Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden broche met camee
Startprijs 275 EUR

Grote geelgouden broche, 585/000, met prachtige uitgesneden schelpcamee 9 gegraveerd: Cut by Giansanti, Naples 1874. De broche is versierd met een getorste rand. Klein stukje langs de rand van de came...

Gouden ring
Startprijs 50 EUR

Geelgouden ring, 585/000, versierd met een zetkast met 2 tandjes. ø 54 ca 3,2 gram. In goede staat

Geelgouden ring met citrien
Startprijs 150 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met citrien. Geelgouden slagring met een ovaal gefacetteerde citrien. 6,4x9,1mm. ø 52. In goede staat.

Gouden oorclips diamant
Startprijs 200 EUR

Geelgouden oorclips, 585/000. Smalle langwerpige oorclips met 8 briljant geslepen diamanten gezet in 4-pootszettingen, totaal 0.24 SI. ca.2,8 gr. Nieuw

Collier en hanger met calciet en diamant
Startprijs 250 EUR

Collier van calciet met gouden bolletjes, sluiting en hanger, 585/000. Collier van gefacetteerde calcietkralen, ø 8 mm, met gefacetteerde bolletjes en een bewerkte bolsluiting. In het midden van het c...

Gouden limoges hanger
Startprijs 175 EUR

Gouden hanger 585/000 met limoges. Hanger met bewerkte rand, geschulpt getorst met binnenin een limogesportret van een dame uit emaille. ø hanger 30x45 mm, ca 6,8 gr In goede staat.

Gouden solitairring met diamant
Resultaat: 225 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Solitairring met strakke 4poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,22 P1-W. ø55. ca 2,3 gram. In goede staat

Gouden ring met zirkonia
Resultaat: 50 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met een halve bol bezet met 7 grote zirconia's. ø 54 ca 2,2 gram.

Gouden ring diamant
Startprijs 250 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met zirconia's. Ring met 3 briljant geslepen zirconia's, 2x 0,09 en 1x0,45 crt P-H, geplaatst in een 4 poot chaton. ø 49

Geelgouden streekhanger
Resultaat: 230 EUR

Geelgouden streekhanger, 585/000, ovaal model met geschulpte rand versierd met S-vormig applique, verder rondom versierd met kleine knoppen 22,5x32 mm, ca 3,8 gram. In goede staat

Gouden oorknoppen met parel
Startprijs 75 EUR

Gouden oorknoppen, 585/000, met grijs getinte parels, ø 8 mm, nieuw

Porseleinen dekseldoos+verguld montuur
Resultaat: 35 EUR

Rond porseleinen dekseldoosje met verguld montuur, florale handbeschildering en een familiewapen. Afmeting: 6 x 4 cm ø. In goede staat.

Zilveren armband met gekleurde zirconia's
Startprijs 35 EUR

Zilveren armband, 925/000, met staafjes en gekleurde zirconia's. Lengte 20+4cm. breedte 6mm. Nieuw

Zilveren choker met zirconia's
Startprijs 35 EUR

Zilveren choker met zirconia's, 925/000. Zeskantig slangcollier met in het midden een hanger met 5 rond geslepen zirconia's, in verschillende maten, 3-6mm. lengte 41 cm. ca 11 gram. Nieuw

2 Zilveren haarklemmen
Resultaat: 140 EUR

Twee haarklemmen met zilver, een prachtige haarklem met hoefijzervormig zilveren element versierd met bladdecor en strik, bezet met similiestenen. Is scharnierend bevestigd aan de klem. 5x11cm en een ...

2 Zilveren armbanden van bijbelslot
Resultaat: 100 EUR

Twee zilveren armbanden gemaakt ui bijbelsloten, 835/000. Eén armband is voorzien van een bakslot bijpassend bij de armband. De andere armband is voorzien van een veeroog. Totaal ca 61 gram.

Zilveren collier met parels
Startprijs 40 EUR

Lang zilveren collier, 925/000, met parels en een bol met steentjes. lengte 88 cm, ca 40,9 gram. Gerhodineerd. Nieuw

Grote antieke oorringen BWG
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke oorringen, BWG, Oosters, voorzien van bewerkt zilveren met veel rinkelende bedels. ca 1880-1820. ø 5cm, lengte 10 cm. ca 81 gram. In goede staat.

Zilveren ring& armband met Zeeuwse knop
Resultaat: 110 EUR

Zilveren ring en armband, 835/000, met zeeuwse knoppen. ø 18 mm. lengte armband 19 cm ø ring 54 Totaal ca 34 gram. In goede staat.

Zilveren slavenband met goud opleg
Resultaat: 75 EUR

Zilveren slavenband, 800/000, met guilloche bewerking en aan de bovenzijde versierd met opgelegde blaadjes van goud. Voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 18 mm. 58x50 mm. In goede staat

Zilveren choker met goldplated
Startprijs 25 EUR

Zilveren slangcollier, 925/000, met een rechthoekige hanger met zirconia's en een vergulding langs de randen. lengte 42 cm. grootte hanger 20x20mm. In goede staat

Zilveren breipennenhouder
Startprijs 45 EUR

Zilveren collier met breidoppen en schuif, 835/000, versierd met biedermeier gravure. lengte 70 cm. ca 20 gram. In goede staat.

Zilveren collier met zirconia
Startprijs 20 EUR

Zilveren bolletjescollier met hanger, 925/000, met een princes geslepen gele zirconia, 12x11mm. Lengte 41 cm. Nieuw

Zilveren zakhorloge met ketting
Startprijs 70 EUR

Zilveren zakhorloge met zilveren ketting, Zakhorloge met een bewerkte rand, met vergulde elementen op de witte emaille wijzerplaat. Voorzien van een zilveren ketting met niéllo bewerkte schakels. leng...