Twee zeldzame geelgouden kuitgespen, 917/000, opengewerkt versierd met schelpmotieven. MT.: R.A.Verlegh, Breda, 1814-1850. Grootte 19x17mm. Totaal ca 4,8 gram. In zeer goede staat.
Een paar geelgouden mutsenbellen, 585/000, peervormig model met filigrain en knopjes, voorzien van een S-vormig applique en een baardje. lengte 37 mm. ca 5,2 gram. In goede staat
Collier van grote bloedkoralen met ovale geelgouden sluiting, 585/000. 33 Bloedkoralen door middel van ogen aan elkaar bevestigd. ø 12-14 mm. Brutogewicht ca 98 gram lengte 52 cm
Zilveren armband, 800/000, gevlochten model met visgraat en bollen, in het midden voorzien van een uitgewerkt zilveren stuk bezet met licht blauwe stenen in een rozet. Voorzien van bakslot en veilighe...
Geelgouden Baume & Mercier horloge, 750/000, rechthoekig model met witte wijzerplaat met romeinse cijfers, 25x32mm, bevestigd aan een bruine leren band met print. 2 schroefjes missen. In goede staat
Zilveren broche, 800/000, van designer Hein Meyer, aBauhaus, 1920-1930. langwerpige broche met hamerslag voorzien van een rechthoekig cabouchon geslepen barnsteen. 70x14 mm. In goede staat
Kralentasje en een zilveren tasje, 800/000, met zilveren beugel, Art Deco. Strakke zilveren beugel met gezaagd en gegraveerd floraal patroon, voorzien van een gevlochten tasje en een buidel versierd m...
Twee maal antiek. Eén zeldzame zakhorlogesleutel met edelsteen met speld. 19e Eeuw of later. En één Delftse Fayence zes-kantige theebus met zilver bewerkt deksel, Hollands. Circa 1920. Afmeting: 6 - 1...
Zilveren fotolijst, 835/000, met een dubbele rand met knoppen op de hoeken, met zilveren zijkanten. 9x13cm. Amsterdam jl.: 1945-1946. Voorzien van houten achterzijde.
Lot met 4 ringen, 3 geelgouden trouwringen, 585/000, waarvan één bezet met een diamant met een oudslijpsel en een zegelringetje, 333/000. Totaal ca 11 gram.
Zilveren schaal, 835/000, ovaal gecontourneerd model met gezaagd biedermeier patroon. MT.: Fa Moerkerk & Co, Haarlem, jl.:Y: 1933 25x19x5cm. ca 255 gram. Breuk in de rand, verder in goede staat
Zilveren hanger/broche, 800/000, met ovale barnsteen. De hanger is aan de bovenzijde versierd met krullend draad. 48x27mm. ca 12,8 gram. In goede staat
Geelgouden zakhorloge, 750/000, A.W.W. Co, Waltman Mass. Met guilloche achterzijde met schild. ø 5cm. Voorzien van gouden stofdeksel. Kroon wat afgesleten. In goede staat
Vier delen zilver, met een rokhaak, een spiegelhanger, een antiek pillendoosje en een naaldenkoker bewerkt met bollen aan een ketting. Totaal ca 72 gram. In goede staat
Twee zilveren bekers, 835/000, kinderbeker met omgeslagen rand, voorzien van gravure, ø6x7cmMT.: Koninklijke van Kempen en begeer, Voorschoten, jl.: q: 1976, en een kleine beker met omgeslagen rand, ø...
Zilveren roomstel, 835/000, melkkan en suikerbak met een getorst model op bewerkte klauwpoten. MT.: Emil Hermann, Waldstetten. ø8x4mm en 9x6,5x6,5cm. Totaal ca 117 gram. Een enkel deukje verder in goe...
Lot zilver bestaand uit een ronde poederdoos met bloemgravure, een zilveren beursje, een gecontourneerd klein schaaltje en een kristallen inktpot met zilveren kraag en dop, scharnier defect. Diverse g...
Zilveren bonbonmandje, strak model, 835/000, ovaal model met zaagwerk in spijl- en driehoekpatroon, voorzien van parelrand. jl.:r:1977. ca 103 gram. 13x9x5,5cm. In goede staat
Fraai strakke zilveren schenkkan, 830/000, Bolmodel. MT.:J.Tostrup, Olso. 17x13x13cm. ca 353 gram. Deukje. Verder in goede staat.
Anthonie Waldorp. 1803 - 1866. Hollands gezelschap op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: 68 x 52 cm. In goede staat.
Jan Toorop. 1858 - 1928. Litho. Handgesigneerd. Bezonkenheid, meditatie, vuur. Afmeting: 14 x 16 cm. Litho op papier. In goede staat.
Twee oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Houtsnedes op papier. Afmeting: 34 - 38 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Wim ten Broek. Circa 1950. 1905 - 1993. Ongesigneerd. Lachend paard. Herkomst tuinman Wim ten Broek. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Monogram. 20e Eeuw. Oud Hollands zeegezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 48 cm. In goede staat.