Jugendstil-stijl koekjespot. Keramiek met messing en zweepslag florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delfts blauwe schotel met chinoiserie decor. Randglazuurschade. Afmeting: ø 32,5 cm. In goede staat.
Twee maal Herend porselein. Handbeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Dekselpot met roos op deksel en een kaarskandelaar met struiken/vogel decor. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén grote schaal en één groot bord. Met floraal en landschappen decor. Afmeting: 12 x 25 cm ø en 4 x 30,5 cm ø. In goede staat.
Grote porseleinen Bing en Gröhndahl vaas met landschap decor rondom. 20e Eeuw. Met letter E.K. Afmeting: 25 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bisquit porseleinen kaarskandelaren. Circa 1850. Duitsland. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws goudsteen keramiek servies. Bestaande uit: Zeven kop + schotels, twee kastkommen, kastanjevaasje, melkkannetje (gelijmd). Afmeting: 7 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Chinees bord met pauw decor, circa 1800. Imari bord, 19e eeuw. Met bloemvaas + goud decor, gecontourneerd. Afmeting: ø 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke porseleinen dekselschaal met vergulding en onderschaal. Circa 1900. Afmeting: 15 x 23 cm ø. In goede staat.
Vier maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Eén maal schelpvorm, gerestaureerd. Drie maal gecontourneerd, goed. Afmeting: ø 20 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Japanse Imari porseleinen vazen met goud, florale decors en opgewerkte rozen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden met florale decors en gecontourneerde omrandingen. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
Negen stuks grote oude Chinees porseleinen celadon kommen met draken decors. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 18 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met vogels in landschap. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.
Japanse/Chinese Yixing lampenvoet met draken decor en originele polychromie. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met florale decors. Afmeting; 21 x 11 cm ø. In goede staat.