G.E. Circa 1900. Duits berglandschap met figuren. Handgestoken noten lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: ø 54 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Verso M. Drulman. Herder met schapen in berkenbos. Olieverf op paneel Afmeting: 37 x 22 cm. In goede staat.
Gesigneerd E. Rabbers. Restsignatuur. Circa 1920. Koeien in weiland. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 34 cm. In goede staat.
Naar Jan Vermeer. 19e Eeuw. Geschilderde kopie. Trapgevelhuis met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
J.J. van Maaten. Circa 1900. Berglandschap met kasteel en wandelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures Amsterdam. Eén Hering Paeters Tower Westertoren + koepelkerk. Eén Old Fort + Mount, Roberts sculp., Albans Tower. 17e - 18e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 18 x 14 cm. In goe...
Josef Israëls. 1824 - 1911. Vrouw voor venster. Ets op papier. Afmeting: 22 x 17 cm. In goede staat.
Kyrillisch gesigneerd. Russische school. Oude vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 16 x 14 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Circa 1940. Hollands kerkinterieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
2x Martin Monnickendam. 1874 - 1943. Baby met appel + Dame met hoed. Tekening op papier. Afmeting: 16 x 20 cm en 17 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke prenten. Circa 1900. Eén maal: Hunting Plate 2, The Chase. Eén maal: Hunting Plate 1, Brushing into cover. Lithografie op papier. Afmeting: 48 x 42 cm. In goede staat.
Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Keramieken vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke gesigneerde Japanse/Chinese kunstwerken op papier en zijde. Afmeting: 50 x 380 cm. In redelijk/goede staat.
Doeser of Roessel. Koeienkop. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
M. Thomas. 20e Eeuw. Zeilboot op meer bij avondlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Landschap Haaksbergen 1989. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Maarten Morselt. '97. Herdruk '98. Nr. 12/100. Abstract figuratieve compositie, tulp + figuren. Afmeting: 52 x 62 cm. Zeefdruk op papier. In goede staat.
Neus panorama des Rheins Mannheim bis Cöln. Met vijf-en-veertig gravures over verloop van de Rijn 1869. David Kapp. Minimale vochtvlekken. Afmeting: 30 x 17 x 1 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures 1788. Eén maal Le bouquets. Eén maal Le Compliment. De Bacourt, par peintre du Roi. Graveringen goed. Afmeting: 34 x 25 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Hollandse 17e - 18e eeuwse landkaarten, stadsplattegronden. Eén maal Delft door Hendrik van Leth. Eén maal Muyden. Scheurtje. Gravures op papier. Afmeting: 22 - 25 cm. In redelijk/go...
E. Lavalade. 1950. Joodse boekenverkoper in Parijs. Aquarel op papier. Afmeting: 37 x 54 cm. In goede staat.
L. Verburgh. 20e Eeuw. Stilleven met appelketel, boek en bloempot. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuwse rode ets. F. Boucler, Demarteau sculp tiré du cabinet de madame D'azaincourt. Restauratie rechtsonder. Afmeting: 34,5 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse handingekleurde Engelse gravure. These come hopping. Now effectives Nec. pofsum diecrequar. Gravure op papier. Afmeting: 57 x 9,5 cm. In redelijjk/goede staat.
Vijf maal 19e eeuwse Duitse ingekleurde modeprenten. 1802, 1837, 1832, 1837, 1838. Litho op papier. Afmeting: 28 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Alonso Redondo. 1970. Impressie stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: 20 x 80 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Stilleven bloempotten. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 34 cm. In goede staat.
Ganzal ? Oude man met baard. Circa 1960. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
A. Malive. Poezen bij bolderkar. 21e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 17,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Nico Vrielink. 1958. Reusel. Balinese schone. 1991. Digitale zeefdruk op papier. Afmeting: 27 x 39 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Landschap met bulderend hert. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 56 cm. In redelijke staat.
A. Rohreich, 1925. Duitse school. Landschap met vakwerkhuis bij maanlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 48 cm. In goede staat.
Twee oude/antiek Chinese/Japanse gesigneerde zijde-schilderijen. Landschap + Geisha. Afmeting: 32 x 28 cm. + 35 x 42 cm. Aquarel op zijde. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met klaprozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Antieke landkaart 'Carte de Empire D. Allemagne par le S' Robert de Vaugoudy avec privilege 1756. Randschade. Buiten moetrand + scheur linksboven. Afmeting: 56 x 49 cm. In redelijke staat.
Hundertwasser 1928 - 1971. Landschap. Reproduktie op papier. Afmeting: 65 x 47 cm. In goede staat.
Johan Hendrik van Mastenbroek. 1875 - 1945. Bekend groot werk. Gezicht op Maashaven met vele boten en schepen. Tentoonstelling 2005 Kunsthal Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 70 cm. In go...
Jan te Wierik. Hengelo 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 145 cm. In goede staat.
Lot diverse interessante werken van Paul Dom, 1885 - 1978. Zeldzaam op de kunstmarkt. Onder andere: Aquarel strandgezicht, aquarellen, gouache, etsen etc.. Afmeting: circa 26 x 44 cm. In redelijk/go...
Monogram toegeschreven aan Gesina Terborch. 1663 - 1690. Zeldzaam werk !! Adelijke dame bij tuinvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 62 cm. In goede staat.
Albertus Verhoesen. 1806 - 1881. Landschap met koeien, figuren, knotwilgen, dorp en ezel. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Origineel werk van Herman Brood. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Meisje. Herkomst Herman Brood. Met aankoop factuur. Acryl op linnen. Afmeting: 80 x 80 cm. In goede staat.
Jozef Jodocus Moerenhout, 1839. 1801 - 1874 Antwerpen. Wintergezicht bij paardenhuif met figuur en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 31 cm. In goede staat.
Nico Vrielink. 1958. Reusel. Portret van zijn vrouw (1990). Balinese schoonheid. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 102 x 48 cm. In goede staat.
Interessant groot lot diversen. 29 Werken van Paul Dom. 1885 - 1978. Zeldzaam op kunstmarkt. Onder andere: Aquarellen, etsen, tekeningen, lithografieën etc. Afmeting: Circa 20 - 50 cm. In redelijk/go...
Jan te Wierik. 1984. 1954 - 2002. Abstracte figuratieve moderne voorstelling in Cobra-stijl. Dikke olieverf. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 120 cm. In goede staat.
Ujvari Ignac. 1860 - 1927 Budapest. Figuren met trekschuit in baai. Incl. boek; staat op kaft. Olieverf op linnen. Afmeting: 68 x 55 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Italië. Circa 1700. Italiaans Renaissance schilderij met waterval, bergen, dorp in de verte, bomen en geiten. Olieverf op linnen. Afmeting: 63 x 77 cm. In goede staat.
Lot diverse interessante werken van Paul Dom, 1885 - 1978 + Piet v.d. Hem, 1885 - 1961. Onder andere: Affiches, houtsnedes, etsen Paul Dom + Piet v.d. Hem, 20x affiches. De Nieuwe Amsterdammer. Affich...
Borrel. 19e Eeuw. Toegeschreven aan Charles Borrel, Frankrijk. 19e Eeuws wintergezicht met ijspret in vergulde originele lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 49 x 74 cm. In goede staat.
Monogram J.H.S. of J.J.C.S. 19e Eeuw. Hollands romantisch landschap met molens en vele figuren. Schilderij heeft een prachtige lijst ! Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 45 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Groot religieus Duits Barok schilderij met engelen. Olieverf op linnen. Afmeting: 115 x 85 cm. In goede staat.
Nico Vrielink, 2007. Balinese schone. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Stadsgezicht Tunesië. 1982. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
J. Hubert, 1901. Stilleven spelende poezen. Pastel op papier. Afmeting: 61 x 40 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Boerderij in Schoorl. 1979. Acryl op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
G.J. van Overbeek. Paardenwagen op de Rotterdamse kade in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.