18e Eeuwse zilveren lepel met Haags lofje. Mr. Jan Cristoffel Ulzen - Leiden. Anno 1767. Afmeting: 21 cm. Gewicht: circa 60 gr. In goede staat.
Zilveren 800/000 schuitvormig gratenbakje. Afmeting: 12,5 x 1,5 x 3 cm. Gewicht: circa 24 gr. In goede staat.
Zilveren 835/000 miniatuur windmolen. Met afneembare kap en met draaiende wieken. Zaanlandse zilversmederij - Haarlem. Circa 1930. Afmeting: 7,5 cm. Gewicht: circa 27 gr. In goede staat.
Elf tafelmessen met zilveren heft, 835/000, met een gecontourneerde vorm. MT.: Van Kempen, Voorschoten. lengte 21 cm. In goede staat
Zilveren 925/000 sauskom op voet met duimgreep en schenktuit. Birmingham. Anno 1930. Afmeting: 9 x 14,5 x 8 cm. Gewicht: circa 136 gr. In goede staat.
Houten wandelstok met zilveren greep, 800/000, met versierd met een gecontourneerde band. Lengte 92 cm. Enkele deukjes in.
Zilveren 835/000 theeschep met ribbels en bijzondere bak met een knop. Keurkamer Den Bosch. Circa 1841. Afmeting: 9 cm. Gewicht: circa 10 gr. In goede staat.
Groningse antieke 835/000 zilveren beursbeugel. Bijzonder opengewerkt model. Mr. A. Westers - Nieuwe Pekela. jl: D: 1838. Afmeting: 10 cm. Gewicht: circa 37 gr. In goede staat.
Zilveren 925/000 baltasje (beursje) met vakverdeling, ketting en vingerring. Birmingham. Circa 1910. Afmeting: 7 x 4,5 cm. In goede staat.
Ronde, geslepen paars kristallen odeurflacon aan jasseronketting met vingerring. Met plated schroefdop. Gemerkt R.B. Cooper Patent London. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Zilveren 925/000 Art Deco drie-kantig bakje op drie houten pootjes. Mexico, William Spratling, Taxco. Circa 1965. Afmeting: 3,5 x 8,5 x 8,5 cm. In goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 835/000. Twee lage tafelkandelaren op ronde voet met getorst decor. Duits. Grootte 9x9cm. Totaal ca. 128 gram. Deukje in de rand, verder in goede staat.
Zes bijzondere antieke 835/000 zilveren genummerde flessenringen met filet randen. Mr. R. Reynders - Leeuwarden. Circa 1870. Afmeting: ø 3 cm. Gewicht: circa 22 gr. In goede staat.