Handbeschilderd Royal Copenhagen sierwandbord. Voorstellende Sonderborg slot 1833. Efter Akuarel L.B. Lijngbye. Goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Twee zilveren kinderbordjes, 830/000, beiden voorzien van gravure op de rand. MT.: o.a. J.Tostrup, Olso. ø15-16 cm. Totaal ca 204 gram. In redelijk goede staat
Duitse Rosenthal porseleinen dekseldoos. Winifred Kunstabteilung. Floraal met goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 18,5 cm ø. In goede staat.
Zilveren klemband, 925/000, versierd met zwarte inleg. Vermoedelijk Mexico, Breedte 9 mm. 56x46 mm. ca 15,5 gram. In goede staat
Drie 18e eeuwse Chinese porseleinen borden met landschappen, floraal en vlinder decors. Eén bord met landschap heeft minimale chips, verder in goede staat. Afmeting: ø 23 - 25 cm. In goede staat.
Twee Delfts blauwe sierborden. 20e Eeuw. Eén maal oud Delft, naar Jan Vermeer. Eén maal Porceleyne Fles, bloemenmand. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met florale en goud decor. Afmeting: ø 31,4 cm. In goede staat.
Lot oud Duits servies. 20e Eeuw. Onder andere: Fürstenberg, Hutschenreuther. Bestaande uit: Tien grote borden, vijf schalen, dertien schotels, negen soepkommen, sauskom en melkkan. Minimale chip mogel...
Chinees porseleinen octagonaal bord met landschap- pagode- en goud decor. 18e Eeuw. (minimale rand chips en haarlijn). Afmeting: 22,5 x 22,5 cm. In goede staat.
Groot porseleinen tafelstuk met putti en rozen + goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 42 x 24 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H.' 20e Eeuw. In Jugendstil-kleuren. Afmeting circa: 20 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met gecontourneerde omranding en landschappen decors. Eén schotel haarscheur + chip. Rest goed. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.
Grote Duitse Thüringen porseleinen vaas/figurengroep. Handbeschilderd in Jugendstil-kleuren. 'Handgemalt A.H'. 20e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
H. Rijkers. Tweede helft 20e eeuw. Hollands landschap met boerderij, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Screenprint atelier Andy Warhol. Portret Brigitte Bardot. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.
Brotsky 1964. Stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Honore Daumier. Nr. 202/500. 1808 - 1879. Franse school. Les Gens de justice la plaidoirie. Ets op papier. Afmeting: 29 x 21,5 cm. In goede staat.
Peter de Rijcke. Zeist 1945. Titel: Bevroren tranen. Acryl op linnen. Afmeting: 105 x 70 cm. In goede staat.
B. Taning. Tweede helft 20e eeuw. Portret jonge Rembrandt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
J. Blekeman. Bosgezicht met watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Herman Bieling. 1887 - 1964. Tekening carnaval Düsseldorf met clowns (postkaart). Tekening op papier. Afmeting: 17,5 - 13 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met pop, fruit, konijn, theekop. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 56 cm. In goede staat.
Vijf antieke gravures. Onder andere: 18e Eeuw, Holländer. Contado Di Zutphsn (Zutphen), 17e - 18e Eeuw. Hall in Saxen. Comm. res. Germ. Liber III. Der Rote Thürm etc. 17e - 18e Eeuw. Prospect Waysen H...
Onduidelijk gesigneerd. Italiaanse jongen met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.