Grote Amerikaanse bronzen Indiaan op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd antiek bronzen figuur. Jongen bij hond. Circa 1870. Afmeting: 21 x 20 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuws religieus houtgestoken figuur met kindje Jezus. Eén vinger er af. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen figuur. Chinese man met hamer op twee grote balen. Afmeting: 39 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Oude Duitse houtgestoken berggeit. Circa 1930. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. Jongen met zwaard. Circa 1915. Door G. Jaeger. Ernst Gustav Jaeger. 1880 - 1954. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten gestoken heiligbeeld. Circa 1900. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Groot Art Deco bronskleurig gepatineerd gipsen beeld. Vrouw met twee windhonden. Gesigneerd M. Toskane. Minimale chips. Afmeting: 41 x 63 x 12 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen beeld op zwart marmeren basement, met monogram M.A. of A.M. (over elkaar). Onduidelijke gietstempel. Chinese danseres met waaier. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Groen gepatineerd bronzen figuur op zwart marmeren basement. Gewichtheffende Chinees. 21e Eeuw. Afmeting: 36 x 32 x 15 cm. In goede staat.
Drie Chinese bronzen wijsheren. 20e Eeuw. Afmeting: circa 6 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Vrouw met meisje. Gesigneerd J. Gomes. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen boekensteunen, Don Quichot en Pancho. Gesigneerd Janle. Circa: 1920. Afmeting: 17 - 28 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Anneke .?. . Boot op standaard. Afmeting: 23 x 18 x 7 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen Chinese boeddha met bodemmerk. Fijn uitgevoerd. Mooie kwaliteit. Circa 1900. Afmeting: 20,5 x 17 x 14 cm. In goede staat.
Grote Oosterse bronzen edelhert met florale bewerking. 20e Eeuw. Afmeting: 51 x 53 x 18 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd compositie metalen figuur. Door H. Eichberg. Circa 1900. Man werpt steen. Steen zit los. Afmeting: 32,5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen verguld figuur met ivoren gezicht. Op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Antiek verguld bronzen figuur met ivoren gezicht. Op marmeren basement. Meisje met boek en klompjes. Circa 1900. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Twee broers aan het kaarten bij tafel. Gesigneerd Rogron. 19e Eeuw. Afmeting: 26 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Twee naakte jongens. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Groot Afrikaans en Indonesisch houtgesneden beeld. 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 62 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen buste op marmeren basement. Franse paysanne. Afmeting: 16 x 14 x 10 cm. In goede staat.
Grote bronzen religieuze plaquette op eikenhouten lijst gemonteerd. Gesigneerd Silvain Norga 1892 - 1968. Circa: 1930. Afmeting: 27 x 36 x 5 cm en 37 x 46 x 6 cm. In goede staat.