Groot lot diverse Duitse insignia ordens (Abzeichen) WO II. Onder andere: Parachutisten, Flakgeschut, Tag der Arbeit 1934, doodskop etc. München 1933. Afmeting: 3 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke afffiche WO II. Dit was flink in 1943, maar betaal nu uw luisterbijdrage. De Jong & Co. Afmeting: 58 x 80 cm. In goede staat.
Duitse WO II NSDAP-armband. Standatie Homburg Altona 1931. Afmeting: 17 x 10 cm. In goede staat.
Duits WO II Kampf messer. Leher R. gemerkt. Afmeting: L 36,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse antieke Oosterse dolk met messing heft , belijmd met been. Stukje inleg mist. Afmeting: 29,3 cm. In goede staat.
Duits WO I bajonet, zonder schede. Patina. Afmeting: L 60 cm. In goede staat.
Duitse WO II helm met inslag bovenop. Inclusief lederen binnenhelm. Afmeting: 15 x 26 x 22,5 cm. In redelijke staat.
Duitse WO II M-35 ijzeren helm met lederen binnenhelm. Patina. Afmeting: 17 x 24,5 x 28 cm. In goede staat.
WO II Duits-Italiaanse lichtgroene tropenhelm met lederen hoofdband. Afmeting: 19 x 39 x 28 cm. In goede staat.
Zilveren theezeef en pepermuntdoosje, rond theezeefje in een scharnierende houder, 800/000, MT.: Lutz & Weiss, Pforzheim, ø 4 cm, deukje in bovenzijde, en een rond pepermuntdoosje, 835/000, met een me...
Vijf antieke 835/000 zilveren couverts. Rond model steel met kam. Mr. P. Las van Bennekom - Amsterdam. Circa 1817. Afmeting: 18,5 cm. Gewicht: circa 398 gr. In goede staat.
Antieke geelgouden ring, 585/000, voorzien van een ovale zilveren rozet bezet met 2 randen met diamanten met een oudslijpsel. In het midden zit in een geelgouden rand een ovaal gefacetteerde blauw saf...
Zilveren naamkaarthouder, 835/000, op vierkante onderplaat met een spelende engel met konijn, ballen en hoepel als houder. ca 28 gram. 5,5x4x3cm. In goede staat
Gouden gedraaide armband, 585/000, tricolour met een singapore schakel. Breedte 3,5 mm. lengte 20 cm. ca 4,0 gram. In goede staat
Collier van granaten met geelgouden sluiting, 585/000. Collier met gefacetteerde granaten, verlopend in grootte, 6-13 mm, bevestigd aan een geelgouden gefacetteerde sluiting. Lengte 50 cm. voorzien va...
Elegant witgouden choker, 750/000, met diamanten. Choker royaal bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 3,8 ct. Deels gevlochten collier uitlopend in een Y, in het midden versierd met florale...
19e Eeuws origineel Japans Katana (lang)zwaard met houten heft en schede. Ongemerkt. Schede gebroken. Lemet en heft in goede staat. Afmeting: L 103 cm. In goede staat.
Twee werken van F. Caillé. Circa 1915. Jugendstil schilderijen. Vrouwelijk naakt + combinatie schilderij en fotografie. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.
Doos met divers plated, o.a. een fotolijst, diverse schaaltjes en een klembeker, een olie/ azijn en mosterdstel met kristal, een handspiegel en sierkurken.
Vijf maal Perzië. Oud. Bestaande uit: Vier bewerkte metalen schalen en een Perzisch lakwerk foto album. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.
Kavel met 22 aanstekers waaronder; Golf, Rowenta, Augusta Automatic, Mylflam Passat, Kawee, Augusta Lünser, Consul, Zünder Duplex, Bergmann, Mylflam Pirat, Classic Novo, Bavaria Diplomat, Ibelo. Onget...
Zilveren fotolijst, 925/000, gecontourneerd model met parelrand en houten achterzijde. 11x16c. In goede staat
Zilveren fotolijst, 835/000, met een dubbele rand met knoppen op de hoeken, met zilveren zijkanten. 9x13cm. Amsterdam jl.: 1945-1946. Voorzien van houten achterzijde.
Vier zilveren fotolijstjes in diverse vormen en velours achterkanten. diverse gehaltes. 6,5x8cm-9x12cm. In redelijk goede staat