Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen figuur, Indiaan
Resultaat: 225 EUR

Grote Amerikaanse bronzen Indiaan op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Bronzen beeldje, Kind bij hond
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd antiek bronzen figuur. Jongen bij hond. Circa 1870. Afmeting: 21 x 20 cm ø. In goede staat.

Religieus houten figuur
Resultaat: 100 EUR

18e - 19e Eeuws religieus houtgestoken figuur met kindje Jezus. Eén vinger er af. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Beeld van Chinese man
Startprijs 520 EUR

Antiek Chinees bronzen figuur. Chinese man met hamer op twee grote balen. Afmeting: 39 x 20 x 20 cm. In goede staat.

Houtgestoken berggeit
Resultaat: 30 EUR

Oude Duitse houtgestoken berggeit. Circa 1930. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Jongen met zwaard
Startprijs 60 EUR

Antiek gesigneerd bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. Jongen met zwaard. Circa 1915. Door G. Jaeger. Ernst Gustav Jaeger. 1880 - 1954. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Heilig beeld, 1900
Resultaat: 140 EUR

Antiek eikenhouten gestoken heiligbeeld. Circa 1900. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

M. Toskane, Dame met windhonden
Startprijs 60 EUR

Groot Art Deco bronskleurig gepatineerd gipsen beeld. Vrouw met twee windhonden. Gesigneerd M. Toskane. Minimale chips. Afmeting: 41 x 63 x 12 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Chinese danseres
Startprijs 180 EUR

Gesigneerd bronzen beeld op zwart marmeren basement, met monogram M.A. of A.M. (over elkaar). Onduidelijke gietstempel. Chinese danseres met waaier. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Gewichtheffende Chinees
Resultaat: 190 EUR

Groen gepatineerd bronzen figuur op zwart marmeren basement. Gewichtheffende Chinees. 21e Eeuw. Afmeting: 36 x 32 x 15 cm. In goede staat.

3x Kleine bronsjes, Chinese wijsheren
Resultaat: 60 EUR

Drie Chinese bronzen wijsheren. 20e Eeuw. Afmeting: circa 6 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Vrouw met meisje
Resultaat: 200 EUR

Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Vrouw met meisje. Gesigneerd J. Gomes. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 30 x 15 cm. In goede staat.

Bronzen boekensteunen, ca. 1920
Startprijs 475 EUR

Twee antieke bronzen boekensteunen, Don Quichot en Pancho. Gesigneerd Janle. Circa: 1920. Afmeting: 17 - 28 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Boot op standaard
Startprijs 60 EUR

Modern bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Anneke .?. . Boot op standaard. Afmeting: 23 x 18 x 7 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Resultaat: 225 EUR

Gesigneerde bronzen Chinese boeddha met bodemmerk. Fijn uitgevoerd. Mooie kwaliteit. Circa 1900. Afmeting: 20,5 x 17 x 14 cm. In goede staat.

Bronzen edelhert
Startprijs 100 EUR

Grote Oosterse bronzen edelhert met florale bewerking. 20e Eeuw. Afmeting: 51 x 53 x 18 cm. In goede staat.

Beeld, Man werpt steen
Resultaat: 80 EUR

Antiek gesigneerd compositie metalen figuur. Door H. Eichberg. Circa 1900. Man werpt steen. Steen zit los. Afmeting: 32,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuurtje met ivoren hoofd
Startprijs 480 EUR

Antiek bronzen verguld figuur met ivoren gezicht. Op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuurtje met ivoren hoofd
Startprijs 480 EUR

Antiek verguld bronzen figuur met ivoren gezicht. Op marmeren basement. Meisje met boek en klompjes. Circa 1900. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, 19e eeuw
Startprijs 400 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Twee broers aan het kaarten bij tafel. Gesigneerd Rogron. 19e Eeuw. Afmeting: 26 x 24 x 14 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, 2 naakte jongens
Startprijs 50 EUR

Bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Twee naakte jongens. Afmeting: 10 cm. In goede staat.

2x Houten beeld
Resultaat: 75 EUR

Groot Afrikaans en Indonesisch houtgesneden beeld. 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 62 cm. In goede staat.

Bronzen buste, Franse paysanne
Startprijs 75 EUR

Antieke Franse bronzen buste op marmeren basement. Franse paysanne. Afmeting: 16 x 14 x 10 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette, Silvain Norga
Startprijs 280 EUR

Grote bronzen religieuze plaquette op eikenhouten lijst gemonteerd. Gesigneerd Silvain Norga 1892 - 1968. Circa: 1930. Afmeting: 27 x 36 x 5 cm en 37 x 46 x 6 cm. In goede staat.