Groot antiek Oostenrijks keramieken figuur met onduidelijk blindmerk. Amphora Austria. Voet vrouw gelijmd, verder in goede staat. Afmeting: 67 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten gestoken buste van een 18e eeuwse man. Afmeting: 16,5 x 25 x 9 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Jongen met sigaret. Ongesigneerd. Circa: 1900. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste door J. Hullebroeck. Titel: Leed. Afmeting: 32 x 26 x 12 cm. In goede staat.
Antiek Chinees houtgestoken krijger met restvergulding. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees bronzen figuur. Donker gepatineerd. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Oud/antiek aardewerk beeld op marmeren sokkel. Bodemvondst ? Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur, zonder basement. Zwemster. Door Odoardo Tabacchi. 1831 - 1905. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Moeder met kind. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Oude bronzen naakte dame. Gemonogrammeerd H.M.W. Nr. 2 van 2. Circa 1950 - 1970. Afmeting; 19 cm. In goede staat.
Prachtig groot 19e eeuws notenhouten houtgestoken heilige figuur. Eén vinger gelijmd. Afmeting: 57 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse notenhouten Barok heiligen figuur. Twee-delig. Handen missen, stuk halve maan weg. Verder in goede staat. Afmeting: 33 cm.
Antiek bronzen herder. Circa 1900. J. Menque. Jean Marie Menque. 1855 - 1949. Mooie patina. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. Tennisspeler. Door Kelsey, 1970. Op travetin basement. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Vrouw met trommel. 20e Eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Grote bronzen religieuze plaquette op eikenhouten lijst gemonteerd. Gesigneerd Silvain Norga 1892 - 1968. Circa: 1930. Afmeting: 27 x 36 x 5 cm en 37 x 46 x 6 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen buste op marmeren basement. Franse paysanne. Afmeting: 16 x 14 x 10 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Twee naakte jongens. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Twee broers aan het kaarten bij tafel. Gesigneerd Rogron. 19e Eeuw. Afmeting: 26 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Antiek verguld bronzen figuur met ivoren gezicht. Op marmeren basement. Meisje met boek en klompjes. Circa 1900. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen verguld figuur met ivoren gezicht. Op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd compositie metalen figuur. Door H. Eichberg. Circa 1900. Man werpt steen. Steen zit los. Afmeting: 32,5 cm. In goede staat.
Grote Oosterse bronzen edelhert met florale bewerking. 20e Eeuw. Afmeting: 51 x 53 x 18 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Anneke .?. . Boot op standaard. Afmeting: 23 x 18 x 7 cm. In goede staat.