Geelgouden zakhorloge, 750/000, A.W.W. Co, Waltman Mass. Met guilloche achterzijde met schild. ø 5cm. Voorzien van gouden stofdeksel. Kroon wat afgesleten. In goede staat
Twee zilveren zakhorloges, 800/000, één horloge met ketting en een kast versierd met lijnenpatroon, ø51 mm, voorzien van zilveren ketting, en een horloge met rose randen met guilloche bewerking en car...
18e eeuws zilveren zakhorloge, met snek, uurwerk getekend Williams, London. Voorzien van zilverenstofkast en chatelaine met 3 signetten. Glas los en stukje gebroken. ø55mm. lengte 27 cm. In redelijk g...
Gouden zakhorloge, 585/000, met ketting. Gouden zakhorloge met metalen stofdeksel, voorzien van witte emaille wijzerplaat. ø 30 mm. Voorzien van plated ketting.
Horloge met geelgouden kast, 585/000, Viking, mechanisch 14x14mm, voorzien van plated fixoflex band.
Zilveren zakhorloge met witte emaille wijzerplaat. de achterzijde is voorzien van een ruitvormig guilloche bewerking met schild. ø 50 mm.
Twee zilveren zakhorloges, 800/000, één met gladde dikke kast met romeinse cijfers, mist een wijzer, en een horloge met arabische cijfers en een bewerkte achterzijde voorzien van gravure. ø48-50mm
Zakhorloge W.Rosskopf & Co, voorzien van bewerkt deksel met stoomtrein, Montre Chemin De Fer. ø 55 mm. In goede staat
Twee zilveren zakhorloges, 800/000, klein bewerkt model getekend: Jul. Wagner Wanne, voorzien van ketting met sleutel, ø42mm, en een zakhorloge met rose rand en arabische cijfers, 4 beschadigd. ø 50mm...
Geelgouden zakhorloge, 585/000, met versiering en zwart emaille, deels afgesleten. Met metalen stofdeksel. Oog ontbreekt en glas zit los. ø 33mm. In cassette.
Hublot dameshorloge, Classic Fusion, staal met goud, voorzien van een siliconen band met clipsluiting. ø33mm. Het quartz horloge is voorzien van een datumaanduiding. lengte horloge ca 19 cm. De lunett...
Groot lot met 15 horlogekettingen, o.a. double met hanger, met diverse schakels, witmetaal met kompas en een zilveren ketting.
Lot zilveren sieraden met een getorste slavenband, broche en twee ringen. totaal ca 33 gram.
Lot zilveren sieraden met een horloge ( werkend) , manchetknoop, 3 broches en 3 hangers. Totaal bruto ca 48 gram. Diverse gehaltes
Lot zilveren sieraden met 4 hangers met diverse stenen, 2 Biba ringen en een broche met zonnegod. ca 50 gram.
Drie zilveren hangers met collier, 800/000. Een hanger met groene, een hanger met gele en een hanger met licht blauwe steen. Met een gourmet en venetiaans collier. Totaal ca 30 gram. In goede staat
Zilveren collier met kruis, 835/000. rond venetiaans collier met handgemaakt kruis. Grootte 55x80mm, lengte collier 80 cm. ca 35 gram. In goede staat
Zilveren oorhangers, 925/000, met peervormige hangers. Ronde knop bezet met een lapis lazuli voorzien van een peervormige hanger van lapis lazuli met zilveren huls en rand. lengte 49 mm. Nieuw
Zilveren stuivertjes armband, 2 rijen , met bakslot. 1850. 18 cm. Stuivers zijn wat afgesleten, verder in goede staat
Lang zilveren jasseroncollier met harthanger, 925/000. Grootte hart 22x22mm. Lengte collier 60 cm, breedte 2,4 mm. ca 14 gram. In goede staat.
Zilveren collier, 925/000, met muntjes. Jasseroncollier versierd met 1 dollar muntjes ( 24 stuks) lengte 42 cm. ca 22,7 gram. In goede staat
Plat zilveren collier, 925/000, matte schakel met een glimmend detail. breedte 4,3mm. lengte 45 cm. ca 10,6 gram
Twee zilveren armbanden, 925/000 en 835/000. Breedte 6 en 10 mm. Lengte 21 cm. Totaal ca 32,1 gram. In goede staat
Lot zilveren sieraden met een armband gemaakt uit bijbelslot MT.: Firma Niekerk, Schoonhoven , een munthanger met fl 10,-, een manchetknoop en een filigrain hanger met 10 cent. totaal ca 65 gram.
Twee granaten, één granaat peervormig gefacetteerd, ca 1,8 ct en een ovaal gefacetteerde granaat, 2,2 ct. In goede staat
Bijzondere geelgouden hanger, ovaal medaillon met een hangeroog bevestigd aan voluten. Op het ovale medaillon zit een geelgouden applique bevestigd van uitgewerkte bloemen en bladeren met een vogel en...
Geelgouden broche, 585/000, met een bewerkte rand voorzien van een ovale gefacetteerde granaat. 25x21mm. ca 6,5 gram. In goede staat
Armband van granaat met geelgouden sluiting, 585/000. Armband 3 rijen gefacetteerde granaten, ø 5 mm, bevestigd aan een ovale sluiting bezet met granaat. 20 cm. In goede staat
Prachtig edox dames horloge, First Lady, met stalen kast bezet met diamanten, 0,11 ct. Voorzien van bruin leren band met print. Voorzien van garantiebewijs en doos.
Citizen herenhorloge, goldplated, Eco drive, voorzien van zwarte wijzerplaat met dag en datumaanduiding en bruin leren band. ø 36 mm
Collier van gefacetteerde carneolen, ø 10 mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, in de vorm van een tonnetje met parelrand. lengte 40 cm.
Armband met granaten voorzien van een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 4 rijen granaatkralen, ø 4,5 mm, bevestigd aan een rechthoekige sluiting met 3 granaten en 2 uitstukken. 19 cm. In goede...
Collier van granaten voorzien van geelgouden sluiting, 585/000. Drie rijen granaatkralen, ø 5,5mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting in de vorm van een bloem met in het midden een granaat. lengte ...
Granaat armband met geelgouden sluiting, 585/000, Drie rijen granaatkralen, ø5,5 mm, bevestigd aan een rechthoekige sluiting met draadversiering en 3 granaten. lengte 20,5 cm. In goede staat
Zilver vergulde choker, 925/000, met granaat. Choker met in het midden een grote en een kleine rozet, ø 13 & 8mm, bezet met granaten. Aan de zijkant van de rozet zitten 2 verlopende stukken met grana...
Zilver vergulde armband en broche, 900/000, bezet met granaat. Een broche in de vorm van een vlinder, 43x33mm, volledig bezet met granaten en voorzien van een veiligheidsluiting. En een armband met sc...
Zilver vergulde armband, 925/000, met granaten. Een armband met schakels in de vorm van ovale rozetten bezet met granaten voorzien van bakslot en veiligheidketting. ø schakel 11x14mm. lengte 19,5. in ...
Zilveren armband, 925/000, gemaakt uit diverse kettinkjes van singaporeschakels getorst in het midden voorzien van een opengewerkt hart, 12x12mm, Met karabijnsluiting. 17 cm. ca 16,8 gram. In goede st...
Zilveren collier, 925/000, met zirconia's. Collier gemaakt staafjes met daartussen ronde gefacetteerde zirconia's verlopend in grootte, ø7-11 mm. Voorzien van bakslot met veiligheid. Het collier is ge...
Grote zilveren hanger, 835/000, met rechthoekig geslepen rookkleurige steen. 5x3cm. ca 48 gram. In goede staat
Zilveren zegelring, 925/000, met vierkante kop ingelegd met koraal. 11x11mm. ca 14,5 gram. Nieuw
Zilveren hanger, 925/000, met een gezaagd Twents ros. ø 34 mm. ca 10,9 gram. Nieuw
Drie zilveren ringen, 925/000. Een ring met een rozet met lichtblauw/paarsige stenen, ø kop 25 mm, ø52, een ring bezet met wit en zwart parelmoer en zirconia's, breedte 17,5 mm, ø 62 en een rijring me...
Moderne zilveren slavenband, 925/000, Moltke Denmark. Vierkante slavenband voorzien van scharnier en een ovale binnenkant. Breedte 9mm, ø 53x57mm. ca 22,5 gram. Gedragen, in goede staat
Zilveren ring, 835/000, met een ovaal geslepen onyx en een adelaar aan weerskanten van de steen. Breuk in de band. Breedte 16 mm.
Zeven zilveren ringen, met o.a. onyx, zirconia's en diverse andere stenen. . Diverse gehaltes. Totaal ca 34 gram.
Drie zilveren ringen, verscillende gehaltes, een herenring met een lapis lazuli, breedte 18 mm, ø 63, een ring met een ovaal geslepen onyx, ø52 en een ring met een ruitvormig geslepen bovenkant pave ...