Drie Duitse porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén maal groot, met edelherten, Bavaria K.P.M. Eén maal floraal, Kaiser. En één maal wit, Bavaria K.P.M. Afmeting: 1 8 - 28,5 cm. I...
Twee Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén Fürstenberg engel. Eén Hoorn des overvloeds met putti. Ongemerkt. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 23 - 31 cm. In goede staat.
Drie zilveren hangers, 925/000, een rechthoekig model bezet met groene zirconia's, een kruis bezet met champagne en bruine zirconia's en een ovale hanger met zirconia's. 3-4cm. totaal ca 20 gram. In g...
Zilveren bruidegomspijpje, 835/000, vermaakt tot broche met kanonsluiting. ca 6,15 gram. In goede staat.
Fijne geelgoud met witgouden armband, 585/000. Fijne schakelarmband met gele en witte plaatjes. ca 0,95 gr. Lengte 18,5 cm. Nieuw
Zilveren naamkaarthouder, 835/000, op vierkante onderplaat met een spelende engel met konijn, ballen en hoepel als houder. ca 28 gram. 5,5x4x3cm. In goede staat
Zilveren choker, 800/000, met 7 bloemen verlopend in grootte gemaakt uit filigrain. lengte 46 cm, bloemen 14-24mm. In goede staat
Zilveren schakelarmband, 925/000, met geslepen kanten en een karabijnhaak. Breedte 11,5 mm. Lengte 21 cm. ca 32,4 gram. In goede staat
Vier colliers van edelstenen, met o.a. koraal, goudsteen, lapis en granaat. diverse lengtes
Zilveren roomlepel, 835/000, met gekrulde steel bekroond met een figuur en een schild met hart. De puntvormige bak met geschulpte rand is voorzien van een voorstelling van een boerin met koe. MT.:J.V...
Zilveren petitfourschep, 833/000, met gezaagde bak met biedermeiermotief en graveringen. MT.: onduidelijk, jl.: s:1877. 18 cm, ca 37 gram. In goede staat.
Geslepen kristallen bonbonschaal met amandelslijpsel, geplaatst op een 835/000 zilveren voet met fijne parelrand. Afmeting: 9 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Grote zilver vergulde hanger, 835/000, met bewerkte rand en voorzien van een ovaal cabouchon geslepen groene agaat. Grootte 37x54mm, ca 24,3 gram. In goede staat
Slacouvert met zilveren grepen, 950/000, Frans. lepel en vork voorzien van vergulding bevestigd aan een zilveren gecontourneerd heft met bloem en bladversieringen. 27,5 cm. In originele cassette.
Lang zilveren collier, 925/000, met parels en een bol met steentjes. lengte 88 cm, ca 40,9 gram. Gerhodineerd. Nieuw
Zilveren zakhorloge met witte emaille wijzerplaat. de achterzijde is voorzien van een ruitvormig guilloche bewerking met schild. ø 50 mm.
Lot zilveren sieraden met een getorste slavenband, broche en twee ringen. totaal ca 33 gram.
Citizen herenhorloge, goldplated, Eco drive, voorzien van zwarte wijzerplaat met dag en datumaanduiding en bruin leren band. ø 36 mm
Geelgouden hanger, 585/000, met bosagaat gezet in een gladde zetkast met een geschulpte rand. Grootte 38x14mm. ca 2,3 gram. In goede staat
Lot met 10 zilveren ringen met o.a. emaille en zirconia's en een harthanger.
Collier van gitten, gefacetteerd ø 9,5 mm, met kleine kraaltjes ertussen bevestigd aan een zilveren sluiting, 925/000. Lengte 45 cm.
Drie delen zilver, met een broche, halve maan vorm met zwarte emaille inleg, een lava camee in zilveren rand en een zilveren choker met blauwe stenen.
Blauwe kegelvormige porseleinen odeurflacon met romantische voorstelling. Compleet met binnenstopje en 925/000 zilveren schroefdop. Birmingham. Circa 1905. Afmeting: 7,5 cm. In goede staat.