Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Onduid. gesig., Edelhert in landschap
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Düsseldorfer Schule. Edelhert in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Boerderij bij Belt Schutsloot
Resultaat: 800 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Boerderij bij Belt Schutsloot. 1980. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Perzisch schilderij ivoor
Resultaat: 80 EUR

Perzische school. Op ivoor. Circa 1900. Twee Arabische figuren in landschap. Gouache op paneel. Afmeting: 16 x 10 cm. In goede staat.

Gé Nijhuis, Strandgezicht met boten en figuren
Resultaat: 100 EUR

Gé Nijhuis. Kunsthandelaar Enschede. Strandgezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In redelijk/goede staat.

J. Endbuschel ? , Edelhert bij bosrand
Resultaat: 330 EUR

J. Endbuschel ? Duitse school. Edelhert bij bosrand. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Verso J.P. Tomasek v. Praze, Vrouwelijk naakt studie
Resultaat: 225 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Verso J.P. Tomasek v. Praze. Vrouwelijke naakt studie. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 50 cm. In goede staat.

Kees van Loon, Landschap met ruiter
Resultaat: 150 EUR

Kees van Loon. 1930 - ......... . Landschap met ruiter op dijk. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

H.C. Kranenburg Jr., Boerderij met zandpad
Startprijs 100 EUR

H.C. Kranenburg Jr. 1871 - 1948. Boerderij met zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Wetering de Rooy, Riviergezicht
Startprijs 425 EUR

Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Riviergezicht met huizen, figuren, koeien etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Evert Moll, Vaas met bloemen
Startprijs 500 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.

Evert Moll, Schaal met bloemen
Startprijs 400 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Schaal met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 51 cm. In goede staat.

C. van Diggelen, Paarden in hoefsmederij
Resultaat: 90 EUR

C. van Diggelen. 20e Eeuw. Paarden in hoefsmederij. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Zeeuwse boerderij
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Zeeuwse boerderij met boerin, wasgoed, kinderen en hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 82 x 120 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met windmolen en koeien
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Landschap met windmolen en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht met figuren
Startprijs 300 EUR

J.J.H. van Leeuwen. Den Haag. Strandgezicht met figuren. Olieverf op papier. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht met spelende kinderen
Startprijs 300 EUR

J.J.H. van Leeuwen. Den Haag. Strandgezicht met spelende kinderen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Portret van een vrouw
Startprijs 100 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Portret van een vrouw. Prijs: Hfl. 2000,=. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Kan met rozen
Startprijs 60 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Kan met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Jan Rijlaarsdam, 'Zigeunerkamp in sneeuw'.
Startprijs 700 EUR

Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2005. 'Zigeunerkamp in de sneeuw'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Harm Kamerlingh Onnes, Mexicaanse moeder met kind
Resultaat: 700 EUR

Harm Kamerlingh Onnes. 1893 - 1985. Mexicaanse moeder met kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 44 cm. In goede staat.

Brotsky 1964, Stilleven
Startprijs 100 EUR

Brotsky 1964. Stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

Georg Hänel, Bosgezicht met bloemenveld
Startprijs 100 EUR

Georg Hänel 1932. 1879 - 1945. Duitse school. Bosgezicht met bloemenveld. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

4x 18e Eeuwse gravures
Startprijs 180 EUR

Eén maal Vue de la Maison de plaisance. N.J.B. de poilly etc. Eén maal Vue de la Conchinchine, A. Paris chez basset. Eén maal Vue de Florence prise de vaga loggia. Eén maal Vue de la Maison de Belvede...

5x 18e Eeuwse gravures
Startprijs 200 EUR

Vijf maal 18e eeuwse gravures. Eén maal Vue du continent du bas F. Leizelt sculp. Eén maal Grand combat navale dans le Golf Bengale 1763 Chez Mondhar Paris. Eén maal Vue du chateau de Belle Vue. Eén m...

Leon Danchin, Jachthond met patrijs
Startprijs 200 EUR

Leon Danchin. 1887 - 1938. Nr. 287. Jachthond met patrijs. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 50 x 34 cm. In goede staat.

4x Minituur schilderij
Resultaat: 200 EUR

Vier antieke miniatuur schilderijen op ivoor. Circa 1900. Diverse voorstellingen met dames etc. Afmeting: 18 x 15 cm. In goede staat.

Gesigneerd Constant Artz, Eendenfamilie aan waterkant bij berkenboom.
Resultaat: 135 EUR

Gesigneerd Constant Artz. Eendenfamilie aan waterkant bij berkenboom. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

G. Krol, Biesmanskotten-Lonneker met kippen
Resultaat: 110 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Biesmanskotten-Lonneker, met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 39 cm. In goede staat.

G. Krol, Wintermorgen Usselo 1919
Resultaat: 140 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Wintermorgen Usselo 1919. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 37 cm. In goede staat.

T. Anconé, Stilleven met paddestoelen
Startprijs 100 EUR

Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Stilleven met paddestoelen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Brood
Startprijs 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met brood, Roemer, zilveren bord en vrucht. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Kersen
Startprijs 80 EUR

C.Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13,5 x 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Divers fruit
Startprijs 100 EUR

C.Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Piretti, Stilleven met bloemen
Startprijs 100 EUR

Piretti. Circa 1960. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Renée Keuller, Boer met paardenspan
Startprijs 120 EUR

Renée Keuller. 1899 - 1981. Belgische school. Boer met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 51 cm. In goede staat.

Leon Reding, Vrouw met lang haar en appel
Startprijs 750 EUR

Leon Reding. 1871 - . Vrouw met lang haar en appel. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 90 cm. In goede staat.

B.M. Hoogeveen, Stilleven met kraantjeskan, bijbel etc.
Startprijs 80 EUR

B.M. Hoogeveen. Stilleven met beschilderde kraantjeskan, bijbel etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Karl Homburg, Gezicht op Praag
Startprijs 550 EUR

Karl Homburg. 1874 - Duitse school. Gezicht op Praag. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 46 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Damesportret
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1840. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Peter Paul Müller, Landschap kerk, herder met schapen
Startprijs 900 EUR

Peter Paul Müller. Duitse school. 1853 - 1930. Landschap kerk en herder met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 65 cm. In goede staat.

Ongesign., Wandelaar in bosgezicht
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Wandelaar in bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 44 cm. In goede staat.

A. van den Burgh, Hollands plasgezicht met windmolen etc.
Resultaat: 200 EUR

A. van den Burgh. Hollands plasgezicht met windmolen, huizen, eenden etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Aris Knikker, Huizen langs vaart
Resultaat: 160 EUR

Aris Knikker. 1887 - 1962. Huizen langs een vaart. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 21 cm. In goede staat.

Alfons Verstraeten, Stadgezicht met gracht
Startprijs 150 EUR

Alfons Verstraeten. 1922 - . Stadgezicht met gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Eduard Huber, Stilleven met kreeft, fruit etc.
Startprijs 500 EUR

Eduard Huber. 1877 - 1965. Duitse school. Stilleven met kreeft, terrine, fruit, porselein etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat.

Gerard Baksteen, Landschap met molens
Startprijs 300 EUR

Gerard Baksteen. 1887 - 1976. Landschap met molens. Olieverf op linnen. Afmeting: 102 x 78 cm. In goede staat.

Gussichs ? Oude rabbijn
Startprijs 100 EUR

Gussichs ? Oude rabbijn. Duitse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Indonesische vrouw
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische school. Circa 1950. Indonesische oude vrouw. Olieverf op bladeren. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

K. Haverkamp, Brits-Indië
Startprijs 100 EUR

K. Haverkamp. Circa 1940. Landschap Brits-Indië. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Duitse man met glas wijn
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa 1930. Duitse man met glas wijn. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 38 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Duits dorpsgezicht
Startprijs 120 EUR

Duitse school. Verso onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Duits dorpsgezicht met figuren en kasteel op berg. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 17 cm. In goede staat.

E. Walter?, Interieur met man bij kaarslicht
Resultaat: 130 EUR

E. Walter? Duitse school. Circa 1880. Interieur met man bij kaarslicht en loep in zijn hand. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 16 cm. In goede staat.

Reint Withaar, Landschap met eenden
Startprijs 400 EUR

Reint Withaar, 1986. 1928 - Elburg. Landschap met eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., mogelijk Joël Thézard
Resultaat: 120 EUR

Onduidelijk. Mogelijk Joël Thézard. 1884 - 1957. Impressionistisch Arabisch stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Hakon Bjarke Thorsen ?, Landschap met vliegende eenden
Startprijs 750 EUR

Hakon Bjarke Thorsen? 1867 - 1925, mogelijk. Landschap met vliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 67 cm. In goede staat.

Jos van Dijk, Hollands landschap bij avond
Startprijs 150 EUR

Jos van Dijk. 1913 - 2000. Hollands landschap bij avond met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

A.J. Heiligenstadt , Steeg in Dresden
Startprijs 400 EUR

Albert Jahn Heiligenstadt. 1885 - 1961. Duitse school. Steeg in Dresden. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

A. J. van Opstal, Houtsprokkelaars in besneeuwd landschap
Startprijs 500 EUR

Andreas Johannes van Opstal. 1823. 1792 - 1858. Houtsprokkelaars in besneeuwd landschap met bruggetje en villa in de verte. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 36 cm. In goede staat.

Ben Viegers, Stilleven met rozen en appels
Resultaat: 250 EUR

Ben Viegers. Stilleven met rozen en appels. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Piet Rackwitz, Landschap met paardenkar
Startprijs 300 EUR

Piet Rackwitz. 1892 - 1968. Landschap met paardenkar en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

Van der Plas, Hollands strandgezicht
Startprijs 560 EUR

Van der Plas. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

H. van Meegeren, Drie figuren
Startprijs 500 EUR

Gesigneerd H. van Meegeren. Drie figuren. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 21 x 24 cm. In goede staat.

2 Gesign. werken, Hollandse landschappen
Startprijs 60 EUR

Twee gesigneerde werken. 20e Eeuw. Hollandse landschappen. Eén maal riviergezicht. Eén maal boerderij met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

A.H. Hoffmann, Stadsgezicht
Startprijs 100 EUR

A.H. Hoffmann. 20e Eeuw. Romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

A.H. Hoffmann, Boeren achterhof met vrouw en kinderen
Startprijs 60 EUR

A.H. Hoffmann. 20e Eeuw. Boeren achterhof met vrouw en kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

17e Eeuws herenportret
Resultaat: 200 EUR

17e Eeuws herenportret in ovaal. Oudere restauratie + bedoekt. Afmeting: 48 x 38 cm. In redelijke staat.

Monogram B.C.K., Bergachtig landschap
Startprijs 250 EUR

Monogram B.C.K. 19e Eeuw. Bergachtig landschap met paardenkar, figuren en hond. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 20 cm. In goede staat.

Constant Artz, Hollands wintergezicht
Startprijs 500 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Hollands wintergezicht bij avond met windmolen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Zivojin Celic, Moderne abstracte compositie
Startprijs 500 EUR

Zivojin Celic. Servië 1954 - Split. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: 66 x 66 cm. In goede staat.

Naar Kever, Boeren interieur met kinder, moeder en kippen
Startprijs 70 EUR

Naar Kever. Circa 1900. Boeren interieur met kinderen, moeder en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 18,5 cm. In goede staat.

Monogram J.B., Vaas met bloemen
Startprijs 80 EUR

Monogram J.B. 20e Eeuw. Vaas met bloemen in 17e eeuwse stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

P. Velijn naar M.F. van Brie, Koninklijke hoogheid
Resultaat: 80 EUR

Antieke gravure naar een schilderij van M.F. van Brie. Gegraveerd door P. Velijn. 1778 - 1836. Willem George Frederik Lodewijk zijne koninklijke hoogheid. Gravure op papier. Afmeting: 59 x 73 cm. In r...

Joh. van Hast, Landschap met koeien bij drenkplaats
Startprijs 450 EUR

Joh. van Hast, 1913. Landschap met koeien bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 125 cm. In goede staat.

H.C. Kranenburg, Hollands landschap
Startprijs 100 EUR

H.C. Kranenburg. 1917 - 1987. Hollands landschap met werkende boer bij paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Twee ouderen bij zuster
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Twee ouderen bij zuster. Olieverf op linnen. Afmeting: 87 x 120 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Resultaat: 200 EUR

Anton Heyboer. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Dikke vrouw op strand
Resultaat: 300 EUR

Anton Heyboer. Dikke vrouw op strand. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 39 x 38 cm. In goede staat.

Hans Innemee, The great surprise
Startprijs 425 EUR

Hans Innemee. 1951 - . The great surprise. Acryl op papier. Afmeting: 23 x 23 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Glazen vaas met bloemen
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Glazen vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: 46 x 34 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Bulldog met kluif
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Franse cartoonist. Va Donc profiteur. Bulldog met kluif. Aquarel op papier. Afmeting: 26 x 17,5 cm. In goede staat.

J. Nanninga, Winterlandschap
Resultaat: 190 EUR

Jaap Nanninga. 1904 - 1962. Winterlandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Franz Helfferich, Stadsgezicht met figuren
Startprijs 300 EUR

Gesigneerd Franz Hellferich. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 26 cm. In goede staat.

P. Roberti, Stadgezicht met figuren 1900
Resultaat: 220 EUR

P. Roberti. Tweede helft 20e eeuw. Stadgezicht met vele figuren rond 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 50 cm. In goede staat.

2x Jac. Schmuzer, Gravure
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke gravures naar een schilderij van Peter Paul Rubens. Gegraveerd door Jac Schmuzer. 18e - 19e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 49 x 58 cm. In goede staat.

Jan Bleys, Glazen vaas met bloemen
Resultaat: 70 EUR

Jan Bleys. 1868 - 1952. Glazen vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: 35 x 25 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met bloempot en dode mees
Startprijs 70 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Stilleven met bloempot en dode mees. Olieverf op linnen. Afmeting: 34 x 26 cm. In goede staat.

Evert Moll, Bloemstilleven
Startprijs 400 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

J. Bartoth, Jong Duits meisje met klederdracht en spiegel
Startprijs 200 EUR

J. Bartoth. Circa: 1880. Jong Duits meisje met klederdracht en spiegel. Pastel op papier. Afmeting: 95 x 69 cm. In goede staat.

Winkelburg, Landschap met fazanten/korenschoven
Startprijs 100 EUR

Winkelburg. Landschap met korenschoven en fazanten. Circa 1980. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Citroen
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen op zilveren bord. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Kersen
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven Chinese kom met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

A. Gignac of Signac, Damesportret
Startprijs 200 EUR

A.Gignac of Signac. Circa 1900. Damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 30,5 x 24,5 cm. In goede staat.

K. Schwartz, Dorpsgezicht met markt en figuren
Resultaat: 250 EUR

K. Schwartz. Duitse school. Toegeschreven aan Karl Kaufmann. 1843 - 1902. Dorpsgezicht met markt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 68 x 55 cm. In goede staat.

F. van den Duck, Mand met bloemen
Startprijs 500 EUR

F. van den Duck. Belgische school. Mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 57 x 41 cm. In goede staat.

Gesigneerd Schischov?, Impressionistisch Russisch landschap met wandelaar
Resultaat: 475 EUR

Gesigneerd. Russische school.. Schischov? Circa 1930. Impressionistisch Russisch landschap met wandelaar en geiten. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Twee figuren bij stadswal
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Twee figuren bij stadswal. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18,5 cm. In goede staat.