Vier grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotels met diverse decors. Onder andere: Kraanvogels, landschap, floraal. Grootste bord beschadigd. Afmeting: 29 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke zilveren empire strooilepel, schuitvormig model met gekartelde rand en fraai gezaagd patroon met o.a. sterren. Amsterdam, jl.:X:1806. Voorzien van ebbenhouten steel. 7x20cm. Voorzien van belas...
Gouden hanger 585/000 met limoges. Hanger met bewerkte rand, geschulpt getorst met binnenin een limogesportret van een dame uit emaille. ø hanger 30x45 mm, ca 6,8 gr In goede staat.
Zilveren geboortelepel, 833/000, met een dubbel getorste steel bekroond met een figuur voorstellend: geloof hoop en liefde. MT.: R.J.Feenstra, Sneek, jl.:z:1884. lengte 21 cm. voorzien van gravure ac...
Vier zilveren servetbanden, handgemaakt, klemmodel met hamerslag. 925/000. ca 59 gram. ø4x3,5cm. In goede staat
Horloge met geelgouden kast, 585/000, Viking, mechanisch 14x14mm, voorzien van plated fixoflex band.
Groot lot met 15 horlogekettingen, o.a. double met hanger, met diverse schakels, witmetaal met kompas en een zilveren ketting.
Zilveren auto, 915/000, Renault 1907, op marmeren basement. 12x6,5cm. In goede staat
Zilveren staaframmelaar, 925/000, met fluit en voorzien van 6 bellen, versierd met bloemen. Lengte 15 cm. Ca 41 gram. In goede staat
Citizen herenhorloge, goldplated, Eco drive, voorzien van zwarte wijzerplaat met dag en datumaanduiding en bruin leren band. ø 36 mm
Twee zilveren stempels en een lepel met agaat. Een zilveren stempel met wapen, voorzien van oog, 38 mm, een stempel met grote agaten greep, de stempel is voorzien van een monogram, 8,5cm, en een suike...
Kristallen boerenjongenspot met onderschotel, voorzien van deksel met zilveren knop met parelrand, 833/000. Diverse chips. ø19x31cm.
Twee horloges, een vierkant gouden horloge, 585/000, Roamer, met nylonband en een Tissot dameshorloge goldplated, seaseven, klein rond model, kroon ontbreekt.
Zilveren 835/000 pijpenwroeter met getorste steel. Bekroond met een apostel. Afmeting: 7,8 cm. Gewicht: circa 12 gr. In goede staat.
Zilveren loddereindoosje, 833/000, gecontourneerd model met horizontale bewerkingen met o.a. Franse lelies en sterren. met schild. MT.: Fa. Gebr. Reitsma, Heerenveen jl.:M:1871. 4x3x4cm. ca 20 gram. W...
Tjerk Wielinga. 1885 - 1957. Riviergezicht De Linge met koeien en platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
Collier van zoetwater en cultive parels, multicolour, 4-10 mm, bevestigd aan een geelgouden, 585/000, bolsluiting met ribbewerking, ø 10 mm. Lengte 45 cm.
J. van Oosten. Stilleven met tin en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Drie zilveren miniaturen, 835/000 een arreslee met paard en figuur, een kinderstoel en een parapluverkoper. MT.: o.a. Lesener Amsterdam. 20x15x30mm, 25x25x45mm en 80x20x25mm. Totaal ca 41 gram. In goe...
B. Kloppers. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met vazen en bloem. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Zilveren theebus, 925/000, cilindervormig met golvende rand aan de onder- en bovenzijde, evenals de rand van het deksel. MT.: Job Frank Hall & Co, London jl.: C:1898 ø 7x10 cm. ca 132 gram. Enkele deu...
Gé Nijhuis. Galeriehouder Enschede, overleden 2009. Bomenpartij met hek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Collier bestaande uit bloedkoraal en zwarte parels met geelgouden 585/000 slot. Collier met zoetwaterparels, ø 8mm, en grillig gevormde bloedkoraal, 4 mm, om en om . Voorzien van een ronde sluiting ...
Andre Tahon. 1907 - 1985. Kinderen achter een boom bij zwerver. Beschadigingen doek, rechtsonder. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In redelijk/goede staat.